Web Analytics
Spamm topic - Page 88

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

DarkVengeance

A vi ste svi invalidi pa ne mozete da dodjete u Osijek / Beli Manastir?!? ...

Fireslasher

Nisam u NS nego u SP, sto se mene tice moze i u SP, mirnije je mesto, a imamo dobar trg... A ti Caki ne seri, paz' da me keva ne pusti lol, ni autobusom ni autom (za koje nemam polozeno)...
You cannot kill what you did not create.

Gruja

Quote from: TheLox on March 10, 2008, 07:51:25 PM
OMG, ja mislio da idem kod ovih u PA a sad vidim na TV-u kako je zagadjen vazduh zbog tih fabrika, cega sve nemate tamo...I najdalje sto se moze vidjet je 100m...LOL.

Ma mi smo oceliceni, nama nesmetaju ti gasovi ... ali ko dodje 'sa strane' ... njemu vec nije preporucljivo duze disanje od 10 min nasega vazduha ...

Danas stvarno bila katastrofa, ali tako je uvek, samo ponekad dignu dzevu ... onako malo pred izbore ... ;)
I see dead people ...
Retired
Waiting for wipe and IL ...
Daj ljudima vlast da vidis kakvi su ljudi ...

IIslayerII

Quote from: Gruja on March 11, 2008, 12:47:27 AM
Ma mi smo oceliceni, nama nesmetaju ti gasovi ... ali ko dodje 'sa strane' ... njemu vec nije preporucljivo duze disanje od 10 min nasega vazduha ...

Danas stvarno bila katastrofa, ali tako je uvek, samo ponekad dignu dzevu ... onako malo pred izbore ... ;)
Cujem da delite gas maske kao suvenire hahahahahah... ;D ;D ;D ;D

Naca

Quote from: TheLox on March 10, 2008, 07:51:25 PM
OMG, ja mislio da idem kod ovih u PA a sad vidim na TV-u kako je zagadjen vazduh zbog tih fabrika, cega sve nemate tamo...I najdalje sto se moze vidjet je 100m...LOL.
Quote from: Gruja on March 11, 2008, 12:47:27 AM
Ma mi smo oceliceni, nama nesmetaju ti gasovi ... ali ko dodje 'sa strane' ... njemu vec nije preporucljivo duze disanje od 10 min nasega vazduha ...

Danas stvarno bila katastrofa, ali tako je uvek, samo ponekad dignu dzevu ... onako malo pred izbore ... ;)

Nah,cak sam i ja navikla,krenem ja lepo u skolicu malko zabrinuta da se ne ugusim u pancevu,izadjem iz autobusa,kad ono-nista! Isto kao i svakog drugog dana,nema nikakve magle,sve se super vidi,cvece i dalje cveta,ptice i dalje pevaju sa grana...mada benzen i nema miris pa nisam ni mogla da ga osetim,ono kad se oseti je valjda sumpor...sto kaze gruja sete se samo da ukljuce sirene kad su izbori,ovako ko sisa narod nek pocrka  :D

Naca

lol ja sam tek sad primetila da je Raven napustio DN   :P :P

Fireslasher

Haha, vidi se da si u toku ;D :P
You cannot kill what you did not create.

TheLox

Quote from: Naca on March 11, 2008, 11:15:26 AM
Nah,cak sam i ja navikla,krenem ja lepo u skolicu malko zabrinuta da se ne ugusim u pancevu,izadjem iz autobusa,kad ono-nista! Isto kao i svakog drugog dana,nema nikakve magle,sve se super vidi,cvece i dalje cveta,ptice i dalje pevaju sa grana...mada benzen i nema miris pa nisam ni mogla da ga osetim,ono kad se oseti je valjda sumpor...sto kaze gruja sete se samo da ukljuce sirene kad su izbori,ovako ko sisa narod nek pocrka  :D


Pa normalno da neces nista osjecati kad su ti svi nervi u nosu izumrli od tog gasa... :o

tckr

Wts db+f+16/som+a+20  ::)


axaxaxax

~Serbian Madafaka~
http://nl.youtube.com/watch?v=wV5c7nb65L0

CTEBAH

chiter sa dragona   :)

Naca

Quote from: CTEBAH on March 11, 2008, 06:53:38 PM
chiter sa dragona   :)

chiter sa dragona koji upada na teritoriju bez dozvole*

DarkVengeance

Quote from: tckr on March 11, 2008, 06:35:52 PM
Wts db+f+16/som+a+20  ::)


axaxaxax


Hehehe ... jadni mali donatori ... zamisli kako im je sada kad su dropovali citavu placu od staraca  :D :D :D