Web Analytics
DYE dla HE - Page 3

News:


     

Main Menu

DYE dla HE

Started by rendzeztarcza, March 07, 2014, 11:39:41 PM

Previous topic - Next topic

Peorexo

Quote from: Cromatorus on May 15, 2014, 12:51:06 PM
Oj rozmawiasz kolego i to bardzo Å,adnie <3

przed czy po tym jak zdupowali serwer:P

Komu ty chcesz kit wcisnac?:P Po co mi twoj fraps skoro biegaÅ,em koÅ,o was widziaÅ,em wasz spam pot cp ( caÅ,y serwer to widziaÅ,) nie mowiac o tym juz ze na tsie pierdoliliscie jaki to fajny program macie.. BTW: jak kogos dodajcie do klanu to lepiej za duzo nowym nie ma co paplac :) Taka moja rada na przyszÅ,osc :P
Z calisa gralem dopiero na tarantuli
Nie uzywalem nigdy programow, wiec jak moglem o tym rozmawiac? Smialem sie tylko z phx i tej sytuacji z polrocznej farmy tezzy by ES.
Widziales moj spam cp pot... hmm samo uzywanie potek to juz program, jestes kozak ziom! Za uzywanie jakiejkolwiek mana potki podczas pvp tez bys dawal bana nie? BO targetowac i klikac f1 i do tego jeszcze uzywac mana potek! TO JEST KURWA NIE DO POMYSLENIA BAN PLS

Sorry ale wlasnie tak wygladasz, mozliwosc ze ktos uzywa potki to juz program.

Cromatorus

Quote from: Peorexo on May 15, 2014, 01:26:29 PM
Widziales moj spam cp pot... hmm samo uzywanie potek to juz program, jestes kozak ziom! Za uzywanie jakiejkolwiek mana potki podczas pvp tez bys dawal bana nie? BO targetowac i klikac f1 i do tego jeszcze uzywac mana potek! TO JEST KURWA NIE DO POMYSLENIA BAN PLS

Sorry ale wlasnie tak wygladasz, mozliwosc ze ktos uzywa potki to juz program.


Dzieki waszemu klanowi GM zwiekszyÅ, reus potek cp. Wiesz jest roznica  miedzy recznym Å,ykaniu cp pot a spamie ich programowych. Jesli ktos ma poty to zazwyczaj greater cp pot.Wy biegaliscie z maÅ,ymi i duzymi ustawiajÄ...c je zamiennikowo co dawaÅ,o 1 cp potka na póÅ, sekundy.

Ja dalej nie wiem tylko czemu gÅ,upa rżniesz skoro i tak kazdy kto cie zna wie ze jechaliscie caÅ,e zycie na spam cp  bocie:P



KillerOfGolka De/Wc 85 ( subbed 50% of infinity players )

Peorexo

Quote from: Cromatorus on May 15, 2014, 01:42:50 PM

Dzieki waszemu klanowi GM zwiekszyÅ, reus potek cp. Wiesz jest roznica  miedzy recznym Å,ykaniu cp pot a spamie ich programowych. Jesli ktos ma poty to zazwyczaj greater cp pot.Wy biegaliscie z maÅ,ymi i duzymi ustawiajÄ...c je zamiennikowo co dawaÅ,o 1 cp potka na póÅ, sekundy.

Ja dalej nie wiem tylko czemu gÅ,upa rżniesz skoro i tak kazdy kto cie zna wie ze jechaliscie caÅ,e zycie na spam cp  bocie:P
nie wiem czy wiesz ale jak w macro ustawiles obie cp potki, to obie dzialaly... A co lepsze! jak ustawiles mala cp potke na poczatku, to dzialalo nawet lepiej od kiedy GM znerfowali cp potki i te mniejsze mialy krotszy cd :)

Cromatorus

Quote from: Peorexo on May 15, 2014, 09:54:02 PM
nie wiem czy wiesz ale jak w macro ustawiles obie cp potki, to obie dzialaly... A co lepsze! jak ustawiles mala cp potke na poczatku, to dzialalo nawet lepiej od kiedy GM znerfowali cp potki i te mniejsze mialy krotszy cd :)

powiedz mi jak ustawiles ze potki sie Å,ykaÅ,y nawet jak ktos przestaÅ, cie bic ?:D
KillerOfGolka De/Wc 85 ( subbed 50% of infinity players )

Peorexo

Quote from: Cromatorus on May 16, 2014, 04:04:03 PM
powiedz mi jak ustawiles ze potki sie Å,ykaÅ,y nawet jak ktos przestaÅ, cie bic ?:D
To chyba dobrze? Jezeli mam pod palcem cp potki to uzywam je nonstop jak sie bije i nie patrze czy potrzebuje CP czy nie, jezeli mialbym program to nie moglbym grac daggerem bo tracilbym hide przez potki
Zreszta jak sie ma po 1kk cp potow to uwierz mi jakos specjalnie nie bylo mi szkoda klikac ;o

Cromatorus

Naprawde umiesz rozÅ›mieszyc czÅ,owieka.
Opowiedz jeszcze jak grasz "bez" programów, to naprawde interesujÄ...ce  ::)
KillerOfGolka De/Wc 85 ( subbed 50% of infinity players )

Peorexo

Quote from: Cromatorus on May 16, 2014, 07:53:28 PM
Naprawde umiesz rozÅ›mieszyc czÅ,owieka.
Opowiedz jeszcze jak grasz "bez" programów, to naprawde interesujÄ...ce  ::)
Hmm o ile zabawna jest cala ta sytuacja gdzie potrafisz tylko oskarzac wszystkich, wiedzac ze twoje osiagniecia na dragonie koncza sie z ubiciem golki questowej.
I tak jak mowilem jesli naprawde uwazasz ze uzywalem programow, to tym overpower programem na cp potki, rowniez wywalczylem dziesiatki hero na roznych postaciach, wygrywalem wiekszosc pvp eventow wraz z moim party.
OFC wszystko dzieki najnowoczesniejszemu programowi na cp poty, ktory eliminuje wszystkich przeciwnikow!