Web Analytics
Problem z kontem

News:


     

Main Menu

Problem z kontem

Started by bobik, March 16, 2014, 06:50:02 PM

Previous topic - Next topic

bobik

Witam postanowilem wrocic do gry,wbilem na konto na dragon widze wszystkie postacie ale glowna postac nie pokazuje sie w grze wiecie w czym problem?

Kolejny problem to taki ze nie pamietam loginu i e-mailu na konto gdzie mialem fajne postacie.Pamietam tylko nicki i subki jakie mialy,i troche informacji o eq,na konto nie wchodzilem jakies 1,5 roku.Jest szansa ze odzyskam  konto?.Napisalem juz do supportu

Czekam na odpowiedz Pozdrawiam

Kaelthas

Quote from: bobik on March 16, 2014, 06:50:02 PM
Witam postanowilem wrocic do gry,wbilem na konto na dragon widze wszystkie postacie ale glowna postac nie pokazuje sie w grze wiecie w czym problem?
Proponuje zalogować siÄ™ na stronie na konto i zobaczyć czy na liscie postaci na koncie masz wiÄ™cej niż 7 postaci. Jeżeli masz wiecej niz 7 to usuÅ,, mniej ważne postaci wtedy pojawiÄ... siÄ™ te które oczekujesz(w oknie logowania postaci możesz widzieć tylko 7 postaci ale ze wzglÄ™du na poÅ,Ä...czenie serverów na koncie może być ich wiÄ™cej tylko poprostu ich niewidać).

Quote from: bobik on March 16, 2014, 06:50:02 PMKolejny problem to taki ze nie pamietam loginu i e-mailu na konto gdzie mialem fajne postacie.Pamietam tylko nicki i subki jakie mialy,i troche informacji o eq,na konto nie wchodzilem jakies 1,5 roku.Jest szansa ze odzyskam  konto?.Napisalem juz do supportu
Proponuje napisać w grze do Hellyaah(^showstopper^). MiaÅ,em podobny problem. MusiaÅ,em podać nicki postaci/equ/suby/potencjalny login i hasÅ,o. GM zmieniÅ, mi maila do tego konta.

Czekam na odpowiedz Pozdrawiam
Yenari SR/SWS
Kamisori TR/SL
Marley HE/WK
Ekka TR/DOOM
Ergec WC/OL
Amellka PR/SK

bobik

Dzieki wielkie za odpowiedz,takie pytanie,czy az 7 dni musze czekac az usunie mi sie postac i wskoczy na jej miejsce ta stara ;/?

Kaelthas

z tego co wiem to postac usuwa sie teraz 2 dni. niby pisze tam 7 dni ale usuwa sie 2 dni.
Yenari SR/SWS
Kamisori TR/SL
Marley HE/WK
Ekka TR/DOOM
Ergec WC/OL
Amellka PR/SK