Web Analytics
nie widze crestów

News:


     

Main Menu

nie widze crestów

Started by pslowik, October 03, 2014, 02:44:09 PM

Previous topic - Next topic

pslowik

jak w temacie widzę tylko niektóre cresty klanów. nie wszystkie np. FC i Syndi nie widze a natomiast Exi widze WTF ?
juz system zainstalowaÅ,em odnowa i nic sie nie zmienia. wie ktos cos na ten temat? moze niemam zaintalwanego jakegos programu bo robilem format. za odpowiedz dziekuje z góry

Artur



Artur

avast lubi blokowac pliki z patcha do DN (nie wiem czy wciaz, ale taki problem byÅ,). Ciezko wytlumaczyc brak crestów, poniewaz nie może byc to po stronie serwera, musi być po stronie klienta. MojÄ... sugestiÄ... jest

1. Odinstalować avasta
2. zainstalować L2 jeszcze raz
3. standardowo wgrac patcha
4 Zainstalować Avasta jeszcze raz, nie wykonujac skanowania po ukonczeniu instalacji (jest możliwe pominięcie tej opcji, trzeba odznaczyc) po czym koniecznie wejsc w avast i dodac do wyjatkow caly folder z L2

Peorexo

Quote from: ^Artur^ on October 09, 2014, 08:28:18 PM
avast lubi blokowac pliki z patcha do DN (nie wiem czy wciaz, ale taki problem byÅ,). Ciezko wytlumaczyc brak crestów, poniewaz nie może byc to po stronie serwera, musi być po stronie klienta. MojÄ... sugestiÄ... jest

1. Odinstalować avasta
2. zainstalować L2 jeszcze raz
3. standardowo wgrac patcha
4 Zainstalować Avasta jeszcze raz, nie wykonujac skanowania po ukonczeniu instalacji (jest możliwe pominięcie tej opcji, trzeba odznaczyc) po czym koniecznie wejsc w avast i dodac do wyjatkow caly folder z L2
Generalnie pomin wszystkie 4 kroki, wejdz w ustawienia avasta dodaj caly folder L2 do wyjatkow - zrob full check z patchera DN. Wyjdzie na to samo jezeli nie masz corrupted l2 files.

pslowik