Web Analytics
Augumentacje

News:


     

Main Menu

Augumentacje

Started by YouKnowMe, November 08, 2013, 09:41:41 AM

Previous topic - Next topic

YouKnowMe

Ostatni raz jak graÅ,am (czasy kiedy wszedÅ, HellBound) krÄ...żyÅ,a miÄ™dzy graczami lista augumentacji(z jakiego LSa jaki skill) czy dzisiaj również jest taka lista? JeÅ›li nie bardzo proszÄ™ napiszcie z jakich LSów mogÄ™ otrzymać coÅ› na szybszy reuse skilli, might albo +STR


eagleye

#1
w tej chwili sprawa wyglÄ...da tak:
- z top ls (lvl nie ważny) możesz otrzymać STR/INT/MEN/CON +1, czasem sie trafi nawet skill do tego razem
- z high/mid/normal dostajesz skill (z każdego  ls każdy skill może wejść z mojego doÅ›wiadczenia) przez to zwykÅ,e ls'y sÄ... dość kupowane przez ludzi do wbijania agu


YouKnowMe

#2
A do ty/wc lepiej próbować +str czy jednak might na maxymalnym lvl oczywiÅ›cie:D Czy jest jakiÅ› inny sposób by przyÅ›pieszyć reuse zealota/bisona? Bo ostatnim razem dziaÅ,aÅ, cursed dagger+risk haste:D A bison sam w sobie siÄ™ szybko odnawiaÅ,,niestety dużo siÄ™ pozmieniaÅ,o:/


WindForce

#3
Quote from: YouKnowMe on November 08, 2013, 10:16:56 AM
A do ty/wc lepiej próbować +str czy jednak might na maxymalnym lvl oczywiÅ›cie:D Czy jest jakiÅ› inny sposób by przyÅ›pieszyć reuse zealota/bisona? Bo ostatnim razem dziaÅ,aÅ, cursed dagger+risk haste:D A bison sam w sobie siÄ™ szybko odnawiaÅ,,niestety dużo siÄ™ pozmieniaÅ,o:/



lvl life stone determinuje lvl skilla jaki mozesz otrzymać, w praktyce jest tak że 76+ lvl life stone daje maksymalny lvl skilla np clarity lvl 3, duel might lvl 10 etc.
Augment skill refresh jest maÅ,o praktyczny, bo sam trwa 1min a reuse ma 10 min, jezeli chodzi Ci o augment na farme, moim zdaniem str lub +30-35 crit rate. na pvp - passive reflect lub +str/con

Donp3dro th/pp

DarkLoverPL

#4
No i niestety trzeba pamietać o tym,że nie ma już jak "drzewniej" bywaÅ,o..
np.kiedyÅ› jak dostaleÅ› skilla WM to byÅ, to WM "peÅ,nÄ... gÄ™bÄ..." ( :D ) teraz już takiego szaÅ,u nie ma..KiedyÅ› might/focus/pvp duel itp naprawdÄ™ sporo dawaÅ,y.Obecnie to zupeÅ,nie inna bajka i moim zdaniem jedyne co siÄ™ opÅ,aca wbić to + do statystyk lub coÅ› pokroju clarity passiv/reflect passiv..
Dla checy Wam powiem,że sam ostatnio wbilem reflecta i fajnie dziaÅ,a choć szkoda ze activ..i niestety trzeba go kliknać co 5min..Ale i tak to zostawiam,bo tak dla mnie zdrowiej hehe!PoszÅ,o mi na to jakies 5k LS różnej maÅ›ci i tylko tyle siÄ™ udalo to mowie:zostawiam bo mam dość!Niestety w miedzyczasie kolega z klanu wbil passiva za drugim LS..heh..ergo:nie ma sprawiedliwoÅ›ci na Å›wiecie :P

Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

Example

#5
Quote from: DarkLoverPL on November 08, 2013, 02:25:29 PM
No i niestety trzeba pamietać o tym,że nie ma już jak "drzewniej" bywaÅ,o..
np.kiedyÅ› jak dostaleÅ› skilla WM to byÅ, to WM "peÅ,nÄ... gÄ™bÄ..." ( :D ) teraz już takiego szaÅ,u nie ma..KiedyÅ› might/focus/pvp duel itp naprawdÄ™ sporo dawaÅ,y.Obecnie to zupeÅ,nie inna bajka i moim zdaniem jedyne co siÄ™ opÅ,aca wbić to + do statystyk lub coÅ› pokroju clarity passiv/reflect passiv..
Dla checy Wam powiem,że sam ostatnio wbilem reflecta i fajnie dziaÅ,a choć szkoda ze activ..i niestety trzeba go kliknać co 5min..Ale i tak to zostawiam,bo tak dla mnie zdrowiej hehe!PoszÅ,o mi na to jakies 5k LS różnej maÅ›ci i tylko tyle siÄ™ udalo to mowie:zostawiam bo mam dość!Niestety w miedzyczasie kolega z klanu wbil passiva za drugim LS..heh..ergo:nie ma sprawiedliwoÅ›ci na Å›wiecie :P



Doklanie masz augu bo masz ale to nie sprawi ze bedzie koks i nie polepszy ci postaci jakos.

Harder Better Faster Stronger
Renevan = He/pp <3

WindForce

#6
Quote from: Example on November 08, 2013, 05:04:45 PM
Doklanie masz augu bo masz ale to nie sprawi ze bedzie koks i nie polepszy ci postaci jakos.

W L2 na "kompletnÄ..." postać skÅ,ada siÄ™ wiele czynników: sprzÄ™t, stopieÅ,, wyenchantowania skilli, augmenty... nie zgodzÄ™ siÄ™, że augment nie polepszy znaczÄ...co postaci, podam przykÅ,ad pod kÄ...tem olimpiady, wygraÅ,em wielokrotnie walki z hero pal/pp, ty/wc dzieki reflectowi (mam passive + active) albo zabijali siÄ™ o mnie, albo w efekcie zwyciestwa "na czas" wygrywaÅ,em niewielkÄ... różnica.

Donp3dro th/pp

DarkLoverPL

#7
No i się zgodzę bo sam mam reflecta + mój skin+30 i można się tylko leczyć :D
I jest to zajefajna augumentacja!Ale w sumie mówiÅ,em o czymÅ› innym,a mianowicie:wiele skilli z augu w poprzednich kronikach dawalo naprawdÄ™ wieele.Obecnie w H5 mija siÄ™ z celem posiadanie czegoÅ› takiego jak empower/wm/inne takie..Szkoda,bo to fajne skille jednak np.+100 m.ataku wiÄ™cej to wiecie...SzaÅ,u nie ma..
SwojÄ... drogÄ...,można by stworzyć maÅ,Ä... listÄ™ augu,które wogóle jest sens obecnie posiadać,bo to że my o tym wiemy nie znaczy,że inni też.

Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

Artur

DarkLover jeÅ›li znajdziesz chwilke to zrób takÄ... liste augumentacji :) Przykleje topic
ChÄ™tnie sam bym zrobiÅ,, ale nie gram na serwerze, wiÄ™c nie wiem jakie augumentacje sÄ... warte uwagi tutaj.

WindForce

#9
Tu jest peÅ,na lista możliwych skilli z augmentu : http://base.l2j.ru/index.php?p=27&t=3
Co do przydatnych aug. to z mojego doÅ›wiadczenia skille "chance" sÄ... praktycznie bezużyteczne.
Przydatne passive : reflect, clarity, duel pvp, ewenutalnie mana gain.
Przydatne active(buff) : reflect, vampiric rage, agility, clarity, duel pvp, heal, refresh + wszystkie nukerskie skille.

Donp3dro th/pp

DarkLoverPL

#10
Quote from: WindForce on November 09, 2013, 01:07:50 PM
Tu jest peÅ,na lista możliwych skilli z augmentu : http://base.l2j.ru/index.php?p=27&t=3
Co do przydatnych aug. to z mojego doÅ›wiadczenia skille "chance" sÄ... praktycznie bezużyteczne.
Przydatne passive : reflect, clarity, duel pvp, ewenutalnie mana gain.
Przydatne active(buff) : reflect, vampiric rage, agility, clarity, duel pvp, heal, refresh + wszystkie nukerskie skille.

Åšlicznie panu dziekujÄ™,żeÅ› mi pan chleb odebraÅ, :D
I lipa..teraz bedzie mi siÄ™ nudziÅ,o bo wyczerpaÅ,eÅ› temat.Z tym że heal to i owszem,przydatny,ale moim zdaniem tylko na postaci która nie ma zadnego innego leczenia,bo ten skill raczej jest zbyt powolny i zbyt maÅ,o hp odnawia.Choć może to tylko moje odczucie,bo jako sps/ee przyzwyczaiÅ,em sie do szybkiego leczenia z max castem i przynajmniej po 2k odnawiania hp.
No i naprawde szkoda ze skille "chance" tak maÅ,o siadajÄ...,bo zwykle wlasnie takie augu siÄ™ dostaje i niektore rzeczy typu doom by byÅ,y naprawdÄ™ Å›wietne!

Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

YouKnowMe

#11
Fajnie:) Lista z możliwymi augumentacjami jest ale nie ma z jakiego kamienia. WczeÅ›niej ktoÅ› napisaÅ, że skille typu might mogÄ™ uzyskać z topowych stonów nie ważne czy lvl 52 czy 76 czy 82 chyba że chcÄ™ uzyskać maxymalny lvl to tylko wrzucać +76? Czy wszyscy siÄ™ z tym zgadzajÄ... czy macie inne doÅ›wiadczenie? I jeszcze jedno - po co do licha na serwerze LSy lvl 86???