Web Analytics
Spamm topic - Page 168

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

QuilGion

Quote from: zule88 on June 04, 2008, 07:59:47 PM

a el ima neka garancija ?   i na rate el ide?


imas godinu dana garanciju,ako u tih godinu dana umres,besplatno te sahrane.
a za rate..samo preko mastercard-a...i da,ovaj mesec je popust kupis 2xRL dobijes 1 gratis!

>Die Waffen Legt An<

zule88

Quote from: QuilGion on June 04, 2008, 08:04:02 PM
imas godinu dana garanciju,ako u tih godinu dana umres,besplatno te sahrane.
a za rate..samo preko mastercard-a...i da,ovaj mesec je popust kupis 2xRL dobijes 1 gratis!


sta kazes besplatna sahrana? i ali bre sta ce mi 3 x rl? da nije malo mnogog koliko ih ti imas?
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


QuilGion

Quote from: zule88 on June 04, 2008, 08:10:57 PM

sta kazes besplatna sahrana? i ali bre sta ce mi 3 x rl? da nije malo mnogog koliko ih ti imas?

0...fire ima rl njega pitaj kako to radi..kako kupuje..i tako :D

>Die Waffen Legt An<

TheLox

Mozda uradis i kakav trade pa dobijes uz RL i par miliona, avion, kamion, sisatu plavusu i to...  :P

zule88

Quote from: QuilGion on June 04, 2008, 08:14:35 PM
0...fire ima rl njega pitaj kako to radi..kako kupuje..i tako :D


ma i to je pitanje dal je kupio :D ako nije scamovo nekog za rl a 100% upao coveku na account(life) sve mu pokupio zenu decu i,kuce papagaja............ duksu patike carape gace :D tesko da se sve to tek tako moze kupi :P
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


inspektor



h4n1  he/wk
crazysrb  sh/bd
han1bal  de/wc

IIslayerII

Quote from: inspektor on June 04, 2008, 10:36:36 PM
spamm sapmm sapmm



Come to the Nightmare, we have a cookie!!!  :D :D :D

zule88

Quote from: IIslayerII on June 05, 2008, 04:35:45 PM

Come to the Nightmare, we have a cookie!!!  :D :D :D

prestani bre vise da pises gledam da te sustignem  jos 1500 postova   :D
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


IIslayerII

Quote from: zule88 on June 05, 2008, 04:39:23 PM
prestani bre vise da pises gledam da te sustignem  jos 1500 postova   :D

ma samo opusteno, vidis da ne pisem puno po forumu zadnjih mesec dana, pre sam znao puno vise da spammujem,a ovo sad je 0...tu i tamo nesto "pametno" kazem i to je to... XD  :)

btv ako nadjes jos 2-3 coveka da se zakacis s njima brzo ces ti mene da stignes hahahahaha  ;D ;D ;D

zule88

Quote from: IIslayerII on June 05, 2008, 04:57:33 PM
ma samo opusteno, vidis da ne pisem puno po forumu zadnjih mesec dana, pre sam znao puno vise da spammujem,a ovo sad je 0...tu i tamo nesto "pametno" kazem i to je to... XD  :)

btv ako nadjes jos 2-3 coveka da se zakacis s njima brzo ces ti mene da stignes hahahahaha  ;D ;D ;D


a bre niko nece trudim se eo ovaj fljakso kao malo oce ali i on bataljuje neznam sta mu je dal mu pamet usla u glavu ili sta onaj profa odavno digao ruke video covek da se sludim ne vredi svadja  stobom sam se ponadao da ces reknes da volis annete ali jbg sad i da ocu necu diram u ikonu
:D



a salim se bre jes sta me briga za broj spama :D zekim se ja malo to ja eto volim se frnem sposla se svadjam malo sa ovim divljacima ovde to je onaj bes sto donesem sa posla ne smem sefu da kazem ce me otera pa ja ovde :D ovo mi je ventil :)
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


QuilGion

Quote from: zule88 on June 05, 2008, 05:00:56 PM

a bre niko nece trudim se eo ovaj fljakso kao malo oce ali i on bataljuje neznam sta mu je dal mu pamet usla u glavu ili sta onaj profa odavno digao ruke video covek da se sludim ne vredi svadja  stobom sam se ponadao da ces reknes da volis annete ali jbg sad i da ocu necu diram u ikonu
:D



a salim se bre jes sta me briga za broj spama :D zekim se ja malo to ja eto volim se frnem sposla se svadjam malo sa ovim divljacima ovde to je onaj bes sto donesem sa posla ne smem sefu da kazem ce me otera pa ja ovde :D ovo mi je ventil :)

opet si se zaposlio?


i nemoz verovat..procito sam zuletov roman...

>Die Waffen Legt An<

IIslayerII

Quote from: QuilGion on June 05, 2008, 05:24:19 PM
opet si se zaposlio?


i nemoz verovat..procito sam zuletov roman...

ma ovo je jos dobro, to je mali romancic i da se procitati ali kad se raspise pa napise post od 666666 redova e to je vec nezgodno za citati...  :D