Web Analytics
Kilka pytan

News:


     

Main Menu

Kilka pytan

Started by Izurelin, November 21, 2013, 06:45:35 PM

Previous topic - Next topic

Izurelin

Czesc mam zamiar pograc sobie tutaj po kilku dobrych latach przerwy .
O ile byl by ktos na tyle dobry i odpowiedzial na te pytania :
Jaki jest sredni online .
Czy mozna miec boxa .
Chce zrobic sobie se/bd i tutaj mam problem ( nie wiem jak chce aby na mainie byly staty se )
Aby zrobic taka mieszanke jak mam to wykonac : na maina zabrac se a na sube bd i polaczyc ? a co z certami jak juz bedzie jedna subka zajeta .
Przepraszam za tak banalne pytania dla was ale jestem na chwile obecna zielony z subkami laczonymi .

Artur

na dwa pytania techniczne odpowiem.

średnio gra 1500 - 1900 osób w ostatnich dniach.

Co do dual boxu jest to opisane w regulaminie gry. W skrócie to poza miastem można mieć 2 postacie + postać gÅ,ówna, jeÅ›li chcemy expić albo pvp. JeÅ›li bijemy raid bossa to oprócz postaci gÅ,ównej tylko jedna postać na drugim kliencie.
JeÅ›li chcemy zostawić sklep to niema żadnych ograniczeÅ,,, pod warunkiem że jest on zostawiony w mieÅ›cie

ozyn

Na bataliach o zamki i flagi bywa maxymalnie 200 osob. Statystki wykazane poprzez Artura wskazuja na ilosc zalogowanych masek, a co z tym idzie boxy, sklepy, boty. Co do suby postaci mozesz sobie ja zrobic na dowolnej klasie i zmienic pomeidyz obiema subklasami dowolna ilosc razy. Certy to juz sobie dopasujesz retaile jest wiele kombinacji. Pozdrawiam i powodzenia.

When nothink goes right, go left

chlipus

Quote from: Izurelin on November 21, 2013, 06:45:35 PM
Czesc mam zamiar pograc sobie tutaj po kilku dobrych latach przerwy .
O ile byl by ktos na tyle dobry i odpowiedzial na te pytania :
Jaki jest sredni online .
Czy mozna miec boxa .
Chce zrobic sobie se/bd i tutaj mam problem ( nie wiem jak chce aby na mainie byly staty se )
Aby zrobic taka mieszanke jak mam to wykonac : na maina zabrac se a na sube bd i polaczyc ? a co z certami jak juz bedzie jedna subka zajeta .
Przepraszam za tak banalne pytania dla was ale jestem na chwile obecna zielony z subkami laczonymi .

Se/bd fajna postać, klany siÄ™ zabijajÄ... o taki suport, jak kolwiek nie zaczniesz czy od se czy od bd na jedno wyjdzie tak czy siak ktoÅ› musi ci pomoc w expieniu itp, ale jeÅ›li zadeklarujesz siÄ™ z jakimÅ› klanem to na pewno ludzie ci bezinteresownie pomogÄ....

Certy to tak jak na normalnych serwerach możesz mieć 3, se/bd liczy siÄ™ jako jedna postać na jakie staty byÅ› siÄ™ nie swithnÄ... to samo bÄ™dzie na statach przeciwnych jeÅ›li chodzi o skile i umiejÄ™tnoÅ›ci ale różnic siÄ™ bÄ™dÄ... statystyki.

Jakie certy wybrać? ja bym braÅ, emergent m def, ud on tanka, celka od enchantera i nie wiem może jakiÅ› resist critical od tanka.

Jakby co moja znajoma prowadzi taki klan dla ludzi zaczynajÄ...cych grÄ™ tam siÄ™ wyexpisz, zrobisz subÄ™ poznasz ludzi, pmnij mnie w grze na Patex to ci zaÅ,atwiÄ™ kontakt.

Blizzer

Resist critical z tanka nie jest wart zachodu, zresztÄ... nie wiadomo czy bÄ™dzie chciaÅ, grać jako fighter czy mage. RozsÄ...dniej bÄ™dzie na SE, czyli pasyw na casting by mu nie zaszkodziÅ,.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

chlipus

Quote from: Blizzer on November 21, 2013, 11:56:48 PM
Resist critical z tanka nie jest wart zachodu, zresztÄ... nie wiadomo czy bÄ™dzie chciaÅ, grać jako fighter czy mage. RozsÄ...dniej bÄ™dzie na SE, czyli pasyw na casting by mu nie zaszkodziÅ,.

może być i pasyw na acu ale on tez niewiele daje