Web Analytics
ПОМОЩ !

News:


     

Main Menu

ПОМОЩ !

Started by dagger4ever, January 09, 2014, 06:33:53 PM

Previous topic - Next topic

dagger4ever

ИграÑ... в сървара преди много години. ОсÑ,авиÑ... си героиÑ,е с Ð"ИнасÑ,иÑ,а и сега сам досÑ,а слабичак. Ð'ъпроса ми е каде да Ñ...одя да Ñ,,армя че да мога да си взема някакъв по приличен сеÑ, и Ñ,.н. С други думи какво варви наи много и каде мога да го намеря на сървъра, че да изкарам някои лев? Преди вървяÑ...а много моонсÑ,онес доколкоÑ,о помня ... Ако някои знае мясÑ,о кадеÑ,о да си Ñ,,армя соло да каже  плс ;)Мерси предвариÑ,елно

Thry

Значи може да Ñ,,армиш Knight Epaulette. Трябва Ñ,и герой 77лвл (за 100% дроп - не по-висок левел) и бъÑ,,ер, ако не можеш да логнеш 2 бокс-а Ñ,е съвеÑ,вам да Ñ,,армиш с tyrant/warcryer или destro/warcryer. Сега ще Ñ,и обясня как да Ñ,,армиш Knight Epaulette.
1-во намираш NPC - Suspicious Merchant, койÑ,о обикаля около крепосÑ,Ñ,а (fortress-a), кликаш върÑ...у "I am little curious" и "register clan" или нещо подобно. Трябва Ñ,и клан поне 4левел (ако нямаш пиши ми, ще Ñ,е добавя в моя).
1 час след каÑ,о се регисÑ,рираш, биÑ,каÑ,а за крепосÑ,Ñ,а започва, разбиваш враÑ,иÑ,е, влизаш въÑ,ре и биеш guard, healer, wizard, court guardian. Ако имаш досÑ,аÑ,ъчно добър бъÑ,, или иÑ,еми може да пробваш да убиеш и Archer Captain/Support Unit Captain/Guard Captain, но ако нямаш по-добре не пробвай. Аз със tyr/wc dyna hvy set и dyna fisti+3 убивам капиÑ,аниÑ,е, ако имаш подобни иÑ,еми може да пробваш :) Ð"аваÑ, дроп 150-300 Knight Epaulette.

http://www.lineage2.com/en/game/the-library/pvp-activities/fortress-sieges.php

пп: пм Thry, ако Ñ,и Ñ,рябва някаква помощ :P
Thry - Sagittarius/Arcana Lord

dagger4ever

мерси ще пи6а в игра за повече инÑ,,о :)