Web Analytics
Powrót po latach

News:


     

Main Menu

Powrót po latach

Started by Pocierucha, February 07, 2015, 01:06:00 PM

Previous topic - Next topic

Pocierucha

Witam serdecznie, po dokÅ,adnie 3 latach ucieczki od owej gry postanowiÅ,em (Ku wÅ,asnej uciesze) do niej powrócić lecz ku mojemu zdziwieniu serwer bÄ™dÄ...cy mojÄ... krwawicÄ... już nie istnieje. (Arena) Konta co prawda pozostaÅ,y lecz teraz pojawia siÄ™ pytanie co mam z nimi zrobić i który server wybrać? Bo widzÄ™ że sÄ... tu multiwersjowe serwery i nie wiem na który sie zdecydować... WiÄ™c jakbyÅ›cie mogli opowiedzieć troszkÄ™ o serwerach -ich mocnych i oczywiÅ›cie sÅ,abych stronach bo strzelam że przesuniÄ™cie postaci na dany serwer bÄ™dzie jednorazowe.

P.S. Czy Tarantula jest takim odpowiednikiem Areny ?

Gardax

Siema,

Postacie z Areny masz na Dragon x 15 i nie da się ich przenieść na inny server. Tarantula na razie jest Interdlude Mid, ale wkrótce będzie upgrade na Hellbound Highrate (coś w stylu starej Areny). Jeżeli jesteś przyzwyczajony do Areny to radzę poczekać na upgrade Tarantulii.

Pozdrawiam,
Gardax.  :)
Dragon: Off
Gardax - SD/GS
Clan: SesameStreet2 <3

Tarantula: Closed
Gardax - SD/GS + Hero

HellRaiser: Closed
Gardax - SD/SS

Gaia: On
iGardax - SM/MS + Hero

Pocierucha

W takim razie pojawia siÄ™ szereg obaw... po pierwsze pamiÄ™tam system "dotrzymywania" terminów z upgradami... sytuacja w stylu 24h do "up'u" ale trzeba byÅ,o czekać miesiÄ...c... druga sprawa, skoro wszystkie postacie mam rzekomo na x15 to jak siÄ™ odnieÅ›li do przeniesienia itemów z x200 na x15? Bo strzelam że nie da siÄ™ tego jakoÅ› automatycznie zrobić, szczególnie z pierdoÅ,ami jak Arena Set przykÅ,adowo. (Nie jestem  w stanie tego sprawdzić w tym momencie bo nawet nie mam klienta bo nie widziaÅ,em sensu instalowania go "nie majÄ...c do czego wracać") 

Kiedy rzekomo planujÄ... ten upgrade? (Wiadomo że nie liczÄ™ na powrót Areny bo jest to już raczej niemożliwe ale wiele lat poÅ›wiÄ™ciÅ,em DN i trudno jest sie teraz od tego odzwyczaić - w szczególnoÅ›ci widzÄ...c co sie dzieje na globie to już w ogóle nie ma sie ochoty na nim grać)

Nickelback

Jesli miales AIO buffera to za kazdego otrzymales dc i gcm (prawdopodobnie 50gcm i 50dc). Wszystkie enchanty broni, zbroi, skilli etc zostaly pomniejszone. Podobnie wyglada sytuacja z adena. Arena set zostal zamieniony na topowy set na dragonie - elegia. Wiekszosc ludzi "przechodzaca" z areny na dragona sporo na tym zyskala. Jesli masz np kilka boss setow to Antharas/Beleth kosztuja odpowiednio 45 i 70dc.

http://forum.dragon-community.net/index.php/topic,276747.msg2399212.html#msg2399212 tutaj troche wiecej szczegolow.
Dragon x15

N1ckelback - Adventurer / Dreadnought
xLANAx - Mystic Muse / Eva's Saint
Galherd - Saggitarius / Phoenix Knight
Nadyane - Trickster / Doombringer

Hellraiser x25

Nickel - Soultaker / Phoenix Knight

Pocierucha

SÅ,odko... no to nie pozostaje mi nic innego jak grać na dragonie lub czekać na HB na Tarantuli... (Na kiedy przewidujÄ... upgrade? - JeÅ›li)

Tak swojÄ... drogÄ... Dragon jeszcze żyje czy to raczej dogasajÄ...ce ognisko? Bo po samych ludziach online trudno coÅ› okreÅ›lić...

Nickelback

Na dragonie wiekszosc to starzy gracze i najwiecej akcji jest w weekendy. W tygodniu ludzie przewaznie farmia + pvp na epic bossach. Czasami jakies pvp na varce. H5 jest kronika, na ktorej dosyc latwo zrobic lvl(w 2h mozna wbic od 1 do 85), nobla itd.

Co do update Tarantuli to ciezko powiedziec, jesli wierzyc plotkom - moze to jeszcze potrwac nawet pare miesiecy.
Dragon x15

N1ckelback - Adventurer / Dreadnought
xLANAx - Mystic Muse / Eva's Saint
Galherd - Saggitarius / Phoenix Knight
Nadyane - Trickster / Doombringer

Hellraiser x25

Nickel - Soultaker / Phoenix Knight

Blizzer

jeśli wierzyć plotkom, to już powinno być po update xD
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

felo41

To nie prawda , nie sÅ,uchaj tych Å›mieszków.

Jako prezes tej sieci serwerów , mogÄ™ Cie zapewnić o sprawnie funkcjonujÄ...cym gm staffie.

F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


Pocierucha

No to chyba jednak pożegnam się z L2 na dobre :D

No nic, dzieki za pomoc - czas pokaże

Jamesisko

OMG. Konto na forum mam :D ciekawe czy w grze konto też jest :D

Jest tutaj ktoÅ› kto graÅ, jeszcze na zenith ?.. infinity ?

xaxa
U got new house?

MegaZord

Dragon x15:
Angels Of Death Clan
Zordy - Cardinal/Phoenix Knight - retired
ZordII - Arcana Lord/Cardinal - active
Robin - Elemental Master/Mystic Muse - retired
Hellraiser x25:
Alastor - Cardinal/Phoenix Knight - retired
Zordinia - Sword Muse/Mystic Muse - retired

Jamesisko

coÅ› mi siÄ™ Å›ciÄ...ga.. może uda siÄ™ zalogować:D
U got new house?