Web Analytics
Szukam pomocy :)

News:


     

Main Menu

Szukam pomocy :)

Started by bartaz_, December 15, 2013, 04:52:03 PM

Previous topic - Next topic

bartaz_

Witam, wracam po okoÅ,o 2 latach przerwy do gry, jednak po zalogowaniu zorientowaÅ,em siÄ™ że bardzo wiele siÄ™ tu zmieniÅ,o i mam parÄ™ pytaÅ,,.

Gram postaciÄ... AW/SK.
Gdy koÅ,,czyÅ,em grÄ™ miaÅ,em taki ciekawy set który można byÅ,o o ile dobrze pamiÄ™tam zÅ,ożyć za trinkety w heine, byÅ,y różnego koloru (ja miaÅ,em czerwony) i pamiÄ™tam że trochÄ™ na niego wydaÅ,em. Obecnie po zalogowaniu już go nie ma, a w zamian dostaÅ,em Dynasty, który teraz chyba trochÄ™ nie domaga. Oprócz tego mój ekwipunek to dynasty knife, baium, zaken i AQ.
1. W co powinienem zainwestować by gra byÅ,a przyjemna
2. Gdzie mogę expić (81lev)
3. Jak dalej rozwijać postać
4. Gdzie zarobiÄ™ jakÄ...Å› sensownÄ... kasÄ™?

Z góry dziÄ™kujÄ™ za każda dobrÄ... radÄ™,
pozdrawiam :)

Blizzer

1. enchant skilli, atrybut w secie i żeby nie byÅ, to dynasty, vespery sÄ... w miarÄ™ tanie do sklepania
2. poczÄ...tek Dragon Valley, exp w miarÄ™, moby takie sobie, czasem coÅ› ciekawego dropnie
3. patrz pkt. 1, do tego forgotten scrolle, certyfikaty (google pomoże)
4. instancje
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

FalgKoks


NitjSefni

Zacznij od skoÅ,owania sobie setu Vesper potem jakiejÅ› ciekawej broni.
Jak masz jakiÅ› support (pp/bd lub podobne)  to możesz spróbować swych siÅ, na fortecach.
W miedzy czasie korzystaj z random party na Zakena (SK czÄ™sto mile widziany) i  zawsze możesz coÅ› zarobić.

Exp to albo solo na DV lub poprosić Å,adnie kogoÅ› z expiÄ...cych na Gem Dragonach o party.
Fjollsfinna Ne/Da
Drakkaine De/Wc
Parakewl Ne/Wk


bartaz_

Dzięki wszystkim za rady!

Mam kolejne pytanie odnośnie mojej postaci:

Jakie dye i tatuaże powinienem zakupić oraz które certyfikacje skilli wybrać. Na razie zrobiÅ,em jeden retail i wybraÅ,em skill który podnosi critical rate, czy opÅ,aca siÄ™ zrobić jeszcze haste czy może coÅ› na HP i CP?

Pozdrawiam :)

Blizzer

Crit rate dla dagger/tank jest useless.
Barrier z enchantera (wc,bd), ud lub spirit (pal,wk) i haste lub resist trait (glad,wl,tyr).
Dye +wit - int, pozostaÅ,ych lepiej nie ruszać.
Mobk,rabbit,ogre -> tatuaże w zależności od sytuacji.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar