Web Analytics
aw/se vs aw/sk

News:


     

Main Menu

aw/se vs aw/sk

Started by Blizzer, November 12, 2013, 05:07:47 PM

Previous topic - Next topic

Blizzer

Która postać lepsza pod pvp i dlaczego? ChciaÅ,bym zrobić sobie jednego z tych daggerów, ale nie mogÄ™ siÄ™ zdecydować. Czy ktoÅ› posiadajÄ...cy te postacie mógÅ,by mi napisać, jakie majÄ... plusy i minusy pod kÄ...tem pvp?
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

Ja osobiÅ›cie polecam aw/sk tanki sÄ... teraz o/p, teoretycznie aw/se ma niezÅ,y self  evasion itp, ale w praktyce to wyglÄ...da inaczej taki aw/se pada w kilka sekund, niema nawet mirage co czyni go naprawdÄ™ sÅ,abÄ... postaciÄ..., czy to na oly czy na pvp lepszy bÄ™dzie aw/sk.

aw/sk plusy: def, udki, cubiki w tym smarc cubic, magic mirror,ls, niezÅ,e debufy, może leczyć siÄ™ bleedem,
                  sos, i wiele bym tu mógÅ, jeszcze wymieniać ale poco.
         minusy: brak jako takiego mocnego selfa.
aw/se plusy: self buff, self heal, promadery, stigma.
         minusy: maÅ,o hp, maÅ,o defa, slaby, szybko pada, ciężko siÄ™ wyvampowac majÄ...c dożo - str.

nith

Zalezy czy częściej grasz sam czy z kolegami, aw/se mimo slabej def potrafi krecic naprawde swietny dmg dzieki debuffa SE i sile dark elfa, przez co w pojedynkach 1vs1 jest naprawde dobry.
aw/sk duzo lepiej sie spisuje w party, skille takie jak SoF czy SoS sprawiaja, że jest to char bardzo uzyteczny na farmie jak i pvp.
Jeszcze jednym aspektem jest to, że taÅ,,szym do "ubrania" charem wydaje sie być aw/sk.

chlipus

Quote from: nith on November 12, 2013, 05:51:20 PM
Zalezy czy częściej grasz sam czy z kolegami, aw/se mimo slabej def potrafi krecic naprawde swietny dmg dzieki debuffa SE i sile dark elfa, przez co w pojedynkach 1vs1 jest naprawde dobry.
aw/sk duzo lepiej sie spisuje w party, skille takie jak SoF czy SoS sprawiaja, że jest to char bardzo uzyteczny na farmie jak i pvp.
Jeszcze jednym aspektem jest to, że taÅ,,szym do "ubrania" charem wydaje sie być aw/sk.

nie przeczytaÅ,eÅ› ze zrozumieniem posta, to nie chodzi oto jaki dobry jest aw/se i kogo zabije i za ile tylko co jest lepsze aw/se czy aw/sk i wież mi bÄ...dź nie aw/sk pojedzie aw/se mimo gorszego selfa bez zmÄ™czenia, jeżeli uważasz ze aw/se to można postać to albo nie grasz już na dragonie albo zabijaÅ,eÅ› niÄ... bufferów i healerów tylko.

Blizzer

Hmm czyli lepiej bÄ™dzie zrobić aw/sk. Chociaż mam już dagger/tanka, tak sobie myÅ›laÅ,em o drobnej odmianie. A jak z broniÄ...? Pojedynczy czy podwójne noże?
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

nith

Quote from: chlipus on November 12, 2013, 05:56:16 PM
nie przeczytaÅ,eÅ› ze zrozumieniem posta, to nie chodzi oto jaki dobry jest aw/se i kogo zabije i za ile tylko co jest lepsze aw/se czy aw/sk i wież mi bÄ...dź nie aw/sk pojedzie aw/se mimo gorszego selfa bez zmÄ™czenia, jeżeli uważasz ze aw/se to można postać to albo nie grasz już na dragonie albo zabijaÅ,eÅ› niÄ... bufferów i healerów tylko.

jasne ze aw/se ma wady, ale mimo wszystko jest to bardzo interesujaca postac, polecam ten filmik :P
http://www.dailymotion.com/video/xyyo8d#.UWlO_cp22So (http://forum.dragon-community.net/index.php/topic,275251.0.html)

chlipus

Quote from: Blizzer on November 12, 2013, 06:02:36 PM
Hmm czyli lepiej bÄ™dzie zrobić aw/sk. Chociaż mam już dagger/tanka, tak sobie myÅ›laÅ,em o drobnej odmianie. A jak z broniÄ...? Pojedynczy czy podwójne noże?

ofc ze dual daggery gdyby nie lethal który itak powinien być z redukowany z tego 1 hp do 50% hp, bo byle noob cie pojedzie, to nie nabijaÅ, byÅ› 2/3 tych ptk co nabijasz bo czÄ™sto lethal cie tylko ratuje. Btw grasz th/da używasz dual daggerów, wiesz jaki set używać, wiesz ze lethal rzÄ...dzi na oly u daggerów i robisz tematy na te pytania chociaż to wszystko wiesz ... poco siÄ™ pytam? Nie jesteÅ› noobem wiec poco zadajesz noob pytania ? Ja wiem ze chcesz wygrać tego valakasa tylko no chÅ,opie miej swoja godność xD i nie tym sposobem rób tematy z sensem dla ciebie a nie spam.

Blizzer

Gram th/da, kupiÅ,em vorpala bo jest taÅ,,szy ... Duale mam gÅ,ównie pod expa, wiadomo co dwa uderzenia to nie jedno. Valakas by mi siÄ™ przydaÅ,, nie przeczÄ™, ale bardziej ceniÄ™ porzÄ...dnych użytkowników jak nith, który przynajmniej próbowaÅ, odpowiedzieć na moje pytania, a nie posÄ...dzaÅ, mnie o chęć Å,atwego wyciÄ...gniecia itemów :/
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

ozyn

Tam aw/sk, lepiej powiedz na co przeznacyzsz wygrana? xD

When nothink goes right, go left

Blizzer

Obawiam siÄ™, że zostanÄ™ posÄ...dzony o wyÅ,udzenie i najprawdopodobniej poczÄ™stujÄ... mnie temp banem na forum, ponieważ 'gram tu tak dÅ,ugo i wszystko wiem'.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

Quote from: Blizzer on November 12, 2013, 06:24:57 PM
Obawiam siÄ™, że zostanÄ™ posÄ...dzony o wyÅ,udzenie i najprawdopodobniej poczÄ™stujÄ... mnie temp banem na forum, ponieważ 'gram tu tak dÅ,ugo i wszystko wiem'.

wyÅ,Ä...cz sarkazm i rywalizuj ale z sensem nikt ci nie zabrania, tylko żeby to miaÅ,o sens

Blizzer

ZadaÅ,em tylko i wyÅ,Ä...cznie sensowne pytania, mogÄ...ce pomóc poczÄ...tkujÄ...cym daggerom, a być może i ja dowiem siÄ™ czegoÅ› nowego.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar