Web Analytics
Witam, po długiej przerwie! - Page 2

News:


     

Main Menu

Witam, po długiej przerwie!

Started by Artur, June 27, 2014, 02:57:40 PM

Previous topic - Next topic

Cromatorus

Quote from: Peorexo on July 20, 2014, 07:12:34 PM
Ty w to grasz, ja w to gram. Lubie te gre nie zaleznie od tego ile to ma lat. Ale, ze w ciagu 10lat istnienia serverowni, nasza administracja nigdy nie kwapila sie w bezposredniej pomocy dla zwyklych uzytkownikow. Wydaje mi sie, ze nasze servery bylyby zywsze, jezeli oni nie byliby takimi egoistami ;)

Dokladnie. Od lat dragon byÅ, doinÄ... krowÄ... ale to co sie dzieje ostatnimi latami to już żenua.
Fakt w tym że L2 ciezko sie znudzic. Sam od czasu do czasu pogrywam na innych serwerach oraz spotykam wielu ludzi co tu graÅ,a gdzie indziej. Najbardziej odczuwalne dla GMów powinny być sÅ,owa dlaczego nie graja na dragonie. Ale ciÄ...gle nikt z tego nie wyciÄ...ga wniosków.
PrzykÅ,adem dodam że trafiÅ,em na server gdzie podejscie Gma do gracza wrecz mnie zdziwila...
Udzielanie informacji, pomoc, i reakcja GM od zgÅ,oszenia do 5 min.  I ogolna kultura w relacjach gracz-admin... A na dragonie taki gracz by zostaÅ, potraktowany jak Å›mieć (przykÅ,ad topicu nowego gracza o konto jakiÅ› czas temu w generalu)

Quote from: Nickelback on July 20, 2014, 08:02:25 PM
Na pewno by byly zywsze, ale wiele osob ta gra po prostu znudzila. Mlodsi przewaznie wybieraja jakies nowe mmo i dlatego ciezko liczyc na online jak za dawnych czasow.

To też fakt, starsi gÅ,ownie siÄ™ trzymiÄ... tego co sprawdzone i sie podobaÅ,o. Jedynie co zmieniajÄ... to na kolejne części tej samej gry :P Civilization V wtf  \o/
KillerOfGolka De/Wc 85 ( subbed 50% of infinity players )