Web Analytics
Spamm topic - Page 134

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

IIslayerII


QuilGion

Quote from: DarkVengeance on April 13, 2008, 03:34:36 AM
Ambulanta FTW  :D :D :D
laze nosio sam ga...3 puta je tezi od mene!!

>Die Waffen Legt An<

DarkVengeance

Ajde ... da nema Lausa ... i da nas nije 3 puta pokusavao zapalit sa onim srpskim zippom ... jos bi se vukli  :D :D :D

IIslayerII

Quote from: DarkVengeance on April 13, 2008, 03:40:22 AM
Ajde ... da nema Lausa ... i da nas nije 3 puta pokusavao zapalit sa onim srpskim zippkom ... jos bi se vukli  :D :D :D
Kako smo pevali u jungli ja i senad jaoooooo najjaci smo hahahhaha DOSLOOOO VREMEEE DA SE SRBI ZEEEEENE a svi gledaju u nas hahahahhaha  :D

QuilGion

Quote from: IIslayerII on April 13, 2008, 03:43:32 AM
Kako smo pevali u jungli ja i senad jaoooooo najjaci smo hahahhaha DOSLOOOO VREMEEE DA SE SRBI ZEEEEENE a svi gledaju u nas hahahahhaha  :D

senad i JA..magarac an prvom mestu!

i btw..trebo si s nama ic kuci...laus je umro..sprdali smo gaaa...33 puta xD

>Die Waffen Legt An<

IIslayerII

Quote from: QuilGion on April 13, 2008, 03:45:10 AM
senad i JA..magarac an prvom mestu!

i btw..trebo si s nama ic kuci...laus je umro..sprdali smo gaaa...33 puta xD
ja i senad, pfff da nebi mozda ti bio na prvom mestu hahhahahah daj molim te...  ;D

CTEBAH

LOL doslo vreme da se Srbi zene ? HAHHAHA  odakle vam ta inspiracija ? jel bila plangtonka xD

IIslayerII

Quote from: CTEBAH on April 13, 2008, 10:05:45 AM
LOL doslo vreme da se Srbi zene ? HAHHAHA  odakle vam ta inspiracija ? jel bila plangtonka xD

Ma dosli oni kreteni i poceli pevat neka sranja, nisam ih mogao slusati pa sam poceo menjat tekst kako je meni odgovaralo, a senad (znas njega kakav je) on poceo isto tako hahaha... ;D


A nemogu da verujem, kako seru opet po GL pa to je stasno...sad ce ga drake naravno nerfovati toliko da opet neces sa GL moci ni dwarfa da ubijes pfffffffff  :-\ :-X ... i naravno opet placu strelci i mageovi zato sto ih gladijator konacno moze stici i zatuci... Pre nego mi neko kaze da branim GL zato sto imam GL chara kao main, samo da kazem da su moja dva GL na dragonu,a tamo necu igrati vise tako da...

QuilGion

Ma jedu govna...stoka...
meni su digli tlak..jao...
"u glad u cen pown mi , mi skerd,drek plix nurf drek plix nurf!"

>Die Waffen Legt An<

CTEBAH

cuj mnogo je jak :P  archer sad sux sa atk speed 600 800 lol dok nepopravi to sa c haste da nestakuje  - 400 atk speed sa full buff

DarkVengeance

Pa nema sta da popravlja ... tako ce da ostane ... tako je i namenjeno da bude ...

Nije to nikakav bug.

CTEBAH

nisam ja ni reko da je bug ali mogo je bar da ostavi to :/ za tattoo znam one od 14 % su bile ko sad 6 %   znaci sad moje level 4 daju 7 % sux