Web Analytics
Witam, po długiej przerwie!

News:


     

Main Menu

Witam, po długiej przerwie!

Started by Artur, June 27, 2014, 02:57:40 PM

Previous topic - Next topic

Artur

Witam wszystkich.

Na wstÄ™pie chciaÅ,em przeprosić z powodu mojej dÅ,ugiej nieobecnoÅ›ci. Wiem, że wiele osób opusciÅ,o serwer, dodatkowo Tarantula byÅ,a offline kilka tygodni. To na pewno nie sÄ... dobre informacje dla naszej spoÅ,ecznoÅ›ci, ale teraz wszystko wraca do normy.

Przede wszystkim Tarantula już dziaÅ,a, wszystkie problemy z serwerowniÄ... zostaÅ,y rozwiÄ...zane. Ja również wracam do aktywnej pracy i bÄ™dÄ™ do dyspozycji graczy przeważnie w godzinach wieczornych w ciÄ...gu dnia (okoÅ,o 2-3h dziennie).

Możecie liczyć na moje wsparcie, i zapraszam wszystkich do powrotu na Tarantule. Postaram siÄ™, żeby wszyscy byli zadowoleni z tego co tu zastanÄ.... W najbliższym czasie szykuje siÄ™ trochÄ™ zmian, jak wiadomo tylko na lepsze.

Wszystkie rate zostaÅ,y dwukrotnie zwiÄ™kszone na czas 23 dni, co mamy nadzieje wynagrodzi wam czas w którym serwer byÅ, offline. Oprócz tego, bÄ™dzie możliwość zmiany emaila powiÄ...zanego z kontem. BÄ™dÄ™ siÄ™ tym osobiÅ›cie zajmowaÅ, (bÄ™dzie to usÅ,uga pÅ,atna w Donator Coins). Nowi aktywni Gamemasterzy tego również można siÄ™ spodziewać w ciÄ...gu nastÄ™pnych dni.

Event Trick and Transmutation, który bÄ™dzie trwaÅ, aż do 17 Lipca. Opis tutaj http://legacy.lineage2.com/archive/2007/10/trick_or_transm.html

Każdy dostaÅ, też do inventory darmowy headgear (jeÅ›li postać powyżej 1lvla).

Co do samego serwera, to jesteÅ›my blisko realizacji bardzo dużej akcji promocyjnej, co skutkować bÄ™dzie nowymi graczami powrotem dawnych graczy oraz odrodzeniem Tarantuli po chwilowym zastoju. Regularne turnieje PvP sÄ... zaplanowane na najbliższe dni/tygodnie jak również o czym już wspomniaÅ,em wczeÅ›niej zdecydowanie wiÄ™ksza aktywność GM-ów, w tym moja.

W najbliższych dniach (nie wykluczone, że dopiero od poniedziaÅ,ku, polski dziaÅ, forum zostanie troche oczyszczony oraz odpowiedzi na pytania zostanÄ... przeze mnie udzielone).

DziÄ™kujÄ™ wszystkim tym, którzy zostali z nami, a osoby które odeszÅ,y zapraszam do powrotu.



Artur

miÄ™dzy innymi reklamy na stronach zwiÄ...zanych z L2 (pmfun itd)

ozyn

Quote from: ^Artur^ on June 27, 2014, 02:57:40 PM
W najbliższym czasie szykuje się trochę zmian, jak wiadomo tylko na lepsze.

Oprócz tego, bÄ™dzie możliwość zmiany emaila powiÄ...zanego z kontem. BÄ™dÄ™ siÄ™ tym osobiÅ›cie zajmowaÅ, (bÄ™dzie to usÅ,uga pÅ,atna w Donator Coins).
Dziwne zawsze robili to za darmo, teraz poczuliscie ze mozna na tym zarobic? xD

When nothink goes right, go left

Artur

Quote from: ozyn on July 07, 2014, 04:29:06 PM
Dziwne zawsze robili to za darmo, teraz poczuliscie ze mozna na tym zarobic? xD

w jaki sposób zarobić?

pÅ,atność przecież w dc a nie w euro :)

Peorexo

Troche to smutne, aby zapewnic bezpieczenstwo na swoim koncie, trzeba placic za zmiane maila...
Jakby ktos chcial ukrasc konto, to nawet platnosc w DC by mu nie przeszkadzala :P

Artur

Aby zapewnić bezpieczenstwo na swoim koncie należy pamiÄ™tać hasÅ,o do swojego emaila oraz nie udostÄ™pniać nikomu. DziÄ™ki temu nie ma potrzeby zmiany emaila.

Peorexo

Quote from: ^Artur^ on July 08, 2014, 11:45:12 AM
Aby zapewnić bezpieczenstwo na swoim koncie należy pamiÄ™tać hasÅ,o do swojego emaila oraz nie udostÄ™pniać nikomu. DziÄ™ki temu nie ma potrzeby zmiany emaila.
Ja zalozylem swoje konto w 2005 roku, nie uzywam juz tego maila, a co ciekawsze zostal zablokowany przez administratora na moje zadanie. Nie majac do niego dostepu nie jestem wstanie zapewnic 100% bezpieczenstwa swojego konta, a wy jako administracja oczekujecie jeszcze oplat.

ozyn

Quote from: ^Artur^ on July 07, 2014, 07:19:56 PM
w jaki sposób zarobić?

pÅ,atność przecież w dc a nie w euro :)
DC chyba z donacji z tego co pamietam xD Nawet u Ciebie na aukcj ina allegro mozna kupic wiec...

When nothink goes right, go left

Cromatorus

Quote from: ^Artur^ on July 07, 2014, 07:19:56 PM
w jaki sposób zarobić?

pÅ,atność przecież w dc a nie w euro :)

a dc rosnie w sadzie pod Aden ??

Quote from: Peorexo on July 08, 2014, 01:14:49 PM
Ja zalozylem swoje konto w 2005 roku, nie uzywam juz tego maila, a co ciekawsze zostal zablokowany przez administratora na moje zadanie. Nie majac do niego dostepu nie jestem wstanie zapewnic 100% bezpieczenstwa swojego konta, a wy jako administracja oczekujecie jeszcze oplat.

100% To totalna żenua ze DN staff chcÄ... kase za cos co powinni zrobić za darmo....
Dla większości tu bycie Gmem polega tlyko na inkasowaniu kasy zamiast jakiejkolwiek pomocy...
Teraz odpowiedzcie sobie sami czemu juz nikt tu nie gra...
KillerOfGolka De/Wc 85 ( subbed 50% of infinity players )

Blizzer

The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

Peorexo

Quote from: Blizzer on July 19, 2014, 12:04:06 PM
bo to stara gra?
Ty w to grasz, ja w to gram. Lubie te gre nie zaleznie od tego ile to ma lat. Ale, ze w ciagu 10lat istnienia serverowni, nasza administracja nigdy nie kwapila sie w bezposredniej pomocy dla zwyklych uzytkownikow. Wydaje mi sie, ze nasze servery bylyby zywsze, jezeli oni nie byliby takimi egoistami ;)

Nickelback

Na pewno by byly zywsze, ale wiele osob ta gra po prostu znudzila. Mlodsi przewaznie wybieraja jakies nowe mmo i dlatego ciezko liczyc na online jak za dawnych czasow.
Dragon x15

N1ckelback - Adventurer / Dreadnought
xLANAx - Mystic Muse / Eva's Saint
Galherd - Saggitarius / Phoenix Knight
Nadyane - Trickster / Doombringer

Hellraiser x25

Nickel - Soultaker / Phoenix Knight