Web Analytics
najlepsze dye dla th?

News:


     

Main Menu

najlepsze dye dla th?

Started by Blizzer, November 12, 2013, 04:45:05 PM

Previous topic - Next topic

Blizzer

Czy może ktoÅ› poradzić jakie sÄ... najlepsze dye dla TH? Gram tÄ... postaciÄ... od jakiegoÅ› czasu, ale chyba mógÅ,bym wyciÄ...gnÄ...ć jeszcze lepsze wyniki. JakieÅ› porady?
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

Nie wiem czy coÅ› siÄ™ pozmieniaÅ,o ale z reguÅ,y siÄ™ daje - str +dex/con, ktoÅ› kiedyÅ› mówiÅ, ze blowy i lethale zalezÄ... od stra ale wydaje misie to bujda, lepiej zostaw obecne dye.

Kondra

WidzÄ™, że nie rzucasz sÅ,ów na wiatr bliz  8)


felo41

Pamietaj , nie kupuj dye z glocery tylko wymien u mamona jeÅ›li już zdecydujesz siÄ™ na jakieÅ› zestawienie symboli. MajÄ... lepsze statystyki jednakże kosztuja sporo starożytnej adeny.
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


ozyn

TH to ten co spiewa z mieczami?

When nothink goes right, go left

Blizzer

Quote from: chlipus on November 12, 2013, 07:37:57 PM
Nie wiem czy coÅ› siÄ™ pozmieniaÅ,o ale z reguÅ,y siÄ™ daje - str +dex/con, ktoÅ› kiedyÅ› mówiÅ, ze blowy i lethale zalezÄ... od stra ale wydaje misie to bujda, lepiej zostaw obecne dye.
Jak możesz radzić mi zostawić obecne dye, skoro nawet nie wiesz jakie mam. Wydaje mi siÄ™, że celowo chcesz mnie wprowadzić w bÅ,Ä...d, co jest dosyć chamskie z twojej strony. Za takie coÅ› powinna lecieć dyskwalifikacja z automatu.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

Quote from: Blizzer on November 12, 2013, 09:09:03 PM
Jak możesz radzić mi zostawić obecne dye, skoro nawet nie wiesz jakie mam. Wydaje mi siÄ™, że celowo chcesz mnie wprowadzić w bÅ,Ä...d, co jest dosyć chamskie z twojej strony. Za takie coÅ› powinna lecieć dyskwalifikacja z automatu.

każda rada jest dobra nie chce to nie sÅ,uchaj, a za probe wyÅ,udzenia dyskwalifikacji kogoÅ› u admina który sam decyduje i nie ma potrzeby żebyÅ› wpÅ,ywaÅ, na jego zdanie powinno być to co zasugerowaÅ,eÅ› :)

nith

a gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta 8)

eagleye

rzekÅ,bym iż trzeci może przegapić okazjÄ™ i to czwartemu przypadnÄ... laury zwyciÄ™stwa

chlipus

wracajÄ...c do wypowiedzi daggerowca blizzera, skoro wiesz lepiej i moje rady sÄ... bardzo źle to poco wo gule zadajesz pytanie skoro żadna odpowiedz cie nie interesuje?? poco pytać jak siÄ™ wie lepiej?

ozyn

Quote from: chlipus on November 12, 2013, 09:48:52 PM
wracajÄ...c do wypowiedzi daggerowca blizzera, skoro wiesz lepiej i moje rady sÄ... bardzo źle to poco wo gule zadajesz pytanie skoro żadna odpowiedz cie nie interesuje?? poco pytać jak siÄ™ wie lepiej?
Ty wiesz dla czego, on wie dla czego. Tylko nic modowi niemowcie  8)

When nothink goes right, go left