Web Analytics
claw of destruction

News:


     

Main Menu

claw of destruction

Started by Blizzer, November 12, 2013, 05:05:11 PM

Previous topic - Next topic

Blizzer

ChciaÅ,bym kupić sobie claw of destruction, epic blunt lecÄ...cy z Tiata. ChcÄ™ też dodać do niego masterwork, ale mam pewnÄ... wÄ...tpliwość. Mianowicie jaki poziom kamienia bÄ™dÄ™ potrzebować, s80 czy s84. Na stronie basel2.ru podajÄ..., że potrzebny jest s80, ale widziaÅ,em kiedyÅ› posta, gdzie dynasty dual daggers, które sÄ... broniÄ... S wymagaÅ,y neolitic s80. KtoÅ› już próbowaÅ, masterwork w claw of destruction?
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

nith

s80, zeby uzywac blunta(claw of destruction) nie trzeba zadnego fs tak jak w przypadku dual daggerow (+81lvl)

Blizzer

Åšwietnie, czyli bÄ™dzie to trochÄ™ taÅ,,sze niż poczÄ...tkowo zakÅ,adaÅ,em. DziÄ™ki za pomoc.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

Quote from: Blizzer on November 12, 2013, 05:05:11 PM
ChciaÅ,bym kupić sobie claw of destruction, epic blunt lecÄ...cy z Tiata. ChcÄ™ też dodać do niego masterwork, ale mam pewnÄ... wÄ...tpliwość. Mianowicie jaki poziom kamienia bÄ™dÄ™ potrzebować, s80 czy s84. Na stronie basel2.ru podajÄ..., że potrzebny jest s80, ale widziaÅ,em kiedyÅ› posta, gdzie dynasty dual daggers, które sÄ... broniÄ... S wymagaÅ,y neolitic s80. KtoÅ› już próbowaÅ, masterwork w claw of destruction?

claw of destruction jest broniÄ... s80 wiec jest potrzebny neo s 80 tak jak napisaÅ, przedmówca,a ja ci wyjaÅ›niÄ™ sytuacje z dynasty dual daggerami, nie zapominajmy ze duall daggery dynasty byÅ,y w kronice frey s80 a w gracji już sa  tylko s i to wÅ,aÅ›nie dlatego rożnie pisze na internecie, bo niektóre servery jeszcze stojÄ... na wczeÅ›niejszych kronikach. Co do kupna to ja osobiÅ›cie jeszcze nie widziaÅ,em żeby ktoÅ› sprzedawaÅ, claw of destruction wiec możesz mieć z tym maÅ,y problem.

MyÅ›lÄ™ ze te wypowiedzi cie upewniÅ,y i już jesteÅ› pewny jaki neolithis crystal użyć wiec można temat zamknÄ...ć :)