Web Analytics
Spamm topic - Page 173

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

Naca

Ovaj topic je postao opasno perv...  :D

zule88

Quote from: CTEBAH on June 07, 2008, 09:39:34 PM
ako udari moje loptice moze kupit novi reket, sve kidaju


ma naaa Ana je pro kada bi te lupila onim  forhandom  uzdrmala bi ti celo porodicno stablo  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D kao moje sljive mozda i bolje :D



Quote from: QuilGion on June 07, 2008, 09:29:22 PM
LOL hahaha :D

zule salji malo te tvoje rakije..znam da bi neko ovde jako volio probat(slayer ftw xD)


ces kako ti saljem mms sms ili e-mailom?
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


IIslayerII

Quote from: QuilGion on June 07, 2008, 09:29:22 PM
LOL hahaha :D

zule salji malo te tvoje rakije..znam da bi neko ovde jako volio probat(slayer ftw xD)
Ne spominji moj nick uzalud ili kako to vec ide!  ;D

QuilGion

Quote from: IIslayerII on June 07, 2008, 09:54:30 PM
Ne spominji moj nick uzalud ili kako to vec ide!  ;D

khm khm...SveSljivni...klanjam ti se :D

btw kako ruka? :P

@zule: mms plox..0989989784 , naravno prije toga +385 tak nest...:P

>Die Waffen Legt An<

IIslayerII

Quote from: QuilGion on June 07, 2008, 09:58:56 PM
khm khm...SveSljivni...klanjam ti se :D

btw kako ruka? :P

@zule: mms plox..0989989784 , naravno prije toga +385 tak nest...:P

ludo ludo

a kakav je ono nerazumljivi MMS jutros u 11 sati kad si me probudio iz mog dragocenog sna i sad sam citav dan nervozan...taman me prekines kad je bio najbolji deo... :-\

zule88

Quote from: QuilGion on June 07, 2008, 09:58:56 PM
khm khm...SveSljivni...klanjam ti se :D

btw kako ruka? :P

@zule: mms plox..0989989784 , naravno prije toga +385 tak nest...:P



e jbg brate meni ne radi broj 9 na telefonu upao mi mobilni u mesalicu i sad 9 i taraba ne rade :S
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


zule88

Quote from: IIslayerII on June 07, 2008, 10:01:59 PM
ludo ludo

a kakav je ono nerazumljivi MMS jutros u 11 sati kad si me probudio iz mog dragocenog sna i sad sam citav dan nervozan...taman me prekines kad je bio najbolji deo... :-\


axaxaxaxax najbolji deo proradio mu angel slayer u ulici crvenih fenjere pa krenuo da opljuje crit damage kako oces ja sam cuo slayer da je to bilo pwnage na sve strane glave letele  :o :o :o :o :o :o :o :o
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


QuilGion

Quote from: IIslayerII on June 07, 2008, 10:01:59 PM
ludo ludo

a kakav je ono nerazumljivi MMS jutros u 11 sati kad si me probudio iz mog dragocenog sna i sad sam citav dan nervozan...taman me prekines kad je bio najbolji deo... :-\



nesina guzica..imali smo arsica xD pa nam bilo dosadno..i cakiju sam poslo xD

>Die Waffen Legt An<

IIslayerII

Quote from: QuilGion on June 07, 2008, 10:05:06 PM

nesina guzica..imali smo arsica xD pa nam bilo dosadno..i cakiju sam poslo xD

bolesnik FTW... :-X :-X :-X

zule88

Quote from: QuilGion on June 07, 2008, 10:05:06 PM

nesina guzica..imali smo arsica xD pa nam bilo dosadno..i cakiju sam poslo xD



rofl axaxaxax joooj koji ste vi ludaci slikate jednom druge guzice i onda razmenjujete slike axaxaxaxax aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ovo je da umres  axax uzmite bre slikajte neke ribe pa to saljite pa i ovde okacite koju :D nemojte te  dlakave znojave sa bubuljicama mitiserima i  cirevima :D




e ako neko zna meni na dupe izaslo nesto crveno-zeleno neznam od cega kao da si me opalio snekom trakom ( kajsom) ali niko nije odavno i sad izgleda bas onako grozno ima neke zaperke kao lisajevi da krenuli da rastu i sad ima i nesto zuto kao neka sluz sta znam ja probao da mazem sa preradjeno ulje ono se sad izgleda inficiralo i nadulo izgleda bas kao  da je iz hostel 2 jbte :D


WARNING

roman roman roman roman roman roman roman roman roman
roman roman roman roman roman roman roman roman roman
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


IIslayerII

Quote from: zule88 on June 07, 2008, 10:07:10 PM

rofl axaxaxax joooj koji ste vi ludaci slikate jednom druge guzice i onda razmenjujete slike axaxaxaxax aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ovo je da umres  axax uzmite bre slikajte neke ribe pa to saljite pa i ovde okacite koju :D nemojte te  dlakave znojave sa bubuljicama mitiserima i  cirevima :D

vidis kakvi bolesnici, sve se vise brinem da nisu postali peskirici... :o :o :o

QuilGion

Quote from: IIslayerII on June 07, 2008, 10:08:31 PM
vidis kakvi bolesnici, sve se vise brinem da nisu postali peskirici... :o :o :o

hahaha DOSADNO nam bilo..arsic ubija...moras nest radit xD

btw .. danas sam u /priest modu ... opet ona crna rolka :P

ima da vas blagoslovim xD

>Die Waffen Legt An<