Web Analytics
Spamm topic - Page 94

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

CTEBAH


DarkVengeance

Quote from: CTEBAH on March 16, 2008, 02:37:57 PM
rofl noobs igro sam cs i sad igram miki je malo igro i ode nabs  .i.

I hoces rec da je tebi bilo bolje kod kuce na CS-u? ...
Mislim gg ...

CTEBAH

omg nisam bas celo vreme igro cs , i ko je reko da je vani bilo dobro  :)   

IIslayerII

Quote from: CTEBAH on March 16, 2008, 04:53:47 PM
omg nisam bas celo vreme igro cs , i ko je reko da je vani bilo dobro  :)   
no comment na ovo i "vi trunete u kaficu"...RADISIC WTF...hahahaha ;D

DarkVengeance

Vucko ... koliko god lose bilo vani ... sigurno je bolje nego krepavat, sam kod kuce ... u svakom pogledu ...
Ipak si vani sa prijateljima, i druzis se, zajebavas i tako ... pa i nebude tak dosadno ...


Kljucne reci su podebljane:

sam - to je isto kao kad solo exp, farmas, i tako to u L2 ... (to ti sigurno znas najbolje :P)
prijatelji - nesto slicno kao oni na "/friendlist" u L2 ... samo ovde je ... mal bolja grafika (ovisi u sta/gde/kako/zasto/cega gledas)
druzis se - khm ... kao party/clan/ally ... znas ono kad ides na raida, party u HV (djus swift potion - 1 donny coin), koncerti u giranu, after siege party, ludi provodi u FoG-u ...  itd itd
              - i malo manje steka kad udjes u guzvu ...  ;)


IIslayerII

Quote from: DarkVengeance on March 16, 2008, 05:16:19 PM
Vucko ... kaliko god lose bilo vani ... sigurno je bolje nego krepavat, sam kod kuce ... u svakom pogledu ...
Ipak si vani sa prijateljima, i druzis se, zajebavas i tako ... pa i nebude tak dosadno ...


Kljucne reci su podebljane:

sam - to je isto kao kad solo exp, farmas, i tako to u L2 ... (to ti sigurno znas najbolje :P)
prijatelji - nesto slicno kao oni na "/friendlist" u L2 ... samo ovde je ... mal bolja grafika (ovisi u sta/gde/kako/zasto/cega gledas)
druzis se - khm ... kao party/clan/ally ... znas ono kad ides na raida, party u HV (djus swift potion - 1 donny coin), koncerti u giranu, after siege party, ludi provodi u FoG-u ...  itd itd
              - i malo manje steka kad udjes u guzvu ...  ;)


AHAHAHAHHAHAHA CAKI CAREEEEEEEEEEEEEEEEEEE za ovo zasluzujes svaki dan po rec i tako dok ne obrises acc HAHAHAHHAHAHAHAHA ma sta jedan minimalno 3 reca =)

TheLox

Quote from: DarkVengeance on March 16, 2008, 05:16:19 PM
Vucko ... kaliko god lose bilo vani ... sigurno je bolje nego krepavat, sam kod kuce ... u svakom pogledu ...
Ipak si vani sa prijateljima, i druzis se, zajebavas i tako ... pa i nebude tak dosadno ...


Kljucne reci su podebljane:

sam - to je isto kao kad solo exp, farmas, i tako to u L2 ... (to ti sigurno znas najbolje :P)
prijatelji - nesto slicno kao oni na "/friendlist" u L2 ... samo ovde je ... mal bolja grafika (ovisi u sta/gde/kako/zasto/cega gledas)
druzis se - khm ... kao party/clan/ally ... znas ono kad ides na raida, party u HV (djus swift potion - 1 donny coin), koncerti u giranu, after siege party, ludi provodi u FoG-u ...  itd itd
              - i malo manje steka kad udjes u guzvu ...  ;)





Buahuahauhauhahuaauhauhhuauhauhauhauhauhuhauhauhauhauhuhauhauhauhuhuhauhuh,  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, placem......... xDDDDDDDDDD

CTEBAH

puno se retardiran a ?  volis kad si glup rofl  kao prvo dodjes tu i onda nest seres , drugo boli te lizalicu di sam ja bio i sta sam radio

DarkVengeance

Pa dje da ti serem ... kad te nidje dalje nemoz ni videt osim na L2 ... i evo sad na forumu ...
I drugo ... mi ti hocemo bit prijatelji pa te zovemo van ...
Al ako ti to smeta ... onda nvm ... uzivaj

QuilGion

Quote from: DarkVengeance on March 16, 2008, 05:16:19 PM
Vucko ... koliko god lose bilo vani ... sigurno je bolje nego krepavat, sam kod kuce ... u svakom pogledu ...
Ipak si vani sa prijateljima, i druzis se, zajebavas i tako ... pa i nebude tak dosadno ...


Kljucne reci su podebljane:

sam - to je isto kao kad solo exp, farmas, i tako to u L2 ... (to ti sigurno znas najbolje :P)
prijatelji - nesto slicno kao oni na "/friendlist" u L2 ... samo ovde je ... mal bolja grafika (ovisi u sta/gde/kako/zasto/cega gledas)
druzis se - khm ... kao party/clan/ally ... znas ono kad ides na raida, party u HV (djus swift potion - 1 donny coin), koncerti u giranu, after siege party, ludi provodi u FoG-u ...  itd itd
              - i malo manje steka kad udjes u guzvu ...  ;)



Sta = Titties
Gde = Titties
Kako = Ocima,jako rasirenim ocima
Zasto = Makes me feel niceeeee...
Cega gledas = Nakon titties,kad se okrene ...
Jesam previse reko? :P

ps: Sto se tice svega sto si reko,samo procitaj markov i loxov post.

ps2: Meni ne steka,je da laguje malo RL server al nvm..

>Die Waffen Legt An<

CTEBAH

Quote from: DarkVengeance on March 16, 2008, 05:35:31 PM
Pa dje da ti serem ... kad te nidje dalje nemoz ni videt osim na L2 ... i evo sad na forumu ...
I drugo ... mi ti hocemo bit prijatelji pa te zovemo van ...
Al ako ti to smeta ... onda nvm ... uzivaj

omg si ti bas tolko glup NEIGRAM l2 ( sad sam bio malo sa Distrubio u igri ) lol a di ja tebe mogu videt sem na msnu i na fudbalu  , sto se tice van icemo kad dodjem iz srbije ipak necu biti mesec dana predugo mi je to  :D i slaven sad dolazi , ja sa ovim freakovima neidem van sam kad on dodje

DarkVengeance

Quote from: QuilGion on March 16, 2008, 05:44:11 PM
Sta = Titties
Gde = Titties
Kako = Ocima,jako rasirenim ocima
Zasto = Makes me feel niceeeee...
Cega gledas = Nakon titties,kad se okrene ...
Jesam previse reko? :P

ahahahahahahahahahahaha  :D :D :D

Quoteps2: Meni ne steka,je da laguje malo RL server al nvm..

Ma to sigurno zbog botova iz Irak-a ... sad ce cika D.W.Bush da upgrade server (Drake, W. Bush) ... tj bannat ce botove  ;D ;D ;D