Web Analytics
Populacja na serverze x15

News:


     

Main Menu

Populacja na serverze x15

Started by mmcola, November 08, 2013, 02:17:03 PM

Previous topic - Next topic

mmcola

Witam, jak z populacja na x15 ? jak patze na forum to online nie powala, ale jak sprawa wyglada wieczorami w grze ?


Example

#1
Czesto nudy :) tyle powiem

Harder Better Faster Stronger
Renevan = He/pp <3

Artur

Quote from: mmcola on November 08, 2013, 02:17:03 PM
Witam, jak z populacja na x15 ? jak patze na forum to online nie powala, ale jak sprawa wyglada wieczorami w grze ?



Wieczorami jest ponad 1800 graczy.
Ostatni weekend 1850 najwiÄ™cej, do tego tendencja wzrostowa. W porównaniu z wakacjami gdzie byÅ,o 1300 online to aktualnie wynik jest znakomity

gizzmo1983PL

#3
Populacja chyba w tym momencie najgorsza nie jest, wiadomo, że wiÄ™kszość z nas pracuje bÄ...dź uczy siÄ™, wiÄ™c aktywność naszych graczy jest różna, sam na aktywność w swoim klanie nie narzekam, zawsze koÅ,o dziewiÄ...tki nas jest, mamy co farmić, mamy siÄ™ z kim po pivipować:)


chlipus

#4
Populacja  na siege/tw jest bardzo dobra jak na obecnÄ... sytuacje, wszyscy wiemy ze bywaÅ,o lepiej, niezÅ,a tez jest w czasie trwania oly wtedy to wszyscy oly farmerzy siÄ™ zlatujÄ..., a w pozostaÅ,ych godzinach i dniach to wiadomo sÅ,absza.


gizzmo1983PL

#5
Fakt , ale jak przychodzi do TW albo siege to jeÅ›li o mnie chodzi, zaczynajÄ... siÄ™ schody, gra zaczyna mi po prostu klatkować, wiÄ™c przy wiÄ™kszej iloÅ›ci ludu w polu widzenia gra zaczyna tracić sens nie da siÄ™ nawet porzÄ...dnie kogoÅ› stargetować^^ anyway fajnie, że ludzie sÄ...!


YouKnowMe

#6
Nie wiem ja tam ogólnie nie narzekam. Zawsze znajdzie siÄ™ coÅ› do roboty, rbki,sp party,pvp. A jak nie to zawsze coÅ› samemu można porobić. Ja ostatnio na przykÅ,ad na spoila na eas. W ciÄ...gu 40 minut 32 eas. Jakby nie byÅ,o zawsze troche adenki wpadnie:D


gizzmo1983PL

#7
Spoil jest mega rozwiÄ...zaniem jeÅ›li chodzi o farmienie adeny, coinów itp. Ja w zasadzie od tego zaczynaÅ,em, zanim poznaÅ,em swoich clan kolegów i koleżanki. BiegaÅ,em sobie TY/Spoilem i muszÄ™ przyznać , że sporo kasy krasiem zarobiÅ,em na itemki. WciÄ...ż mam sentyment do tej postaci, wiÄ™c czasem chÄ™tnie sobie niÄ... poÅ›migam^^


chlipus

#8
Ja osobiÅ›cie polecam spoil w loa na knoriksach: beasy i bewsy, ale w godzinach spoil boosta to trzeba wrÄ™cz walczyć i siÄ™ pkowac żeby spota zajÄ...ć xD. Inny dobry sposób na zarobek to ofc gcmy na ctf evencie ale tam to lepiej mieć kogoÅ› do pomocy bo multibox nie jest do koÅ,,ca legalny xD


DarkLoverPL

#9
Quote from: chlipus on November 10, 2013, 01:11:13 PM
Ja osobiÅ›cie polecam spoil w loa na knoriksach: beasy i bewsy, ale w godzinach spoil boosta to trzeba wrÄ™cz walczyć i siÄ™ pkowac żeby spota zajÄ...ć xD. Inny dobry sposób na zarobek to ofc gcmy na ctf evencie ale tam to lepiej mieć kogoÅ› do pomocy bo multibox nie jest do koÅ,,ca legalny xD
Z tego co raz rozmawiaÅ,em z Glasym,to mówiÅ, ze 2-3box na CTF to raczej nie bedzie karany banem i nie ma z tym problemu.Jedyne co tam jest niedozwolone to skakanie z mostu itp celem zabicia graczy na arenie.W sumie wychodzi na to,że wystarczy dwoch graczy,kazdy loguje 3 postacie i można sonie na spokojnie farmic bews/gcm.Sam zauważyÅ,em że Å›iwtnie siÄ™ tam spisujÄ... orki ze swoim ruchem,bo dziÄ™ki temu idzie badzoe szybko zakonczyć walke.
ps.pm me ingame jak ktoÅ› siÄ™ bedzie wybieraÅ, bo potrzebuje ze cztery GCM :D

Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

gizzmo1983PL

#10
FajnÄ... miejscówkÄ... na farmÄ™ też Kariki sÄ..., nieraz ciężko siÄ™ tam wbić, ale jak już siÄ™ jest, to zawsze wind stonki, vorpale czy sama kasa wpadajÄ..., na life stonach też można siÄ™ wzbogacić. Opcji ogólnie na farmienie jest co nie miara. Ostatnio pobiegaÅ,em trochÄ™ na zapomnianej miejscówce z tyranozaurami ale coÅ› ciężko krysztaÅ,y siÄ™ levelowaÅ,o.


DarkLoverPL

#11
Quote from: gizzmo1983PL on November 10, 2013, 02:48:17 PM
FajnÄ... miejscówkÄ... na farmÄ™ też Kariki sÄ..., nieraz ciężko siÄ™ tam wbić, ale jak już siÄ™ jest, to zawsze wind stonki, vorpale czy sama kasa wpadajÄ..., na life stonach też można siÄ™ wzbogacić. Opcji ogólnie na farmienie jest co nie miara. Ostatnio pobiegaÅ,em trochÄ™ na zapomnianej miejscówce z tyranozaurami ale coÅ› ciężko krysztaÅ,y siÄ™ levelowaÅ,o.
wÅ,aÅ›nie!dobrze że przypomniaÅ,eÅ›!
udaÅ,o siÄ™ komus ostatnio wbić jakiÅ› krysztaÅ,ek na t-rexach?Co bym nie kombinowal(czy sam w pt/czy z botem/last hit/itp) to za chiÅ,,skiego luda nie udaje sie nigdy nic zrobić...
to jak to w koÅ,,cu z tym jest?

Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html