Web Analytics
Spamm topic - Page 172

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

TheLox

Quote from: ilki on June 07, 2008, 05:54:23 PM




The message does not meet the minimum word requirements (3 words).

ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA!

:D :D :D :D

QuilGion

Quote from: TheLox on June 07, 2008, 05:58:56 PM
ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA! ANA!

:D :D :D :D


6:4 , 3:2

.... .... ....

>Die Waffen Legt An<

Naca


CTEBAH

Quote from: Naca on June 07, 2008, 05:57:33 PM
jaoo kako je bilo mnogo balona =))....i onda je poceo dosadni deo-utakmica >.>


volis balone ? xD

QuilGion

pobedila je ova...znate ? ZNATE?

>Die Waffen Legt An<

zule88



sad bih nesto rekao ali netju  mrzi me opet da se svadjam   :-\
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


CTEBAH

znamo uvek pobedi xD

Fireslasher

Mala je dobra u svemu xD...
You cannot kill what you did not create.

QuilGion

Quote from: Fireslasher on June 07, 2008, 08:46:05 PM
Mala je dobra u svemu xD...

sto udara onu lopticu..a fire priznaj,volio bi da i tvoje loptice tako udara? hahha

>Die Waffen Legt An<

zule88

Quote from: QuilGion on June 07, 2008, 08:49:37 PM
sto udara onu lopticu..a fire priznaj,volio bi da i tvoje loptice tako udara? hahha



lol!!!!!!!!!!!  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o pa bre el si ti luuuuuuuuuuud?  pa ona da me rokne u moje loptice sa onim reketom taman da se oprostim od familije sto se mene tice dok god joj je reket pri ruci neka ne prilazi mojim lopticama mada kad razmislim  sad ce sljive da uzru pa mi treba neko da mi mlati sljive  xmmm  ima joj ponudim 120 dinara na sat  da mlati sljive :D :D :D


mozda prihvati trening+ljuta vrela socna rakija i mozda jos po nesto bude vrelo i socno ko zna :D
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


QuilGion

Quote from: zule88 on June 07, 2008, 09:18:10 PM


lol!!!!!!!!!!!  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o pa bre el si ti luuuuuuuuuuud?  pa ona da me rokne u moje loptice sa onim reketom taman da se oprostim od familije sto se mene tice dok god joj je reket pri ruci neka ne prilazi mojim lopticama mada kad razmislim  sad ce sljive da uzru pa mi treba neko da mi mlati sljive  xmmm  ima joj ponudim 120 dinara na sat  da mlati sljive :D :D :D


mozda prihvati trening+ljuta vrela socna rakija i mozda jos po nesto bude vrelo i socno ko zna :D

LOL hahaha :D

zule salji malo te tvoje rakije..znam da bi neko ovde jako volio probat(slayer ftw xD)

>Die Waffen Legt An<

CTEBAH

ako udari moje loptice moze kupit novi reket, sve kidaju