Web Analytics
aw/se vs aw/sk - Page 2

News:


     

Main Menu

aw/se vs aw/sk

Started by Blizzer, November 12, 2013, 05:07:47 PM

Previous topic - Next topic

felo41

Cześć Bartek  ! Powiem ci tak , aw/sk bÄ™dzie lepszym wyborem jeÅ›li kÅ,adziesz wiÄ™kszy nacisk na wojny o terrytorium bÄ...dź zamkowe bitwy, natomiast aw/se sprawi sie znakomicie na olimpiadzie ale troche sÅ,abiej na cotygodniowych potyczkach o zamki. Obie postaci przydadzÄ... siÄ™ w każdym party , aw/sk ma party ud i pain of shillen natomiast aw/se stigme która zwiekszy obrażenia tobie i twoim sojusznikom bijÄ...cym z bliskiego dystansu. Na twoim miejscu spytaÅ,bym klanowiczów czego potrzebujecie bardziej w party , lub napisaÅ, prywatnÄ... wiadomość do crossarrow lub elromano. Mam nadziejÄ™ ,że uÅ,atwiÅ,em ci troche wybór .

Pozdrawiam
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


Kondra


Blizzer

O tak, też sÅ,yszaÅ,em, że elromano inaczej zwany lucjuszem okrutnikiem jest wybitnym znawcÄ... nożowników, podobno supportowaÅ, scenarzystÄ™ gÅ,oÅ›nego filmu sprzed lat, "Nożownik" z Benicio Del Toro w roli gÅ,ównej. No ale nie schodźmy z tematu. A czy taki aw/se może siÄ™ dosyć szybko leczyć? Mroczne elfy majÄ... ubogÄ... prÄ™dkość rzucania zaklęć, czy aby nie zostanÄ™ zabity zanim zdÄ...żę siÄ™ uzdrowić?
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

eagleye

niestety drogi kolego, ciemne elfy majÄ... bardzo niskÄ... prÄ™dkość rzucania czarów, jak jest siÄ™ magiem - odczuwa siÄ™ to bardzo w porównaniu do biaÅ,ych elfów, dlatego bÄ™dÄ...c wojownikiem - odczujesz to jeszcze bardziej i być może zdarzyć siÄ™ czÄ™sto sytuacja że nim zdÄ...żysz siÄ™ uzdrowić, twój przeciwnik zdÄ...ży oddać decydujÄ...cy cios w walce i poÅ,ożyć ciÄ™ na polu bitwy

nith

Party w LineAge 2 H5 powinno mieć w skÅ,adzie kardynaÅ,a, który specjalizuje siÄ™ w leczeniu. AW/SE na statach wojownika jest sÅ,abym lecznikiem, przykro mi ale musiaÅ,em to powiedzieć prawde bez ogródek.
-nith-

felo41

Quote from: nith on November 12, 2013, 11:26:50 PM
Party w LineAge 2 H5 powinno mieć w skÅ,adzie kardynaÅ,a, który specjalizuje siÄ™ w leczeniu. AW/SE na statach wojownika jest sÅ,abym lecznikiem, przykro mi ale musiaÅ,em to powiedzieć prawde bez ogródek.
-nith-
Niektórzy specjaliÅ›ci mowiÄ... że jest zbÄ™dny ten kardynaÅ,  i wystarcza im biaÅ,y elf piosenkarz/lecznik w bitwach zamkowych lochów. Teraz to mi namieszaÅ,eÅ› : /
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


Blizzer

W takim razie zrobiÄ™ aw/sk i poÅ,Ä...czÄ™ przyjemne z pożytecznym dla party.
Można zamknÄ...ć.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar