Web Analytics
sk/se jako mag czy wojownik

News:


     

Main Menu

sk/se jako mag czy wojownik

Started by felo41, November 13, 2013, 11:01:26 AM

Previous topic - Next topic

felo41

Witam które  statystyki sprawdzÄ... siÄ™ lepiej na olimpijskiej arenie ? Sprzet mam dla obu, także proszÄ™ o waszÄ... opinie.
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


chlipus

No chlupie poruszyÅ,eÅ› bardzo dobra kwestie i zadaÅ,eÅ› nieziemsko trudne ale bardzo istotne pytanie dla ludzi grajÄ...cych sk/se. Wedlów mnie oba poÅ,Ä...czenia maja swoje plusy dodatnie i plusy ujemne xD. Ja osobiÅ›cie wole grac na statach woja, mogÄ™ używać wtedy sosa, sk ma fajne debufy na wojów gorzej z debuffami na speed, sk/se na statach woja może pojechać wiÄ™kszość klas na oly, gram ta postaciÄ... od niedawna i siÄ™ dopiero uczÄ™ jeszcze jej nie skoÅ,,czyÅ,em, ale ma ona przed sobÄ... Å›wietlanÄ... przyszÅ,ość,Problemem jest reflect u magów i sumonerow. Natomiast sk/se na statach maga może spokojnie palić manÄ™, omija reflect, lepiej wchodzÄ... debufy np:lightening strike, ale ma maÅ,y problem z mana i to jest istotny problem tej postaci trzeba używać max clarity żeby coÅ› zdziaÅ,ać. Reasumujac obie opcje sa bardzo dobre wiec pomogÄ™ ci podjÄ...ć decyzje w nie konwencjonalny sposób niewymajajÄ...c ich plusy  i minusy  xD

SK/SE fighter plusy:sos/dobre debufy na wojow/smart cubik ktory cleansuje/szybk ocastuje chain heala/promadery, lord of vampire i wiele innych...
                   minusy:szybko można mu spalić mane/reflect u magów sumonerow/wolnawy troche
                              bez sosa, ciężko odpalić sosa vs uciekajÄ...cy magowie.

SK/SE Mague plusy:nie jest dla niego problemem reflect u magów i sumonerow, może spokojnie palić manÄ™ i tym sposobem wygrywac, fajne debufy na wojów, lightening strike jest owerpawer na statach maga, może wygrać z każdÄ... klasa jak ogarnia.
                   minusy: mana mana i jeszcze raz mana, bez maximum clarity ani rusz.

Blizzer

Ja bym proponowaÅ, staty maga. Plusy i minusy wypisaÅ, już kolega wyżej, ale sk/se na statach wojownika jest zbyt mainstreamowy. Co to za zabawa być jednÄ... z wielu owiec w stadzie, skoro można być Å,abÄ™dziem poÅ›ród kaczek.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

nith

ja bym wybraÅ, staty wojownika, gra wtedy jest bardziej widowiskowa