Web Analytics
Rune of Crystal

News:


     

Main Menu

Rune of Crystal

Started by chlipus, November 12, 2013, 10:27:41 PM

Previous topic - Next topic

chlipus

Jest taka fajna rzecz, na pewno nie każdy wie, wiec napisze żeby już każdy wiedziaÅ,, mianowicie istnieje Rune of crystal, kosztuje on 2 coiny i 100kk i niweluje grade penalty o 5 leveli czyli majÄ...c go w inwentarzu możemy na 79 levelu nosić uzbrojenie s84, bardzo fajna i przydatna rzecz gorÄ...co polecam kamaelom inspektorom grajÄ...cym jako suporty lub po prostu suportom mutantom. Monza go kupić u donny managera lub wygrać na rożnych eventach niewiem czy takowe bÄ™dÄ... na smoczym serveze oraginizowane ale kto wie xD

Proszę nie spamować to topić informacyjny xD

felo41

Quote from: chlipus on November 12, 2013, 10:27:41 PM
Jest taka fajna rzecz, na pewno nie każdy wie, wiec napisze żeby już każdy wiedziaÅ,, mianowicie istnieje Rune of crystal, kosztuje on 2 coiny i 100kk i niweluje grade penalty o 5 leveli czyli majÄ...c go w inwentarzu możemy na 79 levelu nosić uzbrojenie s84, bardzo fajna i przydatna rzecz gorÄ...co polecam kamaelom inspektorom grajÄ...cym jako suporty lub po prostu suportom mutantom. Monza go kupić u donny managera lub wygrać na rożnych eventach niewiem czy takowe bÄ™dÄ... na smoczym serveze oraginizowane ale kto wie xD

Proszę nie spamować to topić informacyjny xD
Dziekuje za informacje ziomek , miÅ,ego wieczoru !


PS. KrysztaÅ, jest tymczasowy z tego co pamiÄ™tam(nie jest to item pernamentny!) , proponujÄ™ sprawdzić czas użytecznoÅ›ci przedmiotu, przed kupieniem u menadżera monet donacji!

F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


eagleye

dodam dodatkowo iż o ile mnie mojÄ... pamięć nie myli, item ten nie obniża o 5 lvl, lecz o 1 - co za tym idzie, by np. na lvl 80 nosić zbroje czy broÅ,, o klasie 84 należy kupić 4 takie krysztaÅ,ki zamiast jednego

chlipus

Quote from: felo41 on November 12, 2013, 10:29:18 PM
Dziekuje za informacje ziomek , miÅ,ego wieczoru !


PS. KrysztaÅ, jest tymczasowy z tego co pamiÄ™tam(nie jest to item pernamentny!) , proponujÄ™ sprawdzić czas użytecznoÅ›ci przedmiotu, przed kupieniem u menadżera monet donacji!
720godzin z tego co pamiÄ™tam nic nie jest wiecznie niestety, za dobrze by byÅ,o jakby to byÅ,o na stale xD

nith

No jak to mowia nic nie jest na zawsze. GorÄ...co polecam ten trik wszystkim destro/paladyn. Farma KE może być znacznie bardziej efektywna.
-nith-

Blizzer

Ale czy wydatek 8 monet na miesiÄ...c użytkowania jest dobrym interesem? Łatwiej zdobyć dynasty seta+mastework, który na dorobek jest wystarczajÄ...cy.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

Quote from: Blizzer on November 13, 2013, 01:25:12 PM
Ale czy wydatek 8 monet na miesiÄ...c użytkowania jest dobrym interesem? Łatwiej zdobyć dynasty seta+mastework, który na dorobek jest wystarczajÄ...cy.

Odbiegasz od tematu, to nie jest temat typu co jest lepsze do farmeinia czy dynasty set czy rune of crystal z setem s84, proszÄ™ abyÅ› nie robiÅ, zbÄ™dnego spamu.

Blizzer

A ty drastycznie wprowadzasz w bÅ,Ä...d potencjalnego kupca
Quote from: chlipus on November 12, 2013, 10:27:41 PM
mianowicie istnieje Rune of crystal, kosztuje on 2 coiny i 100kk i niweluje grade penalty o 5 leveli czyli majÄ...c go w inwentarzu możemy na 79 levelu nosić uzbrojenie s84
Dopiero ktoÅ› inny musiaÅ, dopisać, że potrzeba 5 takich krysztaÅ,ów, aby na 79 lvl nosić top sety.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

Quote from: Blizzer on November 13, 2013, 07:06:40 PM
A ty drastycznie wprowadzasz w bÅ,Ä...d potencjalnego kupcaDopiero ktoÅ› inny musiaÅ, dopisać, że potrzeba 5 takich krysztaÅ,ów, aby na 79 lvl nosić top sety.

Nie wiedziaÅ,em tego i dlatego wÅ,aÅ›nie sÄ... te topiki żeby zawsze siÄ™ czegoÅ› dowiedzieć, a skoro Szymon pisze ze potrzebne jest 5 to tak musi być. Co do twoich wypowiedzi wyraźnie widać ze rywalizacja na uczciwym gruncie ci nie sÅ,uży i za wszelka cene chcesz siÄ™ pozbyć konkurencji, nie widzisz tylko 1 istotnego jakże ważnego faktu, ja pisze posty żeby ktoÅ› z nich coÅ› miaÅ,, wyciÄ...gnÄ... jakÄ...Å› wiedze i żeby ona mu siÄ™ przydaÅ,a a po evencie te posty tu zostaÅ,y, a ty kolego jaÅ›nie możny spamujesz i za wszelka cenÄ™ chcesz nabić xxx bezsensownych postów, polowa twoich postów zaÅ›mieca to forum, wiec dam ci rade pisz sobie posty mogÄ... być bez sensu ale prosiÅ, bym żebyÅ› nie wtrÄ...caÅ, swoich bezsensownych uwag w postach które ja pisze, bo ja je pisze żeby byÅ, z nich jakiÅ› pożytek, chcesz coÅ› dodać to dodaj żeby byÅ,o z sensem, ale nie szydź z moich postów i ich nie komentuj w taki sposób w jaki skomentowaÅ,eÅ› ten post.

Blizzer

Nie ja zaczÄ...Å,em tÄ™ wojnÄ™ polsko-polskÄ... kolego. Jak to mówiÄ... najlepszÄ... obronÄ... jest atak, dlatego nie pozwolÄ™, żebyÅ› nieustannie ujmowaÅ, coÅ› moim tematom. W twojej ocenie nic one nie wnoszÄ..., jednak w ocenie kogoÅ› nowego tutaj może być zupeÅ,nie inaczej.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

Quote from: Blizzer on November 13, 2013, 07:29:46 PM
Nie ja zaczÄ...Å,em tÄ™ wojnÄ™ polsko-polskÄ... kolego. Jak to mówiÄ... najlepszÄ... obronÄ... jest atak, dlatego nie pozwolÄ™, żebyÅ› nieustannie ujmowaÅ, coÅ› moim tematom. W twojej ocenie nic one nie wnoszÄ..., jednak w ocenie kogoÅ› nowego tutaj może być zupeÅ,nie inaczej.

w ocenie kogoÅ› nowego tez nic nie wnoszÄ... te wszystkie tematy krÄ™cÄ... siÄ™ wokóÅ, ciebie, ale to tylko moje skromne zdanie rób jak chcesz, życzÄ™ ci powodzenia w postowaniu :)

nith

panowie może rozstrzygniÄ™cie ten spór jak meżczyźni? dziÅ› o 21 pod bramÄ... Dion?