Web Analytics
target

News:


     

Main Menu

target

Started by k0ndjo, February 16, 2014, 08:16:45 AM

Previous topic - Next topic

k0ndjo

Witam cie Arturze mam pytanko odnosnie targetowania mobow na serverach Tarantuli a mianowicie:
nie wiem czy tylko u mnie czy moze tez u innych ale podczas expienia ciezko jest czasem stargetowac moba mam na mysli ze czesto trzeba kursorem najezdzac po kilka razy na moba zeby go zaznaczyc czasem pod ziemie lub glowa gdzie sprawia to wiele klopotow podczas gdy leci na ciebie wiecej stworow czy jest mozliwosc aby to dopracowac ?

Artur

jesli wystepuje problem z targetem sprobuj trzymajac shift

nith

wystepuje przez ten slabo zrobiony color msg, zrob full check

k0ndjo

Arturze czyli co mam trzymac za kazdym razem SHIFT kiedy bede chcial bic moba przeciez to bedzie uciazliwe

Artur

nie wiem dokÅ,adnie na czym polega Twój problem. JeÅ›li niemozesz zaznaczyc moba ktory np jest juz martwy to wtedy z shift jest to możliwe, jeÅ›li używasz HUD czyli niestandardowych informacji na ekranie np ( critical hit, missed itd ), to w launcherze odznacz HUD, zrob full check i tego nie bedzie, to moze być przyczynÄ... problemu z targetowaniem.

k0ndjo

Drogi Arturze nie chodzi mi tu o martwego moba bo wiem ze wtedy zanzacza sie go Shiftem ale o moby ktore chce atakowac stoi taki delikwent chce go zaznaczyc i jest wtedy problem tj jakby kursor byl rozkalibrowany jesli wiesz moze co mam na mysli klikasz na moba a on sie nie zaznacza i trzeba probowac w roznych miejscach az zaskoczy
zaagruje sie na ciebie mob to czasem jest tak ze nie stargetujesz go az do ciebie doleci i musisz wciskac next target a to juz duza strata bo kilka sekund co do lunchera to nie wiem dlaczego ale przy odpalaniu go wyskakuja mi bledy i musze uruchamiac gre z pliku l2.exe

Artur

proponuje przeinstalowac klienta do gry, a jesli problem ten wynika z powodu napisow na ekranie ( nieda sie zaznaczyc targetu jesli stoi na napisie ), to wylaczyc w launcherze HUD i zrobic full check