Web Analytics
Enchant

News:


     

Main Menu

Enchant

Started by gizzmo1983PL, November 09, 2013, 03:09:10 PM

Previous topic - Next topic

gizzmo1983PL

Witam. DÅ,ugo testowaÅ,em, próbowaÅ,em i zastanawiaÅ,em siÄ™ nad tym, czy jest jakiÅ› skuteczny sposób na zrobienie Å,adnej, Å›wiecÄ...cej latarko-broni w stylu Star Warsów:> Na pewno niejeden z was ma jakiÅ› patent na to, zważywszy na fakt, iż dzisiaj mnóstwo kolorowych Å›wiecideÅ,ek biega po naszym serwerze:) osobiÅ›cie uważam, że to kwestia farta, ale jeÅ›li macie jakieÅ› fajne podpowiedzi i chcecie siÄ™ tym tutaj podzielić to odpisujcie Å›miaÅ,o:D


DarkLoverPL

#1
pwywatnym zdaniem:fart i nic wiecej.ostatnio robilem broÅ,, i na spokojnie weszÅ,a na +6.dziÅ› próbowaÅ,em zrobic pierÅ›cionek (mam swój +6 a chciaÅ,em mieć lepszy) no wiÄ™c giran shopy,wykupiÅ,em wszystkie vorpal ringi,nakupowaÅ,em EAS i...żaden nie wszedÅ, na wiÄ™cej niż +5 :( no ale za to mogÄ™ siÄ™ podzielić krysztaÅ,kami S :P
dlatego jak ktoÅ› Ci powie ze jest jakaÅ› metoda czy cokolwiek innego to możesz to Å›miaÅ,o wsadzić miedzy bajki..Poza tym,najczęściej tak mówiÄ... osoby,które same biegajÄ... ze zwykÅ,Ä... broniÄ.....A skoro znaja i wiedzÄ... o takich sposobach to czemy nie majÄ... mieczy Jedi? heh..

Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

Herza

#2
metody i by siÄ™ znalazly, ale niezbyt legalne. ;) a z tych teoretycznie legalnych to roznie:
- enchant w kościele/temple
- enchant pod czas bicia mobow
- enchant "na lagu"
- kiedy serwer ma miec DC
- wyrzucenie broni, pickup i enchant
może coś jeszcze...ale nie pamiętam.

Does freedom means that you can do whatever you want?



MyShalala
MentalEva
Herza

DarkLoverPL

#3
Quote from: Herza on November 09, 2013, 06:05:24 PM
metody i by siÄ™ znalazly, ale niezbyt legalne. ;) a z tych teoretycznie legalnych to roznie:
- enchant w kościele/temple
- enchant pod czas bicia mobow
- enchant "na lagu"
- kiedy serwer ma miec DC
- wyrzucenie broni, pickup i enchant
może coś jeszcze...ale nie pamiętam.
bez obrazy!
proponuje jeszcze zataÅ,,czenie z dwarfem female lvl 33 który musie mic czerwone wÅ,osy i przy sobie ma mieć 43 s ore i 76 krysztaÅ,ków c grade...
:)
ogólnie to sÄ... tzw "urban legends"..te motody nie dziaÅ,ajÄ.....gdyby tak byÅ, to każdy by biegaÅ, z jedi weapon in right hand..

Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

gizzmo1983PL

#4
W koÅ›ciele to jedynie siÄ™ modlić o to, żeby wyszÅ,o xd tam mi nawet na 4 nie wchodzÄ...^^ metoda wyrzuć, podnieÅ› też niezbyt, co do lagów to sceptycznie do nich podchodzÄ™ bo najczęściej w czasie lagowania coÅ› siÄ™ psuje:) teoretycznie u mnie najlepszÄ... skuteczność odnoszÄ™ w miejscach kompletnie bez lagów typu Heine, Giran Harbor czy Delusion Chamber, pomimo to jak biegam tu od 2007 roku tylko raz homka na +16 udalo siÄ™ zrobić:]


Herza

#5
bez obrazy, oczywiście, się nie obrażam.
przytoczyÅ,am po prostu znane wszem i wobec gusÅ,a. sama przetestowalam, no i oczywiÅ›cie że nie dzialajÄ... ;)
jednak patent z miejscem bez lagow moze byc dobry, bo tez mi najlepiej wtedy wchodziÅ,y enchanty.

Does freedom means that you can do whatever you want?



MyShalala
MentalEva
Herza

DarkLoverPL

#6
Quote from: Herza on November 09, 2013, 07:03:42 PM
bez obrazy, oczywiście, się nie obrażam.
przytoczyÅ,am po prostu znane wszem i wobec gusÅ,a. sama przetestowalam, no i oczywiÅ›cie że nie dzialajÄ... ;)
jednak patent z miejscem bez lagow moze byc dobry, bo tez mi najlepiej wtedy wchodziÅ,y enchanty.
no to już wiadomo dlaczego u nas na NM tak ciężko dobrÄ... broÅ,, zrobić heheheh!
My poprostu prawie wszędzie mamy lagi :D

Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

gizzmo1983PL

#7
Ja przynajmniej udajÄ™ siÄ™ zawsze do bezlagowego miejsca, ruszam kamerÄ... tak, żeby mi siÄ™ wszystko w koÅ,,cu wczytaÅ,o a potem klikam, najczęściej do 6, może 8 ale nie od razu wchodzi, a po 8 zaczynajÄ... siÄ™ już duże schody:D za dużo czerwonych latarek po dragonie biega:>


Artur

niema czegoś takiego jak sposób na enchant. Jest to ustawione w systemie i zależne jest tylko od naszego szczęścia. Oczywiście do +3 jest 100% szansy na powodzenie. Enchantowanie na lagu czy bez laga niema znaczenia. :)

Temat zamykam