Web Analytics
blabla

News:


     

Main Menu

blabla

Started by ozyn, December 02, 2014, 11:18:53 AM

Previous topic - Next topic

ozyn

Oczywiscie zamiast zajac sie istniejacymi serverami, to wola isc po latwiznie i otworzyc nowe servery, zlapac troche pierwszej donacji na starcie i co?...

When nothink goes right, go left

Peorexo

Quote from: ozyn on December 02, 2014, 11:18:53 AM
Oczywiscie zamiast zajac sie istniejacymi serverami, to wola isc po latwiznie i otworzyc nowe servery, zlapac troche pierwszej donacji na starcie i co?...
To sa oba servery bez substacku, nie sadze zeby duza czesc graczy przeskoczyla z Sub il i sub H5, trudniej im bedzie wykorzystac donny jak nie musisz kupowac horna podczas wyscigu szczurow.
Ja w sumie bede chcial przetestowac tego nowego H5, moze nie bedzie tyle placzkow ^^

=^TrackZero^=

Quote from: ozyn on December 02, 2014, 11:18:53 AM
Oczywiscie zamiast zajac sie istniejacymi serverami, to wola isc po latwiznie i otworzyc nowe servery, zlapac troche pierwszej donacji na starcie i co?...
Actually, its 2 new servers totally different from our current substack servers. And if you check out donation list on them, there is nothing like disbalanced donation items (unlike server you play). Speaking of current server problems, if you check out bug section where my team is in charge (Tara) you will see how fast we fixed them. On Dragon im not in charge , therefor i cant help.
Retail servers are something that brings good old l2classic and balanced gameplay,we believe that after 10 years of substack we should be hosting something like this.

Just because somethig is NEW doesnt mean you have to hate it instantly.

Thank you
[url=https://discord.com/invite/uhaWxzH7NP] JOIN OUR DISCORD[/url]

trippledouble

Dobrze, ze otieraja retailowe servery. Substack community umiera bardzo szybko, wiec nie ma sensu otwierac nowego servera. Dragon i Tarantula juz praktycznie nie zyja i nikt nowy nie bedzie zaczynac od poczatku na takim serwerze. Musieliby je zamknac i otworzyc jedeb nowy stacksub z normalnymi features podobbnymi do tych na starym dragonie. Tylko taki stacksub server jest w stanie tteraz przyciagnac spora liczbe graczy. Jesli przynajmniej na razie nie chca zamykac zadnego stacksuba to otworzenie tych retailowych serwerow jest bardzo dobrym pomyslem do sciagniecie nowych ludzi.

Teraz nie ma ZADNEGO dobrego stacksub servera, wiec my (ExC1DiuM) raczej sprobujemy pograc na tym HB retailu.
The one and only Naiz

Mardun / Vash / SoBOtA

ExCiDiuM

Peorexo

Quote from: trippledouble on December 02, 2014, 01:02:18 PM
Dobrze, ze otieraja retailowe servery. Substack community umiera bardzo szybko, wiec nie ma sensu otwierac nowego servera. Dragon i Tarantula juz praktycznie nie zyja i nikt nowy nie bedzie zaczynac od poczatku na takim serwerze. Musieliby je zamknac i otworzyc jedeb nowy stacksub z normalnymi features podobbnymi do tych na starym dragonie. Tylko taki stacksub server jest w stanie tteraz przyciagnac spora liczbe graczy. Jesli przynajmniej na razie nie chca zamykac zadnego stacksuba to otworzenie tych retailowych serwerow jest bardzo dobrym pomyslem do sciagniecie nowych ludzi.

Teraz nie ma ZADNEGO dobrego stacksub servera, wiec my (ExC1DiuM) raczej sprobujemy pograc na tym HB retailu.
Dobrze powiedziane, ja w sumie bardziej sie patrze na strone H5 aczkolwiek te instancje sa tam duzym minusem :s

trippledouble

Quote from: Peorexo on December 02, 2014, 03:56:11 PM
Dobrze powiedziane, ja w sumie bardziej sie patrze na strone H5 aczkolwiek te instancje sa tam duzym minusem :s

Dla mnie osobiscie Hellbound to najlepsza kronika. Wszystko fajnie pobalansowane i to, co jest najwiekszym plusem tej kroniki to to, ze jesli chcesz miec dynasty to musisz isc na HB Isle. Jest tam tylko jedno wejscie i 4/5 dobrych miejscowek do farmy w party. To znaczy, ze nawet najwieksze carebeary beda musialy walczyc o spota do farmy, bo inaczej nic wiecej niz s grade nie wyfarmia. Jak juz masz wojne z innymi klanami to nie szukasz ludzi jak kretyn po fogu/hs/varce/mos itp itd. Robisz party, stoisz na spawnie i czekasz chwile, az ktos bedzie chcial isc farmic. Zeby to zrobic musza zrobic party i wygrac pvp.
The one and only Naiz

Mardun / Vash / SoBOtA

ExCiDiuM

nith

za duzo tych serverow, porozbijaja graczy przez co online bedzie slaby

Gardax

Quote from: nith on December 02, 2014, 07:33:25 PM
za duzo tych serverow, porozbijaja graczy przez co online bedzie slaby

No tutaj masz rację, mogli tylko HB otworzyć.
Jestem podobnego zdania jak Vash, HB i Gracia Final to najlepsze odsÅ,ony L2. :)
@Vash, oby jakieÅ› mocne klany pojawiÅ,y siÄ™ na tym HB. :P
Dragon: Off
Gardax - SD/GS
Clan: SesameStreet2 <3

Tarantula: Closed
Gardax - SD/GS + Hero

HellRaiser: Closed
Gardax - SD/SS

Gaia: On
iGardax - SM/MS + Hero

felo41

Quote from: Peorexo on December 02, 2014, 03:56:11 PM
Dobrze powiedziane, ja w sumie bardziej sie patrze na strone H5 aczkolwiek te instancje sa tam duzym minusem :s
Adrian mówi ,że nie approves
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


trippledouble

Quote from: nith on December 02, 2014, 07:33:25 PM
za duzo tych serverow, porozbijaja graczy przez co online bedzie slaby

Na razie to tylko Bety. Moze z jednego servera zrezygnuja jak zobacza, ze nie ma za bardzo ludzi na otwieranie obu. Z tego co na razie widac to HB coeszy sie duzo wiekszym zainteresowaniem, niz H5. Serwerow H5 jest od nasrania i nawet troche wiecej. HB nie ma zadnego, bo nilt nie ma dobrych plickow do tej kroniki, dlatego jestem pewien, ze jesli nie bedzie za duzo bugow to bedziemy mieli naprawde dobry serwer.

Co do klanow. To jest Dragon jakby nie patrzec. Naglosnia sprawe i bedzie z kim sie bic.
The one and only Naiz

Mardun / Vash / SoBOtA

ExCiDiuM

ozyn

Juz na Tarantuli odechcialo mi sie grac, przez to ze na akzda farme musialem logowac armie boxow, gdyz malo kto byl w stanie wysiedziec dluzej niz godzine. Bez subow wogole siebie tam niewidze.

When nothink goes right, go left

nith

no dokladnie, na tarantuli sie fajnie gralo do 70 lvlu a pozniej no life albo quit xD