Web Analytics
Spamm topic - Page 131

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

TheLox

Ma zao mi to raditi, bolje ovako u korjenu isjeci.  :P

IIslayerII

Quote from: TheLox on April 12, 2008, 04:53:03 PM
Ma zao mi to raditi, bolje ovako u korjenu isjeci.  :P
PFFFFF a da, nije ti zao hrcka baciti sa balkona   :-X a zao ti staviti gmaza na blocklistu... :)

Naca

Sta ce nam kog vraga dva slota za glavu a samo jedan za totoo??  >:( I zasto songovi tako kratko traju??  >:( >:( >:( treba da singujem svakih deset sekundi >.<  ....

IIslayerII

Quote from: Naca on April 12, 2008, 05:00:50 PM
Sta ce nam kog vraga dva slota za glavu a samo jedan za totoo??  >:( I zasto songovi tako kratko traju??  >:( >:( >:( treba da singujem svakih deset sekundi >.<  ....
kao sto znas vec kod c4 tako i kod IL bice to jedno lepo zabagovano razdoblje dok drake sve ne namesti da radi... ;) jos ako stvarno ostavi mutante jaooooooooo bice bugova da glava boli... >:(

Naca

Quote from: IIslayerII on April 12, 2008, 05:04:46 PM
kao sto znas vec kod c4 tako i kod IL bice to jedno lepo zabagovano razdoblje dok drake sve ne namesti da radi... ;) jos ako stvarno ostavi mutante jaooooooooo bice bugova da glava boli... >:(

Ja volim mutante i treba da ih ostavi :D :D ^_^

TheLox

Mutanti sux! A time za song/dance treba sada da poveca na 3(?) min, tako nesto, i jos ench ih i super!

IIslayerII

Quote from: Naca on April 12, 2008, 05:08:09 PM
Ja volim mutante i treba da ih ostavi :D :D ^_^
meni se zgadili kad sam shvatio da ne mogu napraviti onako kako ja ocu...mali zenski dwarf skin i klasa ty/he... ;D

Naca

Quote from: IIslayerII on April 12, 2008, 05:11:08 PM
meni se zgadili kad sam shvatio da ne mogu napraviti onako kako ja ocu...mali zenski dwarf skin i klasa ty/he... ;D

daaa dwarfice mutankinje rulzz =)) ili dwarfica bd/sta god..jao kako su slatke sa dualima ^__^


Cek...jbt mozda je Baium ziv....brb :s

IIslayerII

Quote from: Naca on April 12, 2008, 05:13:19 PM
daaa dwarfice mutankinje rulzz =)) ili dwarfica bd/sta god..jao kako su slatke sa dualima ^__^


Cek...jbt mozda je Baium ziv....brb :s
Ma najjace kad nosi bow koji je veci od nje, i kad radi stun shot hahah ispadne koda ce pasti na ledja ^^ ...a najbolje u svemu tome je sto vecina misli a LOL pogle mali dwarf a ono tup tup i mali dwarf postane PK LOOOOOOOOOOOOL... :D :D :D :D :D

TheLox

Ah, lol, imam na l2forever dworficu sps i bish, najjaci char u igri dok radi magije!

Quote from: IIslayerII on April 12, 2008, 05:16:32 PM
Ma najjace kad nosi bow koji je veci od nje, i kad radi stun shot hahah ispadne koda ce pasti na ledja ^^ ...a najbolje u svemu tome je sto vecina misli a LOL pogle mali dwarf a ono tup tup i mali dwarf postane PK LOOOOOOOOOOOOL... :D :D :D :D :D

Lol!! xD  Dodji na Arenu da vidis nekog lika koji cepa! I jos ima onu kapu kao sto su nosili piloti sa onim naocalima...Hahhah!

IIslayerII

Quote from: TheLox on April 12, 2008, 05:18:29 PM
Ah, lol, imam na l2forever dworficu sps i bish, najjaci char u igri dok radi magije!

Lol!! xD  Dodji na Arenu da vidis nekog lika koji cepa! I jos ima onu kapu kao sto su nosili piloti sa onim naocalima...Hahhah!
MWAAAAAAAAAAAAA ja ocu tu kapicu na svom krafteru ^^ super stoji malim krafterima hehe

CTEBAH

Quote from: Naca on April 12, 2008, 05:08:09 PM
Ja volim mutante i treba da ih ostavi :D :D ^_^

/agree   ;D