Web Analytics
najlepsze dye dla th? - Page 2

News:


     

Main Menu

najlepsze dye dla th?

Started by Blizzer, November 12, 2013, 04:45:05 PM

Previous topic - Next topic

felo41

Quote from: ozyn on November 12, 2013, 09:56:27 PM
Ty wiesz dla czego, on wie dla czego. Tylko nic modowi niemowcie  8)
O czym mamy nie mówić Arturowi? JeÅ›li znalazÅ,eÅ› jakiÅ› exploit w grze poinformuj admina, bo poźniej możesz mieć konto zablokowane na amen !
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


ozyn

Quote from: felo41 on November 12, 2013, 10:28:23 PM
O czym mamy nie mówić Arturowi? JeÅ›li znalazÅ,eÅ› jakiÅ› exploit w grze poinformuj admina, bo poźniej możesz mieć konto zablokowane na amen !
Znalazlem pewien exploit, polega na tym ze spamujesz topikami az wypadnie valakas

When nothink goes right, go left

felo41

Quote from: ozyn on November 12, 2013, 10:55:38 PM
Znalazlem pewien exploit, polega na tym ze spamujesz topikami az wypadnie valakas
ZasmuciÅ,eÅ› mnie tym wywodem, moje posty sÅ,użÄ... pomocÄ... naszym forumowym mniej doÅ›wiadczonym  kolegom : )


WracajÄ...c do tematu, blizzer sprawdz symbole +4 str +1 str odejmujÄ...c punkty zdrowia lub też +4 Dex & +1Dex . CrossArrow takie polecaÅ,  dziÅ› wszystkim na rynku w oren.
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


nith

str dodaje obrażenia, najlepiej przetestuj sam i zobacz ale kolega wyżej może mieć racje co do tych dye.
-nith-

chlipus

Quote from: felo41 on November 12, 2013, 11:03:05 PM
ZasmuciÅ,eÅ› mnie tym wywodem, moje posty sÅ,użÄ... pomocÄ... naszym forumowym mniej doÅ›wiadczonym  kolegom : )


WracajÄ...c do tematu, blizzer sprawdz symbole +4 str +1 str odejmujÄ...c punkty zdrowia lub też +4 Dex & +1Dex . CrossArrow takie polecaÅ,  dziÅ› wszystkim na rynku w oren.

a crossarrow to nie przypadkiem lucznik?
bo jak lucznik to oczywiÅ›cie ze lucznik dodaje str, daggery natomiast zawsze pakujÄ... w dexa i w hp a odejmujÄ... od stra, sÄ... tez tacy co graja bez dyów i caÅ,kiem nieźle dajÄ... rade :)

NitjSefni

ZnaÅ,em pewnego sztyleciarza. Przeciwnik uparty, czasem szalony, jednak fach swój znaÅ,. UżywaÅ, podobno dziar zwiÄ™kszajÄ...cych jego kondycje na rzecz siÅ,y. Obecnie sÅ,uch po nim zaginÄ...Å, jednak legenda jego dziar wciÄ...ż trwa i wielu korzysta z jego statystyk.
Fjollsfinna Ne/Da
Drakkaine De/Wc
Parakewl Ne/Wk


felo41

Quote from: chlipus on November 12, 2013, 11:54:05 PM
a crossarrow to nie przypadkiem lucznik?
bo jak lucznik to oczywiÅ›cie ze lucznik dodaje str, daggery natomiast zawsze pakujÄ... w dexa i w hp a odejmujÄ... od stra, sÄ... tez tacy co graja bez dyów i caÅ,kiem nieźle dajÄ... rade :)
To potem zmieniÅ, subklase, dotychczas to on rozdawaÅ, karty jeÅ›li chodzi o dagerów na serwerze . No on i elromano, blizzer troche wypadl z czoÅ,ówki , niestety.
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


Blizzer

Quote from: chlipus on November 12, 2013, 09:48:52 PM
wracajÄ...c do wypowiedzi daggerowca blizzera, skoro wiesz lepiej i moje rady sÄ... bardzo źle to poco wo gule zadajesz pytanie skoro żadna odpowiedz cie nie interesuje?? poco pytać jak siÄ™ wie lepiej?
Kolego, nie jesteÅ› pÄ™pkiem Å›wiata i jedynym grajkiem na tym serwerze. Może ktoÅ› inny ma coÅ› lepszego do powiedzenia? Z tego co widzÄ™ to nawet nie grasz nożownikiem, wiÄ™c w jaki sposób twoje rady mogÄ... mi pomóc. To tak jakbym ja udzielaÅ, wywiadów na temat fizyki jÄ...drowej, a z wyksztaÅ,cenia jestem nauczycielem...
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

Quote from: Blizzer on November 13, 2013, 01:30:54 PM
Kolego, nie jesteÅ› pÄ™pkiem Å›wiata i jedynym grajkiem na tym serwerze. Może ktoÅ› inny ma coÅ› lepszego do powiedzenia? Z tego co widzÄ™ to nawet nie grasz nożownikiem, wiÄ™c w jaki sposób twoje rady mogÄ... mi pomóc. To tak jakbym ja udzielaÅ, wywiadów na temat fizyki jÄ...drowej, a z wyksztaÅ,cenia jestem nauczycielem...

Zwracam ci tylko uwagÄ™ ze krytykuje moje rade ze to sÄ... takie a to takie, rady sÄ... po to żebyÅ› mógÅ, siÄ™ do nich stosować albo nie stosować, jeÅ›li oczekujesz rady to potem nie krytykuj tylko czekaj na inne jak ci owa nie pasuje.

Blizzer

WytestowaÅ,em opcjÄ™ +5dex -5str. Daje kopa jak po red bullu!
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar