Web Analytics
Spamm topic - Page 117

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

cobe

lol 120 strana ima topic...bas nisam skoro bio ovde
PartyBreaker  Eva's Saint/Mystic Muse
Cobika            Ghost Sentinel/Spectral Master
cobikaPFC      Bishop



I'm not a gynaecologist, but I'll take a look.

Gruja

Quote from: cobe on April 07, 2008, 01:39:53 AM
lol 120 strana ima topic...bas nisam skoro bio ovde

Lepo napredujemo :P
I see dead people ...
Retired
Waiting for wipe and IL ...
Daj ljudima vlast da vidis kakvi su ljudi ...

dule081

"e cao ja sam xxxxx,a moj char je xxxxx,ok neznam ko je to,ma kako neznas,ja tebe znma ,mora da si zaboravio,moguce,nego vidi trebalo mi je nesto coina na zajam ako imas,imam al ne dajem nepoznatima,a brate nisma ja nepoznat nego si ti zabaoravio,moguce bb block."
E cao jesi sma echantovao te fistove,jesam,aj daj samo da vidim kako mi stoje,xaxa tesko i nikako,ajde plis necu te ja skamovati,xax aok block.
"e cao ja sam xxxxxreci mi koje dye koriste dageri i tato,pa valjda  monk i +4 dex +4 con -8 str,(ja u nekom jakom trade,treba da odradim) ajel hitman tvoj char,(pa majku mu ako si ti taj xxx trebao bi da znas da je to moj char)da jeste,a koje on dye koristi,pa nije nisto gladijator i th,znam ali za th ajde pricaj,(da ne licim ja nekome na informacije pa okrene 95 ja samo pricam)slusaj prvo neznam jeis li ti stvarno char tog mog frienda xxxxx,i nauci da razgovaras samnom,ako zelis vec neki info ili ja tebi treba da uradim uslugu nemoj jos da pozurujesme,bb block.
Sledeci koji me ovako bude pm ima da mu jebem sve po spisku ono kulturno po srpski,
"We are spamers and we are coming in peace "

 

Fireslasher

Hahahahahaha... Ali ne bi te skamovao za fistove, sta si stoka jebote ;D ;D ;D
You cannot kill what you did not create.

TheLox

Duleeeeee, samo tako!  :D :D

ilki

 Pozdrav svima ja sam nov ovde dugo sam igrao wow pa se smorio pa sam cuo za ovu igru :) Imali neki nas guild dosta bi mi znacilo ako mi nesto ne bude jasno u toku igranja da pitam.


TheLox

Pitaj sta te zanima, svi odje znamo o igri dosta...Tako na tebi je da pitas...

QuilGion

Quote from: ilki on April 07, 2008, 11:48:44 AM
Pozdrav svima ja sam nov ovde dugo sam igrao wow pa se smorio pa sam cuo za ovu igru :) Imali neki nas guild dosta bi mi znacilo ako mi nesto ne bude jasno u toku igranja da pitam.



imas na dragishi nedavno formirani ,ne znam ime..cak nisam ni siguran dal je to na dragishi.

>Die Waffen Legt An<

DarkVengeance

Quote from: dule081 on April 07, 2008, 09:20:36 AM
"e cao ja sam xxxxx,a moj char je xxxxx,ok neznam ko je to,ma kako neznas,ja tebe znma ,mora da si zaboravio,moguce,nego vidi trebalo mi je nesto coina na zajam ako imas,imam al ne dajem nepoznatima,a brate nisma ja nepoznat nego si ti zabaoravio,moguce bb block."
E cao jesi sma echantovao te fistove,jesam,aj daj samo da vidim kako mi stoje,xaxa tesko i nikako,ajde plis necu te ja skamovati,xax aok block.
"e cao ja sam xxxxxreci mi koje dye koriste dageri i tato,pa valjda  monk i +4 dex +4 con -8 str,(ja u nekom jakom trade,treba da odradim) ajel hitman tvoj char,(pa majku mu ako si ti taj xxx trebao bi da znas da je to moj char)da jeste,a koje on dye koristi,pa nije nisto gladijator i th,znam ali za th ajde pricaj,(da ne licim ja nekome na informacije pa okrene 95 ja samo pricam)slusaj prvo neznam jeis li ti stvarno char tog mog frienda xxxxx,i nauci da razgovaras samnom,ako zelis vec neki info ili ja tebi treba da uradim uslugu nemoj jos da pozurujesme,bb block.
Sledeci koji me ovako bude pm ima da mu jebem sve po spisku ono kulturno po srpski,

Ja pokusavam lepo da te pitam ... a ti meni tako odgovaras u igrici ...

E dule dule  :D :D :D

ilki

Quote from: TheLox on April 07, 2008, 11:58:29 AM
Pitaj sta te zanima, svi odje znamo o igri dosta...Tako na tebi je da pitas...

Ok za sada da udjem u neki guild jer malo smorno trckarati a nikog ne znas, trenutno imam heroja na dragon i kako sam skontao samo dwarfovi mogu da prave iteme? Znaci da napravim nekog heroja dwarfa i da mu dizem skill iz profesija.

IIslayerII

#1402
Quote from: Fireslasher on April 07, 2008, 12:16:57 AM
Znas kako se na netu kaze... "SS or it didn't happen" :P :P xD
cek da nadjem u history neda mi se, ali ajde kad ti sve moram crno na belo napisati pfffff...

Evo: TheLox- TheLox, :[Marko:[ - Ja, (L) bEbO (L)...bla bla - Tijana


:[Marko:[ GLAVA BOLIIII -.- :        sto muska? ti ne slusas muziku?
(L) bEbO (L) VoJiM (L) tE (L) nAjViSe (L) Na (L) SvEtU (L):         slusam
(L) bEbO (L) VoJiM (L) tE (L) nAjViSe (L) Na (L) SvEtU (L):       al metal ne gotivim bas
:[Marko:[ GLAVA BOLIIII -.- :         hehe ja sam to slusam =) sta ti slusas?
TheLox:      nije ti simpaaaaa?
TheLox:      mweeeeeee :/
(L) bEbO (L) VoJiM (L) tE (L) nAjViSe (L) Na (L) SvEtU (L):       jok
TheLox:       cek forum
TheLox:       ;;D
:[Marko:[ GLAVA BOLIIII -.- :lol
:[Marko:[ GLAVA BOLIIII -.- :ovisnik
(L) bEbO (L) VoJiM (L) tE (L) nAjViSe (L) Na (L) SvEtU (L):      ja radije neki hop hip i rnb
TheLox:      xD
:[Marko:[ GLAVA BOLIIII -.- :      a dobro hop jos kako ali hip
:[Marko:[ GLAVA BOLIIII -.- :      ^^
:[Marko:[ GLAVA BOLIIII -.- :      salim se
(L) bEbO (L) VoJiM (L) tE (L) nAjViSe (L) Na (L) SvEtU (L):      debilu
(L) bEbO (L) VoJiM (L) tE (L) nAjViSe (L) Na (L) SvEtU (L):      fora
TheLox:     xD
TheLox:     haha
:[Marko:[ GLAVA BOLIIII -.- :     LOL
:[Marko:[ GLAVA BOLIIII -.- :     eto ga sad
(L) bEbO (L) VoJiM (L) tE (L) nAjViSe (L) Na (L) SvEtU (L):     nisam mislila hopa cupa ZNAS???
:[Marko:[ GLAVA BOLIIII -.- :      a ko je to reko?
:[Marko:[ GLAVA BOLIIII -.- :      hahahahahah
(L) bEbO (L) VoJiM (L) tE (L) nAjViSe (L) Na (L) SvEtU (L):     pa jbg
TheLox:    xD
(L) bEbO (L) VoJiM (L) tE (L) nAjViSe (L) Na (L) SvEtU (L):     mozda nisi rekao
(L) bEbO (L) VoJiM (L) tE (L) nAjViSe (L) Na (L) SvEtU (L):     al u mislima ti se to vrzma
(L) bEbO (L) VoJiM (L) tE (L) nAjViSe (L) Na (L) SvEtU (L):     znam ja napamet muskl krang
:[Marko:[ GLAVA BOLIIII -.- :      otkud znas o cem ja razmisljam?
:[Marko:[ GLAVA BOLIIII -.- :      ^^
(L) bEbO (L) VoJiM (L) tE (L) nAjViSe (L) Na (L) SvEtU (L):     znam

CTEBAH

Quote from: ilki on April 07, 2008, 02:24:18 PM
Ok za sada da udjem u neki guild jer malo smorno trckarati a nikog ne znas, trenutno imam heroja na dragon i kako sam skontao samo dwarfovi mogu da prave iteme? Znaci da napravim nekog heroja dwarfa i da mu dizem skill iz profesija.

on ti je za lovu samo xD