Web Analytics
[Tarantula] Rate/Drop/Spoil

News:


     

Main Menu

[Tarantula] Rate/Drop/Spoil

Started by MingSan, January 10, 2014, 08:52:51 AM

Previous topic - Next topic

MingSan

Czy znane sÄ... już progi dla rates i jak to siÄ™ bÄ™dzie rozkÅ,adać na poszczególne lvl? Czy też bÄ™dÄ... zakresy 0-10, 10-20 itp itd?

QuoteDynamiczny drop oraz spoil
*System ten daje automatyczny balans dla gÅ,ównych przedmiotów (materiaÅ,ów), na podstawie iloÅ›ci dostÄ™pnej na rynku oraz aktywnoÅ›ci graczy.
Dzięki temu niema zastoju na rynku, ponieważ ilość przedmiotów jest zrównowarzona na podstawie ich efektywnego użycia przez innych graczy.
Zrównoważony < a nie zrównowarzony - imo.

A dodatkowe pytanie.
Czyli teoretycznie im wiÄ™cej farmerów na rynku, którzy farmiÄ... dany materiaÅ,, tym mniej bÄ™dzie dropu i spoila danego materiaÅ,u?

Które to sÄ... gÅ,ówne przedmioty (materiaÅ,y)?
Może to dotyczyć podstawowych materiaÅ,ów dla crafta (a.bone, cbp, hgs itp.), ale już nie gÅ,ównych partsów, bez których nie zÅ,ożysz broni, czy armoru.
There are those who are brave...
...and there are those whom the brave will follow.

http://mingisan.mybrute.com

Dragon
MingSan aka Pijaqu aka BrOsIs
DOG/FinalFate/Syndicate/Severance/Shakuras
Tarantula
MingSan

Artur

Exp rates caly czas ustawiamy zeby bylo idealnie. Ważny jest tez drop adeny proporcjonalny do zdobywanego expa zeby nie zostac na lvlu 30tym bez adeny i itemów. Generalnie na każdym poziomie bedzie troche inny exp/drop/spoil/SP/adena drop rate który bÄ™dzie malaÅ, wraz z levelem.

Na drugie pytanie nie odpowiem w tym momencie. Trzeba czekac na oficjalne info na ten temat.

Mala Przyjemnosc

Nie wiem czy juz o tym informowaliscie, ale czy rate'y konczÄ... siÄ™ definitywnie na x1 ?

preater

Quote from: Mala Przyjemnosc on January 11, 2014, 12:18:33 PM
Nie wiem czy juz o tym informowaliscie, ale czy rate'y konczÄ... siÄ™ definitywnie na x1 ?
x kolo 10 jeszcze spoko ale x1 to bez przesady...

Artur

Quote from: Mala Przyjemnosc on January 11, 2014, 12:18:33 PM
Nie wiem czy juz o tym informowaliscie, ale czy rate'y konczÄ... siÄ™ definitywnie na x1 ?

póki co tak, czy tak zostanie? Tego nie jestem w stanie podać na 100%

Blizzer

Ludzie chcieli 2 dni później otwarcie i znowu zrobiliÅ›cie z gÄ™by dupÄ™ i przesunÄ™liÅ›cie. Teraz wiÄ™kszość nie chce x1, zobaczymy  ::)
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

MingSan

Wiadomo coÅ› wiÄ™cej na temat tych partsów. WidziaÅ,em, że coÅ› pisaÅ,eÅ› w innym topicu na temat postaci, które dotychczas miaÅ,y charakter wspierajÄ...cy (spoil, warsmith, ee, se itp), ale bardziej mnie interesuje spoil.

1. W jakim stopniu spoil na tarantuli bÄ™dzie siÄ™ pokrywaÅ, ze spoilem z offa (nie chodzi mi o spoil rate, a bardziej o poszukiwanie itemów w tych samych mobach co na offie)?
2. Czy na start serwera udostÄ™pnicie drop/spoil kalkulator (zdajÄ™ sobie sprawÄ™, że po najechaniu na moba bÄ™dzie widać drop/spoil, ale szukanie odpowiedniego moba z najwyższÄ... szansÄ... na dany item może być nieco kÅ,opotliwe - sam rozumiesz)?

There are those who are brave...
...and there are those whom the brave will follow.

http://mingisan.mybrute.com

Dragon
MingSan aka Pijaqu aka BrOsIs
DOG/FinalFate/Syndicate/Severance/Shakuras
Tarantula
MingSan

Artur

Quote from: MingSan on January 14, 2014, 10:06:02 AM
Wiadomo coÅ› wiÄ™cej na temat tych partsów. WidziaÅ,em, że coÅ› pisaÅ,eÅ› w innym topicu na temat postaci, które dotychczas miaÅ,y charakter wspierajÄ...cy (spoil, warsmith, ee, se itp), ale bardziej mnie interesuje spoil.

1. W jakim stopniu spoil na tarantuli bÄ™dzie siÄ™ pokrywaÅ, ze spoilem z offa (nie chodzi mi o spoil rate, a bardziej o poszukiwanie itemów w tych samych mobach co na offie)?
2. Czy na start serwera udostÄ™pnicie drop/spoil kalkulator (zdajÄ™ sobie sprawÄ™, że po najechaniu na moba bÄ™dzie widać drop/spoil, ale szukanie odpowiedniego moba z najwyższÄ... szansÄ... na dany item może być nieco kÅ,opotliwe - sam rozumiesz)?

1. BÄ™dzie siÄ™ pokrywaÅ, ze spoilem z IL offa w wiÄ™kszośći.
2. Powinien taki kalkulator sie pojawic ale nie wiem czy juz na starcie. Póki co mozesz korzystać z innych kalkulatorów z nowszych kronik bo na nizszych levelach nie wiele się zmienilo. Np. http://lineage.pmfun.com/
Oczywiście mowie jeszcze raz ze to nie jest poprawny kalkulator do Tarantuli, ale na nizszych levelach wiekszosc sie zgadza ( mozna pozniej porownac z tym co jest w info moba na tarantuli )