Web Analytics
Spamm topic - Page 150

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

IIslayerII

Quote from: CTEBAH on April 29, 2008, 07:06:11 PM
i ja secam ga se u bw heavy i dual kesh :O on nas zaboravio sve
i ja se secam kad je bez shadow dance ko heroj uletio u fog XD kako je to bilo smesno, hahahah a bane jadan izgubio zivce zbog toga XD...

CTEBAH

Quote from: IIslayerII on April 29, 2008, 07:12:36 PM
i ja se secam kad je bez shadow dance ko heroj uletio u fog XD kako je to bilo smesno, hahahah a bane jadan izgubio zivce zbog toga XD...

lol znam i ja se secam xD idemo lroz fog ono sve nasi

Ukili

Stani zezash da je Bane izgubio zivce, ko bi rekao?
Ja sma rudar hehhe
Stefan Urosh SR/SWS

Hard Core Uki

CTEBAH

Senade aj me pm na msnu kad dodjes kuci , posto znam da prvo gledas forum spameru ^^  treas samnom u shoping :O ili meni ostaje lova xD

QuilGion

Quote from: CTEBAH on April 30, 2008, 12:19:20 PM
Senade aj me pm na msnu kad dodjes kuci , posto znam da prvo gledas forum spameru ^^  treas samnom u shoping :O ili meni ostaje lova xD


supak..kako si znao da prvo forum gledam..

>Die Waffen Legt An<

CTEBAH

Quote from: QuilGion on April 30, 2008, 12:58:00 PM

supak..kako si znao da prvo forum gledam..

po broju postova ^^

IIslayerII


QuilGion

sssuuuupak.......e masti sam nabavio...5L vode...mmm...jos nesta? :P

>Die Waffen Legt An<

CTEBAH

Quote from: QuilGion on April 30, 2008, 03:19:06 PM
sssuuuupak.......e masti sam nabavio...5L vode...mmm...jos nesta? :P

ja se jos nespremam :O skidam neke filmice lol idem sad da obavim to sve

PANTA7

To koliko ja mogu da zaserem odlican PT ili bilo sta drugo, to je neverovatno. To je skill, moc, itd. buhahaha. Pa valjda se i igramo da bi se zezali? Uh Secam se tog trenutka u FOG-u, heheheh, osecam da je Bane tada bio pored mene, lupio bi me Flajkom u Glavu. A jel se seca neko kako sam izvodio diverziju u Siege-u na Innadrilu. ja sam protiv COC-a, Upr1- kekeke, boze koliki sam ja bilmez. ccc, evo sacemo o5 malo da se zezamo
tiruriru shalala

TheLox

Mislis zezas a oni da se nerviraju?  :D

PANTA7

to u FOG-u se desavalo slucajno, stalno mi je buggovao comp kad odem tamo, plus sto sam imao los net. heheheh. A na Innadrilu sam bio Rambo 1,2,3 i 4 u isto vreme. Ma mnogo loodih situacija, dropovanje celog sebe u Varci, (DLE*Tallum+5,Tallum Plate, boots, helm, 2 prstena i neck, i sve to u isto vreme). ma to sam trebao da slikam.
tiruriru shalala