Web Analytics
Populacja na serverze x15 - Page 2

News:


     

Main Menu

Populacja na serverze x15

Started by mmcola, November 08, 2013, 02:17:03 PM

Previous topic - Next topic

gizzmo1983PL

#12
A no wÅ,aÅ›nie do tej pory nie ogarnÄ...Å,em, które z tyranozaurów levelujÄ... cokolwiek. BiÅ,em wszystkie, żeby odnaleźć wÅ,aÅ›ciwego i po ubiciu co drugiego z nich dostawaÅ,em komunikat, że siÄ™ krysztaÅ, nie wylevelowaÅ, a po reszcie nie byÅ,o nic:/ Pomimo tego, że to niby miejscówka dla magów, mój tyrant biÅ, tam w sumie z podobnym skutkiem:)


Artur

Trzymajcie się tematu, który dotyczy populacji na serwerze dragon x15

gizzmo1983PL

Racja, popÅ,ynÄ™liÅ›my w trochÄ™ innÄ... stronÄ™:) co do naszej populacji to chyba nie jest aż tak źle, przynajmniej jak ja siÄ™ logujÄ™ to z reguÅ,y jest co robić, widzÄ™, że GMowie gdy mogÄ... to nie Å›piÄ..., przede wszystkim robiÄ... cokolwiek, co by mogÅ,o serwer rozruszać. Takie jest moje odczucie

DarkLoverPL

a możesz posty o trexach przenieść do jakiegoÅ› tematu?bo może znajdzie siÄ™ ktoÅ›,kto ogarnia wÅ,aÅ›nie te sprawy i takie informacje mogÄ... siÄ™ przydać nie tylko nam ale i ewentualnym nowym graczom...
Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

gizzmo1983PL

Bardzo dobry pomysÅ,, zwÅ,aszcza nowi gracze potrzebujÄ... wsparcia żeby dojść tutaj do czegoÅ›, pomocna dÅ,oÅ,, na pewno im siÄ™ przyda, od kilku dobrych tygodni mamy wÅ›ród znajomych ludzi, którzy niedawno zaczÄ™li swojÄ... przygodÄ™ z L2 i sami stwierdzili, że gdybyÅ›my im na poczÄ...tku odrobinÄ™ nie pomogli, nie widzieliby sensu "mÄ™czenia siÄ™" tutaj