Web Analytics
który lepszy do farmy? ty/wc czy de/wc?

który lepszy do farmy? ty/wc czy de/wc?

Started by Blizzer, November 12, 2013, 04:47:01 PM

Previous topic - Next topic

Blizzer

Jak w temacie. ChciaÅ,bym trochÄ™ siÄ™ dorobić na rb, ale nie mogÄ™ siÄ™ zdecydować, który z orków bÄ™dzie lepszy. Tyrant gwarantuje staÅ,e obrażenia, z kolei destro piekielne krytyki z mÅ,otkiem przy zealot+frenzy. JakieÅ› opinie?
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

Quote from: Blizzer on November 12, 2013, 04:47:01 PM
Jak w temacie. ChciaÅ,bym trochÄ™ siÄ™ dorobić na rb, ale nie mogÄ™ siÄ™ zdecydować, który z orków bÄ™dzie lepszy. Tyrant gwarantuje staÅ,e obrażenia, z kolei destro piekielne krytyki z mÅ,otkiem przy zealot+frenzy. JakieÅ› opinie?

To zależy co chcesz farmic, bo to jest najistotniejsza kwestia, jeÅ›li low lew rbki to polecam ty/wc, bardzo dobrze sobie radzi na rb low lew tyrant/wc. Natomiast jeÅ›li chcesz farmic jakieÅ› grubsze rbki to bym polecaÅ, ty/de, taki ty/de jest nieoceniony na valakasa czy tam na b freye to jest gÅ,ówny dd, oczywiÅ›cie istotne tez jest party z kim i gdzie, bo samemu to nie zawsze da siÄ™ coÅ› zrobić, ale znam goÅ›cia co sam zabija freye zwykÅ,Ä... ty/wc, reasumujÄ...c ty/wc tez daje rade ale ty/wc<ty/de taka jest moja opinia.

Blizzer

ty/de kojarzy mi siÄ™ raczej z wczeÅ›niejszymi kronikami, teraz z wc można wyciÄ...gnÄ...ć fajny p atk przez mastery i soul cry.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

Quote from: Blizzer on November 12, 2013, 06:57:18 PM
ty/de kojarzy mi siÄ™ raczej z wczeÅ›niejszymi kronikami, teraz z wc można wyciÄ...gnÄ...ć fajny p atk przez mastery i soul cry.

niemasz pojÄ™cia jaki dmg de/ty robi z bluntem 2h, osobiÅ›cie jeszcze bym to zmodyfikowaÅ, i poleciÅ, wc/de jest jeszcze lepszy, itak niewiele dajÄ... skile od tyrana dla destro bo nie można ich używać.

felo41

Quote from: Blizzer on November 12, 2013, 06:57:18 PM
ty/de kojarzy mi siÄ™ raczej z wczeÅ›niejszymi kronikami, teraz z wc można wyciÄ...gnÄ...ć fajny p atk przez mastery i soul cry.
Niestety tyr/de to już taki trochÄ™ relikt poprzednik kronik , proponowaÅ,bym bardziej wybór pomiÄ™dzy twoma tytuÅ,owymi rzeźimieszkami.
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


chlipus

Quote from: felo41 on November 12, 2013, 07:20:25 PM
Niestety tyr/de to już taki trochÄ™ relikt poprzednik kronik , proponowaÅ,bym bardziej wybór pomiÄ™dzy twoma tytuÅ,owymi rzeźimieszkami.

mylisz siÄ™ kolego, widać ze nie graÅ,eÅ› ta postaciÄ... ostatnimi czasy, pozwól ze ci rozjaÅ›nia umysÅ,, de/wc w elegi która dodaje 127 crit rate z bluntym np dyna crusherem+10 +rsk focus +mw haste robi mega dmg na sosie. A teraz porównanie ty/wc z 30-40k przewodzimy w rb to w tego samego na tym samym bufie z sosem de/wc ze 150k, nadal sadzisz ze to relikt? CoÅ› mi siÄ™ kolego wydaje ze nigdy nie graÅ,eÅ› tymi klasami na obecnej kronice xD


Blizzer

Koledzy, w temacie jest też wpisany wc/de. Wiem, że chcecie sobie wygrać valakasa, ale róbcie to z klasÄ....
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

felo41

Quote from: chlipus on November 12, 2013, 07:35:24 PM
mylisz siÄ™ kolego, widać ze nie graÅ,eÅ› ta postaciÄ... ostatnimi czasy, pozwól ze ci rozjaÅ›nia umysÅ,, de/wc w elegi która dodaje 127 crit rate z bluntym np dyna crusherem+10 +rsk focus +mw haste robi mega dmg na sosie. A teraz porównanie ty/wc z 30-40k przewodzimy w rb to w tego samego na tym samym bufie z sosem de/wc ze 150k, nadal sadzisz ze to relikt? CoÅ› mi siÄ™ kolego wydaje ze nigdy nie graÅ,eÅ› tymi klasami na obecnej kronice xD
No hej kolego , moja opinia byÅ,a o postaci tyr/de, chyba coÅ› ci siÄ™ pomyliÅ,o , HE HE  : ) .Niemniej nie wykorzystasz tej postaci poza walkÄ... z raid bossem . Musisz też pamiÄ™tać o limitowanej iloÅ›ci kont które możesz uruchomić na smoczym serwerze aby uzyskać peÅ,ne buffki. Obecne kary sÄ... w stanie nauczyć niejednego miÅ,oÅ›nika farny pokory. Mam doÅ›wiadczenie w grze de/wc i tyr/de, nie tyr/wc .
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


Blizzer

Nie wiem, teraz tak zamieszaliÅ›cie, że czujÄ™ siÄ™ skoÅ,owany. Chyba jednak wybiorÄ™ ty/wc, wolÄ™ staÅ,e i statyczne jebanko niż pojedynczy wystrzaÅ, raz na ruski rok.
Można zamknÄ...ć.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

spoko ale ty/wc valakasa w 2 osoby nie ubijesz xD

eagleye

jednakże on nie pytaÅ, o orka do bicia valakasa tylko do farmienia - być może zwykÅ,ych potworków, być może jakiÅ› mocniejszych - jednak nie byÅ,o tam nic wspomniane o valakasie