Web Analytics
Problem z Dragon_Network

News:


     

Main Menu

Problem z Dragon_Network

Started by Oxyn, March 09, 2014, 09:36:06 AM

Previous topic - Next topic

Oxyn

Od wprowadzenia aktualizacji nie moge zalogowac sie do gry .. przeinstalowywalem gre juz conajmniej 5 razy usuwalem system itd i nadal nie dziala .. mam blad z Gameguard ( error 610 i 361). Gdy  wlaczam panel startowy i klikam "full check" nie ma reakcji wgl. A gdy usunalem "system" wyskakuje panel nie robi sie nadal full check a w dodatku gdy wciskam start wyskakuje blad ze nie znalazlo folderu "system" ktory powinien sie pojawic podczas "full checka" problem w tym ze ten sie nie robi.

Nie wiem jak temu zaradzić.

Mam również problem z H5 .. wszystko sciagnalem ze strony Dragona zainstalowalem. Ale gdy odpalam gre - wyskakuje panel startowy ( wszystko jest ok z nim ) i gdy wciskam start znika panel startowy i nie ma zadnej reakcji .. ani bledu ani gra sie nie odpala.. od 3 dni nie moge zagrac ani na H5 ani na IL .. prosze o pomoc

methodj

Moze warto robic reinstal gry, byc moze brakuje ktorys plikow.

Oxyn

Jak napisaÅ,em przeinstalowywaÅ,em grÄ™ z 5 razy już i nadal nic.. ÅšciÄ...gnÄ...Å,em nawet clienta H5 i IL + patche z serwerem na każdÄ... kronikÄ™ ze strony na nowo z nadziejÄ... że te na stronie dragona bÄ™dÄ... aktualne i zadziaÅ,ajÄ... ale nadal nic..

Artur

sprobuj zainstalowac gre i umiescic peÅ,ny patch http://www.dragon-network.net/download/ILClientPatchDNET_full.zip
w folderze z grÄ.... PamiÄ™taj zeby uruchomic launchera jako administrator.