Web Analytics
Delevel postaci

News:


     

Main Menu

Delevel postaci

Started by YouKnowMe, November 12, 2013, 03:25:01 PM

Previous topic - Next topic

YouKnowMe

Czy jeÅ›li zdelvluje postać z 83 lvl na 40 skille pozostanÄ... czy nie?

nith

nie, dlvlujac postac tracisz skille na ktorej jestes, ale skille z dnet suby zostaja (np dlvl TY/DE bedac na TY, skille DE zostaja)

YouKnowMe

OK a co ze scrollami np fighters will i prot. rune elemental ali? JeÅ›li 'wyuczyÅ,am' siÄ™ ich bedÄ...c na ty/de poźniej zmieniÄ™ na de/ty? To forgotten scrolle zostanÄ... czy nie?

Blizzer

Nie kombinujÄ...c nic przy levelach postaci wszystkie raz wyuczone skille/fs z obydwu Å,Ä...czonych klas zostajÄ..., tak samo enchant skilli.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

Tu cie koledzy wprowadzajÄ... w bÅ,Ä...d xD Ja tu jestem experem w delevelowaniu wiec siÄ™ sÅ,uchaj mnie. Po pierwsze jak delevelujesz postać która ma subklase to tracisz skile tylko z subklasy tej na której jesteÅ› swithniety i tracisz je do 20 lev wstecz, czyli jak zdelewelujesz postać na 40 lev zostanÄ... ci skile z 60 lev. Do delevelowania postaci używasz komendy .delevel , pamiÄ™taj ze komenda ta dziaÅ,a nawet jak ja wpiszesz  na party/klan/trade/hero na każdym chacie. i ostatnia rzecz jak zdelewelujesz postać skile tracisz z opóźnieniem 20 lev, ale skil który jest odpowiedzialny za obsÅ,ugÄ™ gradeów spada do odpowiedniego twojemu lev czyli jak zdelewelujesz na 40 lev skile masz z 60 ale już grade broni jaki możesz użyć to jest odpowiedni twojemu lev czyli c grade.

Temat zostaÅ, wyczerpany można zamknÄ...ć xD

felo41

Quote from: chlipus on November 12, 2013, 07:53:44 PM
Tu cie koledzy wprowadzajÄ... w bÅ,Ä...d xD Ja tu jestem experem w delevelowaniu wiec siÄ™ sÅ,uchaj mnie. Po pierwsze jak delevelujesz postać która ma subklase to tracisz skile tylko z subklasy tej na której jesteÅ› swithniety i tracisz je do 20 lev wstecz, czyli jak zdelewelujesz postać na 40 lev zostanÄ... ci skile z 60 lev. Do delevelowania postaci używasz komendy .delevel , pamiÄ™taj ze komenda ta dziaÅ,a nawet jak ja wpiszesz  na party/klan/trade/hero na każdym chacie. i ostatnia rzecz jak zdelewelujesz postać skile tracisz z opóźnieniem 20 lev, ale skil który jest odpowiedzialny za obsÅ,ugÄ™ gradeów spada do odpowiedniego twojemu lev czyli jak zdelewelujesz na 40 lev skile masz z 60 ale już grade broni jaki możesz użyć to jest odpowiedni twojemu lev czyli c grade.

Temat zostaÅ, wyczerpany można zamknÄ...ć xD
Tak te techniki byÅ,y wykorzystywane przez najwytrawniejszych farmerow mrówki i zakenów od czasów zamierzchÅ,ychi byÅ,y przekazywane z pokolenia na pokolenie.
Potwierdzam.

F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


Blizzer

Quote from: chlipus on November 12, 2013, 07:53:44 PM
Tu cie koledzy wprowadzajÄ... w bÅ,Ä...d xD Ja tu jestem experem w delevelowaniu wiec siÄ™ sÅ,uchaj mnie. Po pierwsze jak delevelujesz postać która ma subklase to tracisz skile tylko z subklasy tej na której jesteÅ› swithniety i tracisz je do 20 lev wstecz, czyli jak zdelewelujesz postać na 40 lev zostanÄ... ci skile z 60 lev. Do delevelowania postaci używasz komendy .delevel , pamiÄ™taj ze komenda ta dziaÅ,a nawet jak ja wpiszesz  na party/klan/trade/hero na każdym chacie. i ostatnia rzecz jak zdelewelujesz postać skile tracisz z opóźnieniem 20 lev, ale skil który jest odpowiedzialny za obsÅ,ugÄ™ gradeów spada do odpowiedniego twojemu lev czyli jak zdelewelujesz na 40 lev skile masz z 60 ale już grade broni jaki możesz użyć to jest odpowiedni twojemu lev czyli c grade.

Temat zostaÅ, wyczerpany można zamknÄ...ć xD
Zarzucasz mi wprowadzanie w bÅ,Ä...d, a sam piszesz, że skille 20 lvl w dóÅ, odpadajÄ.... Tak wiÄ™c zapomniany zwój runa protekcyjna lub też wola walki zaniknÄ... przy delevelu poniżej 60 poziomu.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

Ja pisaÅ,em o normalnych skilach nie testowaÅ,em na fsach, fsy to inna sprawa xD ale z tego co mi wiadomo fsy z 81 znikajÄ... poniżej 61 lev czyli 20 lev wstecz tak jak ja pisaÅ,em.

YouKnowMe

ZrobiÅ,am delvl postaci(nadmieniÄ™ tu że kompletnie zapomniaÅ,am że miaÅ,am wyczyszczonÄ... subclassÄ™ xD) i zostaÅ, mi goÅ,y tyrek ale tylko i wyÅ,acznie ze skillami z 40 lvlu....

felo41

Quote from: YouKnowMe on November 13, 2013, 08:16:56 AM
ZrobiÅ,am delvl postaci(nadmieniÄ™ tu że kompletnie zapomniaÅ,am że miaÅ,am wyczyszczonÄ... subclassÄ™ xD) i zostaÅ, mi goÅ,y tyrek ale tylko i wyÅ,acznie ze skillami z 40 lvlu....
A widzisz, ja takie rzeczy zawsze sobie zapisuje na kartke bo poźniej zapominam . BÄ™dziesz miaÅ,a nauczkÄ™ na nastÄ™pny raz .

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania co do delevelu , chętnie pomogę !
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


Blizzer

Może nie bezpoÅ›rednio o delevelu, ale: jaki level potrzebny jest, żeby Królowa Mrówek po zabiciu dropnÄ™Å,a pierÅ›cieÅ,,?
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

nith

Legendarny bajak mowil, ze 43