Web Analytics
DYE dla HE - Page 2

News:


     

Main Menu

DYE dla HE

Started by rendzeztarcza, March 07, 2014, 11:39:41 PM

Previous topic - Next topic

Peorexo

Quote from: Cromatorus on May 10, 2014, 11:35:53 AM
Jesli nie wiesz co daje wit po za cast spedem nie udzielaj sie wogole...
BTW: Kazdy tank praktycznie biega z dyami na Wit.
A ty musiales byc bardzo pro na swoim tanku z twoim l2c do Å,ykania potek xD
Naprawde jestes taki glupi czy udajesz?

Pr/bd 80lv -5con ma 6k hp. A ty planujac odejmowac wiecej cona, skazujesz tego lucznika by padal na 1 hita.
wit w tej kronice daje tylko resist na bleed/poison, co nie zmienia faktu ze na elfach jest wazny kwestia elemental heal/mage debuffy

Przyczepilem sie dodawania dexa na lucznikach.
Dlaczego?
500crit rate osiaga kazdy lucznik
4dex to jest okolo 4% atk speedu
tzn. pr/bd odpalony ma 600, wow +20 atk speed kosztem 1k zycia

Ale spoko zyj w swoim swiecie bedzie mi przyjemniej zabijac takich lukow polegajacych na twoich poradach na pol hita.

A i fajna sprawa luk na -8 cona podniesie 20 cp potek i po zabawie :)

Cromatorus

Quote from: Peorexo on May 11, 2014, 04:09:40 PM
Naprawde jestes taki glupi czy udajesz?
Pr/bd 80lv -5con ma 6k hp. A ty planujac odejmowac wiecej cona, skazujesz tego lucznika by padal na 1 hita.

Nie to ty jestes gÅ,upi... Czytaj topic??? Czy my gadamy o PR?? NA PR nigdy bym nie daÅ, takich dyesow. On sie pyta o He i dostaÅ, odpowiedź. Dye co podaÅ,em uzywa 80% He grajÄ...cych na dragonie.

Quote from: Peorexo on May 11, 2014, 04:09:40 PM
Przyczepilem sie dodawania dexa na lucznikach.
Dlaczego?
500crit rate osiaga kazdy lucznik
4dex to jest okolo 4% atk speedu
tzn. pr/bd odpalony ma 600, wow +20 atk speed kosztem 1k zycia

Ale spoko zyj w swoim swiecie bedzie mi przyjemniej zabijac takich lukow polegajacych na twoich poradach na pol hita.

A i fajna sprawa luk na -8 cona podniesie 20 cp potek i po zabawie :)

Zgadzam sie ze 500 crit osiagnie kazdy Å,ucznik.
pamietaj że dye con jest % a elfy ktorych nie wiadomo z jakiego powodu sie uczepiles cona majÄ... od zawsze mizernego co nie jest tajemnicÄ....
Wg cb HE uniesie 20 potek Cp ? Jesli tak to nie masz zielonego pojęcia o graniu hawkeyem.
He spokojnie uniesie 100 potek e mana/greater heal, 400 greater cp pot 30 chp/p atk pot i przy tym 3k strzaÅ,  i ma przy tym 55% obciÄ...zenia.
Druga kwestia. -9 con moze sobie pozwolic  TYLKO hawkeye. Ponad 3k cp i 10k hp to i tak wiecej oczek ma niz twoj spedalony elf.
wit ? dalej nie wiesz czemu i moze to lepiej :)
A czemu dex?? Nie dla cryta ale dla atk spedu i szybkosci biegania i ownic takcih ciecie jak ty :)
                       
                                                                                      - pozdrawiam
KillerOfGolka De/Wc 85 ( subbed 50% of infinity players )

Peorexo

Quote from: Cromatorus on May 11, 2014, 09:51:58 PM
Nie to ty jestes gÅ,upi... Czytaj topic??? Czy my gadamy o PR?? NA PR nigdy bym nie daÅ, takich dyesow. On sie pyta o He i dostaÅ, odpowiedź. Dye co podaÅ,em uzywa 80% He grajÄ...cych na dragonie.

Zgadzam sie ze 500 crit osiagnie kazdy Å,ucznik.
pamietaj że dye con jest % a elfy ktorych nie wiadomo z jakiego powodu sie uczepiles cona majÄ... od zawsze mizernego co nie jest tajemnicÄ....
Wg cb HE uniesie 20 potek Cp ? Jesli tak to nie masz zielonego pojęcia o graniu hawkeyem.
He spokojnie uniesie 100 potek e mana/greater heal, 400 greater cp pot 30 chp/p atk pot i przy tym 3k strzaÅ,  i ma przy tym 55% obciÄ...zenia.
Druga kwestia. -9 con moze sobie pozwolic  TYLKO hawkeye. Ponad 3k cp i 10k hp to i tak wiecej oczek ma niz twoj spedalony elf.
wit ? dalej nie wiesz czemu i moze to lepiej :)
A czemu dex?? Nie dla cryta ale dla atk spedu i szybkosci biegania i ownic takcih ciecie jak ty :)
                       
                                                                                      - pozdrawiam
A ty dalej swoje... on gada o tarantuli, jak na tarantuli masz tyle HP to fajnie :)
Ja na WL nie osiagalem 10k hp a ty mowisz ze hp na -9cona bedzie mial, jestes wrecz podwojnie zajebisty :D
ps:
Increases chance of magic critical hits, casting speed, resistance to Hold, resistance to curses (such as HP degeneration, decreased HP recovery rate, increased skill re-use time, and decreased effect of heals).

to jest modyfikator WIT, i nie wiem czy wiesz ale odejmujac -9 cona nie bedziesz w stanie dodac kolejnego DYE, a akurat HE ani zaden inny archer nie bedzie w stanie dostac zadnego z tych curse, poniewac jego zadaniem jest stac na 900range a nie na 500 zeby dostac jakies gowna :S

I tak jak mowie, dodanie wita jest ok gdyz nie przeszkadza to w niczym, ale akurat dla HE ma najmniejsza uzytecznosc.

Jak chcesz to graj HE z -9cona naprawde, dobrze wiedziec ze tak slabi gracze sa na tarantuli, nie bede musial nawet sie wysilac by takiego zabic...

A speed? Dobrze ze mamy speed cap i na dragonie i na tarantuli :) Ale niektorzy forum fighterzy jak widac tego nie wiedza, ze HE na dashu osiaga max.

Cromatorus

Quote from: Peorexo on May 12, 2014, 02:39:47 PM
nie wiem czy wiesz ale odejmujac -9 cona nie bedziesz w stanie dodac kolejnego DYE, a akurat HE ani zaden inny archer nie bedzie w stanie dostac zadnego z tych curse, poniewac jego zadaniem jest stac na 900range a nie na 500 zeby dostac jakies gowna :S
Jak chcesz to graj HE z -9cona naprawde, dobrze wiedziec ze tak slabi gracze sa na tarantuli, nie bede musial nawet sie wysilac by takiego zabic...

Quote from: Cromatorus on May 06, 2014, 09:50:18 PM
+4 Str -4 Con
+4 Dex -4 Con
+4 Wit - 4 Int

Quote from: Peorexo on May 12, 2014, 02:39:47 PM
A ty dalej swoje... on gada o tarantuli, jak na tarantuli masz tyle HP to fajnie :)
Ja na WL nie osiagalem 10k hp a ty mowisz ze hp na -9cona bedzie mial, jestes wrecz podwojnie zajebisty :D

Czytanie ze zrozumieniem nie boli... 
A sÅ,yszaÅ,es o switchowaniu sie z TH na WL? :P Szkoda że ThePal nie gra juz by ci wytlumaczyÅ, jak sie robi builid pod WL.
Skoro nie umiaÅ,eÅ› tyle wyciÄ...gnÄ...ć hp to chyba znak byÅ› pograÅ, w innÄ... gre :)



Quote from: Peorexo on May 12, 2014, 02:39:47 PM
Increases chance of magic critical hits, casting speed, resistance to Hold, resistance to curses (such as HP degeneration, decreased HP recovery rate, increased skill re-use time, and decreased effect of heals).

Zrozumiales juz?? A po 2 w mass pvp albo siege musisz byc serio pro skoro caÅ,y czas nikt nie stoi koÅ,o cb..  Wiesz z jednej strony cie rozumiem bo jest rożnica caÅ,e zycia być w pvp a biegać na programikach co same za cb potki Å,ykajÄ..., jak ty i twoj klan a inaczej jest jak sie operuje manulanie swoja postaciÄ...
KillerOfGolka De/Wc 85 ( subbed 50% of infinity players )

Peorexo

Quote from: Cromatorus on May 13, 2014, 04:19:58 PM
Czytanie ze zrozumieniem nie boli... 
A sÅ,yszaÅ,es o switchowaniu sie z TH na WL? :P Szkoda że ThePal nie gra juz by ci wytlumaczyÅ, jak sie robi builid pod WL.
Skoro nie umiaÅ,eÅ› tyle wyciÄ...gnÄ...ć hp to chyba znak byÅ› pograÅ, w innÄ... gre :)



Zrozumiales juz?? A po 2 w mass pvp albo siege musisz byc serio pro skoro caÅ,y czas nikt nie stoi koÅ,o cb..  Wiesz z jednej strony cie rozumiem bo jest rożnica caÅ,e zycia być w pvp a biegać na programikach co same za cb potki Å,ykajÄ..., jak ty i twoj klan a inaczej jest jak sie operuje manulanie swoja postaciÄ...
WL +5con, 80lv, full buff, niecale 14k hp.
Tak archer -9cona ma 10k hp. Jestes bogiem dobra wiemy =)

Jezeli kiedykolwiek myslales ze uzywalem programow to pozdrawiam.
Jak chcesz zapraszam na lola EUW/EUNE, Diamond1, dziekuje top 0.1% graczy, tez pewnie program na cp potki nie?

Cromatorus

Quote from: Peorexo on May 13, 2014, 09:06:51 PM
Jezeli kiedykolwiek myslales ze uzywalem programow to pozdrawiam.

Wiesz GM mogÅ, sie mylić banujÄ...c was na TW, ale ponad 50 graczy grajÄ...cych z wami już nie.
ZresztÄ... trzeba byÅ,o tyle nie paplać na Tsie i sie nie chcwalić co sie używa... A jak sie już chwalicie to nigdy nieznajomym xD
KillerOfGolka De/Wc 85 ( subbed 50% of infinity players )

Peorexo

Quote from: Cromatorus on May 14, 2014, 02:51:31 PM
Wiesz GM mogÅ, sie mylić banujÄ...c was na TW, ale ponad 50 graczy grajÄ...cych z wami już nie.
ZresztÄ... trzeba byÅ,o tyle nie paplać na Tsie i sie nie chcwalić co sie używa... A jak sie już chwalicie to nigdy nieznajomym xD
LOL, zbanowal na TW za to ze "biegam szybciej on niego na gm speedzie" za co 15min pozniej dostalem unbana
50 graczy grajacych ze mna, hmm zawsze gralismy solo, ew. epizod w SG.
Chwalimy sie? Czym? Chyba filmikami na YT.
Zreszta nie ma po co prowadzic takich rozmow ja wiem ze gralem czysto i tylko osoby takie jak ty, ktore nie potrafily nic osiagnac w grze staraly sie oczernic innych graczy, a to jest smutne :)

PS: Jedyne bany podstawne jakie dostalem ja lub yoshi, byly za multiboxy jak chodzilismy na pvp na 4~ kontach.

Cromatorus

Quote from: Peorexo on May 14, 2014, 08:29:38 PM
LOL, zbanowal na TW za to ze "biegam szybciej on niego na gm speedzie" za co 15min pozniej dostalem unbana
50 graczy grajacych ze mna, hmm zawsze gralismy solo, ew. epizod w SG.
Chwalimy sie? Czym? Chyba filmikami na YT.
Zreszta nie ma po co prowadzic takich rozmow ja wiem ze gralem czysto i tylko osoby takie jak ty, ktore nie potrafily nic osiagnac w grze staraly sie oczernic innych graczy, a to jest smutne :)

PS: Jedyne bany podstawne jakie dostalem ja lub yoshi, byly za multiboxy jak chodzilismy na pvp na 4~ kontach.

Tw 1 ban za to co pisales + dziwny spam cp pot.
2 ban pvp warka: po raz kolejny dziwny ban cp pot
3 ban kolejna jazda na warce ale za multibox.

Nie wiem ziom o jakim oczernianiu ty mowisz. Gram ponad 9 lat na tym zapyziaÅ,ym serwerze i nie ukrywam sam kiedys korzystalem z bota, nawet testowalem wasz l2c ale tylko jako radar a nie dodatek do potek.

Swoja droga chlopaki z tsa chca ci podziekowac za to co napisales bo dawno sie tak nie usmiali :P   
Duzo osiagnales? Na x30 moze tak ale nie po mergu. Po mergu jedynie  z czego byles znany to z cp spamu i nic innego. Zreszta nawet nie wiesz jakie dye na th/wl dac wiec o czym my gadamy?
KillerOfGolka De/Wc 85 ( subbed 50% of infinity players )

felo41

revel daj mi lepiej cp bota do lola bo sethan cie zreportuje zaraz


F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


Cromatorus

Quote from: felo41 on May 15, 2014, 01:32:27 AM
revel daj mi lepiej cp bota do lola bo sethan cie zreportuje zaraz

nie musze go reportować bo po ostatnich incydentach jest ciÄ...gle monitorowany przez Gmów :P
KillerOfGolka De/Wc 85 ( subbed 50% of infinity players )

Peorexo

Quote from: Cromatorus on May 15, 2014, 10:18:40 AM
nie musze go reportować bo po ostatnich incydentach jest ciÄ...gle monitorowany przez Gmów :P
Na tarantuli track sie dziwnie blisko mnie trzymal od pierwszych dni odrazu...
Podziekuj kumplom z TS'a? Jestem ciekaw z kim mozesz pisac jak ja z nikim tam nie rozmawiam, i zawsze kazdego mialem w dupie, w klanie bylem tylko bo chcialem grac z felo/hnofsem a pozniej w es, bo chcialem grac z calisa.
Z cp spamu, hmm, podeslac ci linki z wszystkich moich 3 filmow ? Przeanalizuj klatka po klatce, i twoj "cp program" szybko straci racje bytu, gdy uzywam cp potek na full cp albo nie uzywam wcale.

Naprawde wez sie ziomek za siebie, jezeli jedyne z czego chcesz byc rozpoznawany to QQ_MODE ALL HAVE CHEAT PROGRAMS PLS BAN ALL, to smutne :<

Cromatorus

Quote from: Peorexo on May 15, 2014, 10:56:54 AM
Na tarantuli track sie dziwnie blisko mnie trzymal od pierwszych dni odrazu...
Podziekuj kumplom z TS'a? Jestem ciekaw z kim mozesz pisac jak ja z nikim tam nie rozmawiam, i zawsze kazdego mialem w dupie, w klanie bylem tylko bo chcialem grac z felo/hnofsem a pozniej w es, bo chcialem grac z calisa.
Z cp spamu, hmm, podeslac ci linki z wszystkich moich 3 filmow ? Przeanalizuj klatka po klatce, i twoj "cp program" szybko straci racje bytu, gdy uzywam cp potek na full cp albo nie uzywam wcale.


Oj rozmawiasz kolego i to bardzo Å,adnie <3

przed czy po tym jak zdupowali serwer:P

Komu ty chcesz kit wcisnac?:P Po co mi twoj fraps skoro biegaÅ,em koÅ,o was widziaÅ,em wasz spam pot cp ( caÅ,y serwer to widziaÅ,) nie mowiac o tym juz ze na tsie pierdoliliscie jaki to fajny program macie.. BTW: jak kogos dodajcie do klanu to lepiej za duzo nowym nie ma co paplac :) Taka moja rada na przyszÅ,osc :P
KillerOfGolka De/Wc 85 ( subbed 50% of infinity players )