Web Analytics
he/pp czy he/wl

News:


     

Main Menu

he/pp czy he/wl

Started by felo41, November 13, 2013, 10:38:40 AM

Previous topic - Next topic

felo41

Witam , otóż zastanawiam się nad zrobieniem jednej z tych postaci dla mojego bratanka. Z jednej strony buffki , z drugiej lanca i wieksze obrażenia . Co polecacie i dlaczego ?
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


chlipus

Ja polecam he/wl na siege/pvp, bardzo dobre poÅ,Ä...czenie, znajomy graÅ, wiele lat i bardzo chwaliÅ,, niestety 1 minus tej postaci zawsze trzeba mieć dobre pt z healere mi full buffem. Co do he/pp to fajna postać ale tka bardzie do gry solo, jak ktoÅ› siÄ™ lubi pobawić poklepać mobki poexpić, dawno już nie widziaÅ,em na pvp he/pp to jest jedna z tych wymierajÄ...cych postaci która wyparÅ,y owerpower combosy typu: he/glad, he/wk, he/pal pr/glad itp...

Blizzer

OsobiÅ›cie dorzuciÅ,bym trzeciÄ... opcjÄ™: HE/GL. Moja wirtualna dziewczyna lSonial posiada takÄ... postać, czasem pozwala mi jej używać podczas pvp lub siege i obrażenia naprawdÄ™ robiÄ... wrażenie. Ale taka postać dobra jest tylko w party na peÅ,nym buffie, wiÄ™c jeÅ›li jesteÅ› czÅ,onkiem DeGeneretionX odradzam.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

nith

HE/PP z powodu buffa CC, ktory jest bardzo potrzebny w klanie

Herza

To ja juz bym wolaÅ,a He/GL albo PAL a po CC to BP/PP w party :P
Does freedom means that you can do whatever you want?



MyShalala
MentalEva
Herza

chlipus

Quote from: Blizzer on November 13, 2013, 12:48:42 PM
OsobiÅ›cie dorzuciÅ,bym trzeciÄ... opcjÄ™: HE/GL. Moja wirtualna dziewczyna lSonial posiada takÄ... postać, czasem pozwala mi jej używać podczas pvp lub siege i obrażenia naprawdÄ™ robiÄ... wrażenie. Ale taka postać dobra jest tylko w party na peÅ,nym buffie, wiÄ™c jeÅ›li jesteÅ› czÅ,onkiem DeGeneretionX odradzam.

nie obrażaj klanu gma glasiego, gość robi co może aby ten server byÅ, w dobrej kondycji oczym sobie nie zdajesz sprawy, jeÅ›li myÅ›lisz ze zÅ,oÅ›liwoÅ›ciÄ... i flejmowaniem innych wygrasz walakasa to możesz siÄ™ na tym kolego przejechać, poczytaj regulamin pisania postów.

Blizzer

ByÅ,a to tylko drobna aluzja z mojej strony, że czÅ,onkowie DX nierzadko bywajÄ... bez peÅ,nego buffa. Obraza wyglÄ...daÅ,aby o wiele inaczej, ale mogÄ... nas czytać dzieci, wiÄ™c nie bÄ™dÄ™ przytaczać potencjalnego wzoru na obrażenie glasego  ;)
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

Quote from: Herza on November 13, 2013, 06:27:28 PM
To ja juz bym wolaÅ,a He/GL albo PAL a po CC to BP/PP w party :P

Zgadzam siÄ™ z linÄ... he/glad to fajna postać i polecam, nie pożaÅ,ujesz xD

NitjSefni

PoleciÅ,bym HE/WL z wzglÄ™du na jego obszarowe ogÅ,uszenia, z których jeden obniża punkty defensywy przeciwnika. Możliwość odrodzenia siÄ™ z resztek żywotnoÅ›ci znacznie pomaga. Walka w zwarciu takÄ... postaciÄ... jest także dynamiczna i ciekawa, ponieważ z umiejÄ™tnoÅ›ciÄ... zwiÄ™kszonych obrażeÅ,, krytycznych w 1 cel ujmujemy oponentowi znaczne iloÅ›ci jego punktów życia.
Fjollsfinna Ne/Da
Drakkaine De/Wc
Parakewl Ne/Wk


Blizzer

Walka w zwarciu za pomocÄ... piki to tylko z mobami, na pvp obrażenia sÄ... kiepskie.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

he/wl jest dobry na siege/tw jak ma dobre pt, zawsze na siegach wkurzajÄ...cy byli wle wbiegajÄ...cy w grupkÄ™ ludzi na siegu/pvp o rb czy tez tw i masowo stunujacy kilkanaÅ›cie osób, na pvp robiÅ,o to mega różnice, nie wiem jak teraz se stunami od wla bo prawda jest taka ze ta klasa już jakiÅ› czas temu wymarÅ,a, ale nie zmienia to faktu ze parÄ™ pozytywów taki Å,ucznik ma na pvp, na chwile obecna na serweze znam tylko 2 nie wiem może jest ich wiÄ™cej ielektra i lsonial. KiedyÅ› tych he/wli byÅ,o sporo ale wyparÅ, ich he/wk i kamaeÅ, kusznik, he/wl daje nam parÄ™ możliwoÅ›ci: albo grasz jako Å,ucznik i masz bonusy od wla typu:p atak dziÄ™ki final frenzy, war cry, obrażenia na pvp dziÄ™ki final seccret, boost hp, leczenie dziÄ™ki revival i battle roar . A jeÅ›li grasz jako wl i np wpadasz w horde wrogów masz od Å,ucznika: ue które ratuje życie i szybkość która tez ratuje życie. PodsumowujÄ...c fajna postać tylko trzeba ja ogarniać.

Blizzer

lSonial to he/gl, ale to szczegóÅ,.
Final frenzy daje może 150 p atk przy 30% hp, raczej bezużyteczne. ChcÄ...c grać na battle roar trzeba zrezygnować z improve condition. UE obecnie nie ratuje zbyt wiele życia, gdyż evasion niewiele daje. Moim skromnym zdaniem wl nie sprawdzi siÄ™ na subkÄ™ dla he.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar