Web Analytics
jaka broń lepsza dla pal/pp

News:


     

Main Menu

jaka broń lepsza dla pal/pp

Started by Blizzer, November 12, 2013, 05:11:15 PM

Previous topic - Next topic

Blizzer

Chodzi mi gÅ,ównie o bronie jednorÄ™czne. Nie mogÄ™ zdecydować, czy lepszy miecz czy mÅ,otek. Z miecza mam czÄ™stsze krytyki, z kolei z mÅ,otka mocniejsze. JakieÅ› sugestie od grajÄ...cych takÄ... lub podobnymi postaciami?
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

nith

IMO Icarus Hammer mw rsk focus +10++, z racji reflecta przeciwnikow bedzie najlepszy - jak kogos zlapiesz np healera na stunie to dzieki lepszemu dps ubijesz go
PS. i tak dobry luk to podstawa :P

Blizzer

ZÅ,apanie healera na stunie jest w ogóle możliwe? Robe set dajÄ... odniceość 50%, do tego biżuteria rb. No i mÅ,otki icarus sÄ... dość drogie w porównaniu z vesper ...
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

Quote from: Blizzer on November 12, 2013, 05:11:15 PM
Chodzi mi gÅ,ównie o bronie jednorÄ™czne. Nie mogÄ™ zdecydować, czy lepszy miecz czy mÅ,otek. Z miecza mam czÄ™stsze krytyki, z kolei z mÅ,otka mocniejsze. JakieÅ› sugestie od grajÄ...cych takÄ... lub podobnymi postaciami?

blizzer nie przesadzasz ze spamem na ogólnym forum byÅ,o wszystko na temat mÅ,otków i meczy, narobiÅ,eÅ› milion bezsensownych postów typu mid bron vs high jaki sens merytoryczny maja te tematy?

Mimo wszystko ci odpowiem:dla pala/pp najlepiej jest mieć obie bronie,i to jest ze tak powiem podstawa na oly i na pvp, zanim odpalisz flame icon używasz sworda i Å,adujesz sobie spokojnie flame icone, kiedy odpalisz flame icone zmieniasz bron na hammera najlepiej ic hammer+10 +mw, i dobrze by miaÅ, inny atr niż sword którego używasz. Jak wiadomo flame icon daje 100% wiÄ™cej crit rate z mieczem ale za to 100% wiÄ™cej crit power z bluntem, dlatego na flame iconie tank robi mega dmg z bluntem, no dobra ale dlaczego hammer ? już tÅ,umaczÄ™ bo z bluntem mamy maÅ,o crit rate i tu wlasnie jest nam potrzebny rsk focus. Na koniec dodam ze fajnie jest mieć morale boosta który daje ponad 100 crit rate, niestety wypiera siÄ™ on z angelic icon tak wiec niema lekko.

Blizzer

Jak już pisaÅ,em kiepsko u mnie z angielskim, wiÄ™c forum ogólne wiele mi nie pomaga. A tak mogÄ™ wykorzystać wiedzÄ™ kolegów ****ów, którzy piszÄ... z dobrej woli, a nie z powodu nagród za posty.
I dziÄ™ki za wytÅ,umaczenie bonusów AI i FI, jestem nowy na paladynie, do tej pory bujaÅ,em siÄ™ tylko mrocznym mÅ›cicielem.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

Quote from: Blizzer on November 12, 2013, 05:58:41 PM
Jak już pisaÅ,em kiepsko u mnie z angielskim, wiÄ™c forum ogólne wiele mi nie pomaga. A tak mogÄ™ wykorzystać wiedzÄ™ kolegów ****ów, którzy piszÄ... z dobrej woli, a nie z powodu nagród za posty.
I dziÄ™ki za wytÅ,umaczenie bonusów AI i FI, jestem nowy na paladynie, do tej pory bujaÅ,em siÄ™ tylko mrocznym mÅ›cicielem.

weź nie Å›ciemniaj chÅ,opie masz 3k postów z tego 2k na anglojÄ™zycznym forum nabiÅ,eÅ› widzÄ™ twoje posty wiec nie puszczaj Å›ciemy xD

Poza tym przeczytaj post artura, jest tam wyraźnie napisane posty maja być z sensem i wnosić jaka wartość merytoryczna na dany temat a nie być bezsensownym spamem niezasmucajÄ...cym forum, zobacz ile i jakie zrobiÅ,eÅ› topiki to bÄ™dziesz wiedziaÅ, o co mi chodzi, ktoÅ› nowy wchodzi na to forum i nie wie co czytać takie pranie mózgu tu urzÄ...dziÅ,eÅ›. 1 może 2 twoje topiki sÄ... przydatne i maja sens reszta to spam sectiony.

ozyn

Quote from: chlipus on November 12, 2013, 05:49:43 PM
blizzer nie przesadzasz ze spamem na ogólnym forum byÅ,o wszystko na temat mÅ,otków i meczy, narobiÅ,eÅ› milion bezsensownych postów typu mid bron vs high jaki sens merytoryczny maja te tematy?

Co Ty dupisz fleki, chlop postuje problem a Ty go szykanujesz.

When nothink goes right, go left

eagleye

Quote from: ozyn on November 12, 2013, 06:08:09 PM
Co Ty dupisz fleki, chlop postuje problem a Ty go szykanujesz.
taa, hero ponad 60x na daggerach i nagle nie wie jak nimi grać...  ;D ;D

Blizzer

Na anglojÄ™zycznym piszÄ™ tylko po wódce na czuja, może jestem jakimÅ› pijanym mistrzem w jÄ™zyku angielskim  ::)
Poza tym moje tematy poruszajÄ... ważne problemy dla poczÄ...tkujÄ...cych grajków, a i dla mnie pal/pp jest nowoÅ›ciÄ... i chciaÅ,em siÄ™ czegoÅ› nauczyć.
Dzięki za poparcie Lucius, odpuszczę wam trochę na następnym evencie o czapkę :D
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

nith

Quote from: chlipus on November 12, 2013, 06:05:54 PM
weź nie Å›ciemniaj chÅ,opie masz 3k postów z tego 2k na anglojÄ™zycznym forum nabiÅ,eÅ› widzÄ™ twoje posty wiec nie puszczaj Å›ciemy xD

Poza tym przeczytaj post artura, jest tam wyraźnie napisane posty maja być z sensem i wnosić jaka wartość merytoryczna na dany temat a nie być bezsensownym spamem niezasmucajÄ...cym forum, zobacz ile i jakie zrobiÅ,eÅ› topiki to bÄ™dziesz wiedziaÅ, o co mi chodzi, ktoÅ› nowy wchodzi na to forum i nie wie co czytać takie pranie mózgu tu urzÄ...dziÅ,eÅ›. 1 może 2 twoje topiki sÄ... przydatne i maja sens reszta to spam sectiony.
lepszy topic o dye dla TH, mimo że sam gra ta postacia od killllllku lat xD

chlipus

Quote from: eagleye on November 12, 2013, 06:11:31 PM
taa, hero ponad 60x na daggerach i nagle nie wie jak nimi grać...  ;D ;D

dokÅ,adnie dlatego pokazuje ze jego posty to tylko spam zadaje pytania tylko po to żeby coÅ› napisać bo on to wszystko wie xD

WindForce

Strach pomyÅ›leć co by siÄ™ dziaÅ,o gdyby nagrodÄ... byÅ, Beleth.
Donp3dro th/pp