Web Analytics
czy coś się zmieniło przez ostatni tydzień?

czy coś się zmieniło przez ostatni tydzień?

Started by Blizzer, November 12, 2013, 04:52:45 PM

Previous topic - Next topic

Blizzer

Z powodu wyjazdu nie mogÅ,em grać przez ostatnie kilka dni, a na forum ogólnym byÅ,o kilka tematów odnoÅ›nie jakichÅ› nerfów w statystykach i talizmanach. Niestety mój angielski nie jest zbyt dobry i nie bardzo rozumiem o co chodzi. KtoÅ› może mi streÅ›cić najważniejsze rzeczy stamtÄ...d?
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

nic siÄ™ niezmieniÅ,o, posty które sÄ... na anglojÄ™zycznym forum już tam sÄ... od kilku tygodni, wiec cie nic nie ominÄ™Å,o poza paroma sytuacjami lagów na serveze w trakcie siegu bo tylko na ten temat powstaÅ,y nowe posty.

Blizzer

No a akcje z talizmanami? WyÅ,apaÅ,em takie sÅ,owa jak white protection talisman...
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

To już jest stara akcja, chodzi oto ze kiedyÅ› white talizman of protection dawaÅ, na dragonie 100% resista na cancel, ale jakiÅ› czas temu zostaÅ, zmieniony bazowy resist na cancel i wynosi on maxymalnie 75% czyli jeÅ›li bazowy resist cancel wynosi 75% to talizman dajÄ...c 100% daje te 75% resista. Z tego powodu ludzie zaczeli pisać posty pÅ,akać ale z tego co mi wiadomo tak jest wÅ,aÅ›nie na ofie ze max resist na cancel wynosi 75%.

felo41

Zgadzam siÄ™ z przedmówcÄ... , otóż byÅ,y to niczym nie poparte spekulacje . Nie mniej , potrzeba ukrócenia ich zostaÅ,a zaspokojona , ponieważ game master ostatecznie wypowiedziaÅ, siÄ™ w tej sprawie.
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


chlipus

sprawa zostaÅ,a wyjaÅ›niona można zamknÄ...ć xD

Blizzer

Jeszcze za wczeÅ›nie na zamykanie, gradobicie pytaÅ,, nie zakoÅ,,czone. Jak jest wiÄ™c z biaÅ,ym talizmanem grounding, mimo iż go używam dostajÄ™ co drugiego stuna na mordÄ™. I to w vorpalu z duża iloÅ›ciÄ... CON. CoÅ› mi tu nie gra.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

felo41

MyÅ›lÄ™ .że sprawÄ... powinien siÄ™ zainteresować mistrz gry bo jesteÅ› jednym z wielu poruszajÄ...cych ten wÄ...tek. CaÅ,kiem możliwe ,że w kodzie wystÄ...piÅ, bÅ,Ä...d.
Również czekam na opinię większej widowni w tej sprawie.
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


Blizzer

Może powinienem w tej sprawie zwrócić siÄ™ do bezpoÅ›redniego zwierzchnika naszego zacnego moderatora? Może wÅ,adca gry ÅšcieżkaZerowa bÄ™dzie w stanie rozwikÅ,ać ten problem. Ale może być kÅ,opot z moim angielskim, czy ktoÅ› zechciaÅ,yby przetÅ,umaczyć dla mnie wiadomość do niego?
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

Ja wam to wyjaÅ›niÄ™ dlaczego tak jest, otóż to wiele ludzi otym nie wie ze rb bizka taka jak tezza daje nam 15% odniceoÅ›ci na stun i 15% szansy na to ze stun wejdzie, ludzie biegajÄ... z valakasami z buffem resist stun i myÅ›lÄ... ze sÄ... nie tykalni otóż nie, bo po pierwsze stun ma bazowo ileÅ› dziesiÄ...t % na to ze wejdzie powiedzmy 80%, jesli masz resist stun +15 np: dajacy 50% resist stuna to jeszcze 30% szansy, ale jesli masz walakasa a twój rywal tezze to on ma już 45% szansy i talizman ci tu nie pomoże. Ponadto jeÅ›li obaj macie tezze to to siÄ™ zeruje i on nadal ma 30% szansy, możliwe ze bazowo jest wiÄ™cej niż ja podaje ale tak to mniej wiÄ™cej wyglÄ...da. ReasumujÄ...c jeÅ›li on ma 30% szansy na stun ty musisz mieć 30% resista jeÅ›li nie masz stuny bÄ™dÄ... wchodzić nawet każdy, kiedy resist siÄ™ zeruje w sensie on ma 30% szansy i ty masz 30% resist stuna to wtedy jest mala szansa dostania stuna ale ona zawsze jest, nie ma czego takiego ze 0 szansy na zestunowanie.

eagleye

myÅ›lÄ™ iż nasz kolega rzeczowo i fachowo wyjaÅ›niÅ, sprawÄ™ dlaczego ogÅ,uszenie dziaÅ,a u niektórych a u niektórych nie, myÅ›lÄ™ iż należaÅ,oby przetÅ,umaczyć to kilku wojownikom angielskojÄ™zycznym którzy uważajÄ... iż ogÅ,uszenie nie dziaÅ,a poprawnie. Chlipus gdybyÅ› byÅ, tak dobry i to uczyniÅ,, myÅ›lÄ™ iż sprawiÅ,byÅ› naszemu serverowi wielkÄ... przysÅ,ugÄ™ i nagroda z rÄ...k Artura ciÄ™ nie ominie

chlipus