Web Analytics
Augumentacje - Page 2

News:


     

Main Menu

Augumentacje

Started by YouKnowMe, November 08, 2013, 09:41:41 AM

Previous topic - Next topic

gizzmo1983PL

#12
Czy macie swojego faworyta wÅ›ród wszystkich możliwych augmentacji, zakÅ,adajÄ...c że gracie tyrantem? jeÅ›li o mnie chodzi to wbiÅ,em +1 do str ale zdania moich znajomych sÄ... dość mocno podzielone, wiÄ™c szukam jakiejÅ› konkretnej i ciekawej wskazówki na ten temat:)


eagleye

#13
tak jak wspomniaÅ,em - z topów tylko bonus do statystyk - int/men/str/con, może czasem wejść skill
z każdego pozostaÅ,ego ls jest szansa na wejÅ›cie każdego skilla jaki wystÄ™puje w agu, jednak z różnÄ... szansÄ.... lvl stona daje tylko lvl skilla (czyli ls lvl 52 - skill lvl 1 czy jaki tam jest, ls 76+ - skill lvl 10)


gizzmo1983PL

#14
Generalnie to mam teraz duży dylemat, bo latam sobie TY/OL-em, jest dość mocno wyposażony, skille ma nienajgorzej poenchantowane, lecz wydaje mi się, że bardziej na pvp przyda mi się mój Necro/Pal. Nie wiem więc, w co dalej mam inwestować:D


DarkLoverPL

#15
moim zdaniem:
ls 86 sÄ...,bo to "H5 feature" :P
co do reszty:+ do statow to wchodzÄ... z top ls.
a poza tym nie ma obecnie znaczenia jakiego ls sie ma,bo i tak z każdego można dostac skille.co ciekawe,zauważyÅ,em,że nie ma to także znaczenie jeÅ›li chodzi o lvl skilla.np. z ls 64 miaÅ,em clarity lvl 3 i takiego samego skilla z high ls 84..

Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

gizzmo1983PL

#16
Pasywny reflect też chyba zÅ,y nie bÄ™dzie. Najgorzej jest, jak siÄ™ nie wie, czym siÄ™ chce grać, wiÄ™c raczej pozostanÄ™ przy opcji: ork do farmy, mag do pvp:) jeÅ›li o necro chodzi, to na jakÄ... sensownÄ... i wartÄ... uwagi augmentacjÄ™ byÅ›cie zapolowali?


WindForce

#17
Quote from: YouKnowMe on November 09, 2013, 03:04:16 PM
Fajnie:) Lista z możliwymi augumentacjami jest ale nie ma z jakiego kamienia. WczeÅ›niej ktoÅ› napisaÅ, że skille typu might mogÄ™ uzyskać z topowych stonów nie ważne czy lvl 52 czy 76 czy 82 chyba że chcÄ™ uzyskać maxymalny lvl to tylko wrzucać +76? Czy wszyscy siÄ™ z tym zgadzajÄ... czy macie inne doÅ›wiadczenie? I jeszcze jedno - po co do licha na serwerze LSy lvl 86???



Skille wymienione na liÅ›cie którÄ... podkleiÅ,em w poprzednim wpisie możesz otrzymać z każdego LS'a tj normal/mid/high/top, zmiany statystyk czyli +1 str/con/men/int tylko z top, przy czym, +do tych stat nie wyklucza otrzymania skilla, czyli, majÄ...c bardzo dużo szczęścia możesz otrzymać z Top ls np  +1str +passyw reflect na jednej broni.
W przypadku stat str/con/int/men nie ma znaczenia jakiego lvl ls uzyjesz, zarówno top 40 jak i top 85 da taki sam bonus z +1, bedzie miaÅ, duże znaczenie dla potencjalnego skilla, przy lvl 40 top ls bedzie to np reflect lvl 1 a nie lvl 3 jak przy ls 76+.

Donp3dro th/pp

DarkLoverPL

#18
Quote from: gizzmo1983PL on November 09, 2013, 06:15:25 PM
Pasywny reflect też chyba zÅ,y nie bÄ™dzie. Najgorzej jest, jak siÄ™ nie wie, czym siÄ™ chce grać, wiÄ™c raczej pozostanÄ™ przy opcji: ork do farmy, mag do pvp:) jeÅ›li o necro chodzi, to na jakÄ... sensownÄ... i wartÄ... uwagi augmentacjÄ™ byÅ›cie zapolowali?

JeÅ›li polujesz na reflecta to jak masz szczęście i Ci siÄ™ uda to bÄ™dzie to najlepsza opcja.NajwiÄ™kszy plus to taki,że nie trzeba tego klikać co jakiÅ› czas.MiaÅ,em to w poprzedniej broni i bylo mega zadowolenie.Teraz niestety  posiadm tylko activ.Minusy: co 5min trzeba to kliknac jednak na szczęście bez zadnego targetowania siebie.I wychodzi na to,ze pozostane przy tym activie,bo kilka tyÅ› ls poszlo i nie mam juz zdrowia wbijać dalej...

Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

gizzmo1983PL

#19
Tak sobie to przemyÅ›laÅ,em, i wydaje mi siÄ™, że gdybym swojego tyranta miaÅ, zsubowanego na warcryera, pasywny reflect wtedy miaÅ,by wiÄ™kszy sens niż w przypadku subklasy na overlorda, z drugiej strony najczęściej biegam z wc-kami w party:>


YouKnowMe

#20
Bez przesady, to jest troche chore. WywaliÅ,am chyba ze 300 LSów i nie dostaÅ,am nic godnego uwagi. Wiem że dla niektórych z Was 300 to nic  ale dla mnie dużo zważywszy że wróciÅ,am do gry z miesiÄ...c temu i zaczynam wszysto od nowa:/ KtoÅ› ostatnio pisaÅ, że wywaliÅ, chyba 1.5k LSów żeby otrzymać +STR (wierzyć mi siÄ™ nie chce)


gizzmo1983PL

#21
Dobry skill z augmentacji jest niczym enchant skilli albo broni:) szczęście, szczęście i jeszcze raz szczęscie....jednemu za pierwszym razem wskoczy a innemu za 1000:D nie trać nadziei, a najlepiej nastaw się na coś innego, mi to zawsze pomaga xD


eagleye

#22
Quote from: YouKnowMe on November 09, 2013, 10:16:04 PM
Bez przesady, to jest troche chore. WywaliÅ,am chyba ze 300 LSów i nie dostaÅ,am nic godnego uwagi. Wiem że dla niektórych z Was 300 to nic  ale dla mnie dużo zważywszy że wróciÅ,am do gry z miesiÄ...c temu i zaczynam wszysto od nowa:/ KtoÅ› ostatnio pisaÅ, że wywaliÅ, chyba 1.5k LSów żeby otrzymać +STR (wierzyć mi siÄ™ nie chce)
wszystko zależy od twojego szczęścia - ja zrobiÅ,em +1 int za 9 kamieniem, +1 men w dualach za 7 ;) a za to skilla który chce - nie moge dostać po setkach kamieni (btw - kamienie teraz sie farmi dużo Å,atwiej niż wczeÅ›niej wiÄ™c nie jest pod tym wzglÄ™dem źle  ;) ) co nie zmienia faktu że niekiedy na agu trzeba poczekać


chlipus

#23
Quote from: YouKnowMe on November 09, 2013, 10:16:04 PM
Bez przesady, to jest troche chore. WywaliÅ,am chyba ze 300 LSów i nie dostaÅ,am nic godnego uwagi. Wiem że dla niektórych z Was 300 to nic  ale dla mnie dużo zważywszy że wróciÅ,am do gry z miesiÄ...c temu i zaczynam wszysto od nowa:/ KtoÅ› ostatnio pisaÅ, że wywaliÅ, chyba 1.5k LSów żeby otrzymać +STR (wierzyć mi siÄ™ nie chce)

Å»eby wbić augumentacje taka jaka chcesz to trzeba przynajmniej z 2-3k lsów, owszem sÄ... przypadki ze ludzie wbijali 2 reflecty z 7 lsów 1 pasyny i 1 aktywny (np: Ja :)) ale wszyscy wiemy jakie sÄ... realia.

Co do agu jakie wybrać, to wiesz w obecnych czasach tanków najsensowniejsze jest reflect dmg, jesli masz pasywny ref dmg który daje 20% i w innej broni aktywny który tez daje 20%, to z buffem np: frizingiem od spsa+30 na power masz 85% reflecta+ naszyjnik masz 90% +song masz 110% reflecta.

ReasumujÄ...c każdy woj bÄ™dzie miaÅ, problem, ale jest maÅ,y problem który sprawia nam w takiej sytuacji mirage od th, wtedy reflect nie jest wskazany każdy wie dlaczego xD