Web Analytics
Spamm topic - Page 124

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

Naca

Braca iz Belog Manastira ne vole da ih koriste  :P :P :P

IIslayerII

Ma brate senade  ;D  kad sam bio kod tebe nisi se cinio nervoznim ili sam ja totalno u k... pa nisam ni primetio nervozu... ???

GeForce

e izvinta jeste vi mene trazili ?  :P :P :P :P
xxXGeForceXxx Duelist / Hell Knight - Left since 08.March.2008
KosaNostra | LimitedEdition <3

Naca

Quote from: GeForce on April 10, 2008, 10:15:46 PM
e izvinta jeste vi mene trazili ?  :P :P :P :P

Izvinte vi to idete ka 2 kockice?

CTEBAH

Quote from: rins on April 10, 2008, 09:10:21 PM
oce brate... samo neznamo do koje subote :)

nego brate iz belog manastira...

ako znash Pap Vladimira ili Pap LJubomira reci im da ih pozz veljo iz Vrbasa :)

mislim kad si vec tu da te iskoristim :)))

ja mislim da on zivi u Secerani :P

QuilGion

Quote from: IIslayerII on April 10, 2008, 10:14:17 PM
Ma brate senade  ;D  kad sam bio kod tebe nisi se cinio nervoznim ili sam ja totalno u k... pa nisam ni primetio nervozu... ???

zato sto me glava prestajala bolit..a celi dan me ubija umor i glava..spavo sam 4h...

a onaj pap,ne znam ja odakle je taj ni ko ti je taj..al dobro zvuci...

>Die Waffen Legt An<

IIslayerII

Quote from: QuilGion on April 10, 2008, 11:48:20 PM
zato sto me glava prestajala bolit..a celi dan me ubija umor i glava..spavo sam 4h...

a onaj pap,ne znam ja odakle je taj ni ko ti je taj..al dobro zvuci...
bas kazem fireu na MSN-u kao bio kod tebe i gledam stalno kroz prozor (ako si primetio) da mi neki mali crni cigo ne otkine felge i odvuce XD svasta su u stanju da naprave za novac... ;D

QuilGion

Quote from: IIslayerII on April 10, 2008, 11:51:03 PM
bas kazem fireu na MSN-u kao bio kod tebe i gledam stalno kroz prozor (ako si primetio) da mi neki mali crni cigo ne otkine felge i odvuce XD svasta su u stanju da naprave za novac... ;D

Imas srece sto jos imas auto...zato moj stari nikad ne spava...uvek pticarka u ruci i na prozoru...

>Die Waffen Legt An<

IIslayerII

Quote from: QuilGion on April 10, 2008, 11:54:22 PM
Imas srece sto jos imas auto...zato moj stari nikad ne spava...uvek pticarka u ruci i na prozoru...
hahahahahah cudim se i sto je ostavio auto na mostu, a ne u dvoristu kod viskey-a da cuva ^^ btv  jesi ga vidio danas, neda mi da odem XD

TheLox

Lol, valjda im je period dosao... Danas sjedim na terasi a 3 lika se vrte oko 1.30 sata izmedju auta i zagledaju i jednom su skinuli retrovizor!  :o

CTEBAH

bezte spavat :P sto se prije probudite prije cete igrat line age xD hahhahah

QuilGion

Quote from: IIslayerII on April 10, 2008, 11:56:32 PM
hahahahahah cudim se i sto je ostavio auto na mostu, a ne u dvoristu kod viskey-a da cuva ^^ btv  jesi ga vidio danas, neda mi da odem XD

...sad kad si mi pomenio kera...igro se neki dan sa kokoskom...lego,rasirio sape (ko one sfinge u afriki ili sta ja znam di),glava visoko gore,izmedju sapa kokoska STOJI,a on slini na nju i lize ju...a ona samo stoji ... ja sam se valjo po podu kad sam to vidio xD

>Die Waffen Legt An<