Web Analytics
Spamm topic - Page 125

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

IIslayerII

Quote from: TheLox on April 10, 2008, 11:58:15 PM
Lol, valjda im je period dosao... Danas sjedim na terasi a 3 lika se vrte oko 1.30 sata izmedju auta i zagledaju i jednom su skinuli retrovizor!  :o
Ja reko to samo ima tu kod senada u ulici, ali izgleda to svagde tako...moracu nabaviti dva-tri dobermana tek toliko hehe... :D

TheLox

Ja ti ozbiljno pricam... To do sada nisam vidio!  :o Bio zazebeknut! xD Haha

IIslayerII

Quote from: TheLox on April 11, 2008, 12:01:43 AM
Ja ti ozbiljno pricam... To do sada nisam vidio!  :o Bio zazebeknut! xD Haha
pa i ja pricam ozbiljno...samo sto je to tamo kod njega normalno...

TheLox

Quote from: QuilGion on April 10, 2008, 11:58:55 PM
...sad kad si mi pomenio kera...igro se neki dan sa kokoskom...lego,rasirio sape (ko one sfinge u afriki ili sta ja znam di),glava visoko gore,izmedju sapa kokoska STOJI,a on slini na nju i lize ju...a ona samo stoji ... ja sam se valjo po podu kad sam to vidio xD

E da je srece da moj pas to radi, no juri za kokoskom i onda je uhvati za rep pa pocne da je baca okolo... :D  A kad je vidio jeza i jednom kornjacu citav komsiluk je bio na nogama u 3-4 sata ujutro jer su oni cviljeli i cuda cinjeli...  :D

QuilGion

Ker mi se zove Whiskey .... .... ... .... .... my whole life is alcohol ...:(

>Die Waffen Legt An<

TheLox


IIslayerII

Quote from: QuilGion on April 11, 2008, 12:08:56 AM
Ker mi se zove Whiskey .... .... ... .... .... my whole life is alcohol ...:(

Moj se ker zvao Rex, ali skoro nikad ni nije bio kod mene nego kod strica zato sto moj stari nevoli zivotinje u dvoristu...reko sam cim se odselim kupujem dobermana ako budem zivio u kuci a ne u stanu...

Quote from: TheLox on April 11, 2008, 12:11:22 AM
Lol,  koja rasa?
dark elf hahahaha

QuilGion

Quote from: TheLox on April 11, 2008, 12:11:22 AM
Lol,  koja rasa?

Vucjak,cistokrvni.

@marko:
Rex je na latinskom kralj ^^

>Die Waffen Legt An<

TheLox

Ma uzmi Kuvasa, najljepsa rasa!

http://www.petfriends.com.br/enciclopedia/images/Caes/kuvasz1.jpg

<3 xD


Gruja htio da sazna da nije ko udario reckicu a mi ovo pretvorili u "Reci mi o tvome psu" topci! xD

IIslayerII

Quote from: QuilGion on April 11, 2008, 12:13:34 AM
Vucjak,cistokrvni.

@marko:
Rex je na latinskom kralj ^^


pa i imao je ponosno drzanje kao kralj hehe, obicno ljudi misle da je krvolocan, nepredvidiv, agresivan i arogantan, ali ako ga dobro istreniras i brines se za njega, posvetis mu puno vremena i ljubavi bude ti veran i dao bi zivot za tebe...



ovako je slicno izgledao, btv to je sampion od prosle godine a vlasnik mu je iz srbije, mislim da se ker zove sultan ili tako nesto, nesecam se vise...

TheLox

Ja ne volim nesto takve pse, ne znam sto (no ofense! ^^). Sto vise dlake da ima i da je sto cupaviji ja volim!  :D

IIslayerII

Quote from: TheLox on April 11, 2008, 12:25:57 AM
Ja ne volim nesto takve pse, ne znam sto (no ofense! ^^). Sto vise dlake da ima i da je sto cupaviji ja volim!  :D
Lol pa sto bi se uvredio hehe pa ukusi su razliciti...meni lepo izgleda, ali mi se vise dopada zbog svoga karaktera nego zbog izgleda... :)