Web Analytics
Jaka postać do dorobienia się

News:


     

Main Menu

Jaka postać do dorobienia się

Started by zawijanka, December 27, 2013, 04:48:19 PM

Previous topic - Next topic

zawijanka

Witam graÅ,em kiedyÅ› na dragonie okoÅ,o 5-6 lat temu i potrzebujÄ™ pomocy.
Mianowicie posiadam de/ol który kiedyÅ› byÅ, fajnÄ... postaciÄ..., ale teraz nie wiem bo nie mam żadnego itemu prócz jakichÅ› tam a gradów, których mi nie zarÄ...bali :) Ale nie o to chodzi czy jest sens dalej niÄ... grać, czy lepiej zrobić coÅ› nowego . Drugie pytanie powiÄ...zane z pierwszym to co teraz do farmienia np w fog jest fajne jakiÅ› wl czy coÅ› w tym stylu? Ogólnie posiadam peÅ,ny suport charakterów do bufowania wiÄ™c chodzi mi tylko o szybkie farmienie i poradzcie co bedzie najlepsze do trainów i czy nadal sie oplaca tak grac, bo sporo sie zmienilo choćby to że dropów nie trzeba zbierac. Możecie również podpowiedzieć gdzie teraz najlepiej siÄ™ trainuje bo sporo nowych lokalizacji doszÅ,o.

Blizzer

DE/OL może i dobry do bicia, ale bez broni i seta z atrybutem dużo nie zdziaÅ,asz.
Å»eby siÄ™ dorobić Å,atwiej zaczÄ...ć od supprota, doczepić siÄ™ do mniejszych farm klanów lub do randomów w giran krzyczÄ...cych o sws,bd,pp itp na zakeny/freye. Zawsze jakiegoÅ› dropa idzie zÅ,apać i powoli zarabiać na itemy dla bijÄ...cej postaci.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

Kaelthas

popieram zdanie blizzera. Sam zaczynalem po powrocie od supporta. BD/SE, WC/OL lub jakiÅ› SWS zawsze znajduje pt. Na postac do trainów polecam TYR/WC lub ostatnio coraz wiecej WL/Pal biega(ale w klanie raczej zadnym nieznajdziesz miejsca taka profesjÄ...). Ale szczerze jak ogarniesz to wszystkim sie da trainy robić.
Yenari SR/SWS
Kamisori TR/SL
Marley HE/WK
Ekka TR/DOOM
Ergec WC/OL
Amellka PR/SK