Web Analytics
Zaken/Freya/Tezza

News:


     

Main Menu

Zaken/Freya/Tezza

Started by YouKnowMe, November 10, 2013, 11:51:26 AM

Previous topic - Next topic

YouKnowMe

Czy ktoÅ› może mi wytÅ,umaczyć jak 5cio letniemu dziecku na czym polega ten cholerny instance? To znaczy chcÄ™ wiedzieć od czego zależy na na Freya mogÄ™ wejÅ›c ponownie po 48 godzinach czy po 80+. Bo zabiÅ,o mnie wczoraj po party na Freya jak zobaczyÅ,am że nastÄ™pnÄ... moge chyba nie wiem ile byÅ,o 82h?


gizzmo1983PL

#1
Instancja zwiÄ...zana jest oczywiÅ›cie z limitem wejść, jeÅ›li wczoraj zostaÅ,a ubita, ponowne wejÅ›cie bÄ™dziesz mieć od Å›rody (w Å›rody i soboty kasuje siÄ™, tak wiÄ™c możesz na niÄ... chodzić dwa razy w tygodniu, chyba że masz wiÄ™kszÄ... liczbÄ™ postaci mogÄ...cych tam pójść:)). Nigdy nie zwracaÅ,em uwagi na dÅ,ugoÅ›ci instancji na rbkach, wiem tylko, kiedy siÄ™ resetujÄ.... Jak masz ochotÄ™, to polataj sobie po Delusion Chamber albo na KamalokÄ™ (okolo 12 godzin tutaj trwa instancja za wyjÄ...tkiem - w Delusion Chamber - Eastern Seal, Western Seal, Southern i Northern).


chlipus

#2
Quote from: gizzmo1983PL on November 10, 2013, 12:00:06 PM
Instancja zwiÄ...zana jest oczywiÅ›cie z limitem wejść, jeÅ›li wczoraj zostaÅ,a ubita, ponowne wejÅ›cie bÄ™dziesz mieć od Å›rody (w Å›rody i soboty kasuje siÄ™, tak wiÄ™c możesz na niÄ... chodzić dwa razy w tygodniu, chyba że masz wiÄ™kszÄ... liczbÄ™ postaci mogÄ...cych tam pójść:)). Nigdy nie zwracaÅ,em uwagi na dÅ,ugoÅ›ci instancji na rbkach, wiem tylko, kiedy siÄ™ resetujÄ.... Jak masz ochotÄ™, to polataj sobie po Delusion Chamber albo na KamalokÄ™ (okolo 12 godzin tutaj trwa instancja za wyjÄ...tkiem - w Delusion Chamber - Eastern Seal, Western Seal, Southern i Northern).

DokÅ,adnie tak jak kolega napisaÅ, instancja na freye i extreme freye resetuje siÄ™ w Å›rody i soboty o 6:00 rano gmt+1, czyli jeÅ›li wejdziesz w np: piÄ...tek na freye to masz reus instancji coÅ› kol o24h, ale jeÅ›li wejdziesz w sobotÄ™ to już reus bÄ™dzie 4 dni, od tego wÅ,aÅ›nie to zależy. Ja osobiÅ›cie polecam chodzić na te instancje jak jest droop boost, który na chwile obecna jest od 8:00 do 10:00 i od 20:00 do 22:00 codziennie.


DarkLoverPL

#3
Quote from: chlipus on November 10, 2013, 01:17:55 PM
DokÅ,adnie tak jak kolega napisaÅ, instancja na freye i extreme freye resetuje siÄ™ w Å›rody i soboty o 6:00 rano gmt+1, czyli jeÅ›li wejdziesz w np: piÄ...tek na freye to masz reus instancji coÅ› kol o24h, ale jeÅ›li wejdziesz w sobotÄ™ to już reus bÄ™dzie 4 dni, od tego wÅ,aÅ›nie to zależy. Ja osobiÅ›cie polecam chodzić na te instancje jak jest droop boost, który na chwile obecna jest od 8:00 do 10:00 i od 20:00 do 22:00 codziennie.
sÅ,uchaj go,bo chlipek to farmen number one :D
poza tym,jak wejdziesz do instancji,bÄ™dziesz biÅ, RB i okaże siÄ™ że kiepsko idzie,to zabite postacie na spokojnie klikajÄ..."to village" i mogÄ... ponownie wejść do srodka np. do Zakena czy Freyi celem dokoÅ,,czenie dzieÅ,a zniszczenia.Jak juz ubijesz RB to w oknie systemowym(ten drugi czat) bedziesz mógÅ, przeczytać komunikat ze za tyle-to-i-tyle minut zacznie siÄ™ odliczanie instancji.Wówczas,aby sprawdzić kiedy ponownie możesz wejść,w oknie czatu wpisz /instancezone i dostaniesz komunikat za ile godzin możesz tÄ... postaciÄ... znów bić RB

Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

gizzmo1983PL

#4
W zasadzie to koledzy chyba już temat wyczerpali, nic tu dodać, nic chyba ujÄ...ć:D . JedynÄ... rzeczÄ... do dodania jeszcze jest to, żeby mieć przy sobie na FreyÄ™ zawsze krysztaÅ,y grade 14 i wyższe. Tu bodaj najwiÄ™ksza szansa na ich sprawne i skuteczne levelowanie:)