Web Analytics
Spamm topic - Page 215

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

cobe

Quote from: macsomen on July 29, 2008, 08:52:29 PM
Hi     Knights Of Serbia!!!

  Sta ima ljudi? XD

nub is alive ;D
PartyBreaker  Eva's Saint/Mystic Muse
Cobika            Ghost Sentinel/Spectral Master
cobikaPFC      Bishop



I'm not a gynaecologist, but I'll take a look.

zule88

Quote from: cobe on July 29, 2008, 05:13:22 PM
zule sve je pocelo od te tvoje fantazije...screw you ;D

ma nije to bre bila moja fantazija nego tvoja! ja sam empata! si bre gledao i want to belive?!  :o :o


Quote from: IIslayerII on July 29, 2008, 05:40:15 PM
Ko ti to slagao? :P


u pravu si eto cobe za primer br. 1  :D



Quote from: cobe on July 29, 2008, 08:22:30 PM
cek,cek...ti si ona ista osoba koja je napisala da "obozava" krastavce na Disease forumu? ako je tako,onda mi nisi odgovorio na pitanje...da ti osvezim pamcenje...pitao sam te:"da li ih ljustis ili onako neoljustene...? "


;D


ahahahahahahaha  jeli slayer? el volis onako hrapavo ili glatko? a mozda trecu opciju hrapavo ali zamazno sa zejtin ili glatko ali durex rebrasti na glatkom?  ;D ;D ;D  jeli ajde nam odgovri sta najvise volis?



Quote from: macsomen on July 29, 2008, 08:52:29 PM
Hi     Knights Of Serbia!!!

  Sta ima ljudi? XD

1230 postova neko je  vazna osoba ovde ali me je ovo HI Knight  Of Serbia  sa nepotrebnim velikim slovom O u OF zesce isprepadalo   kazi Knight Ko Si Ti ?  :D :D :D
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


cobe

e,bre...KnightsOfSerbia je bio najjaci nas klan na dragonu....
PartyBreaker  Eva's Saint/Mystic Muse
Cobika            Ghost Sentinel/Spectral Master
cobikaPFC      Bishop



I'm not a gynaecologist, but I'll take a look.

IIslayerII

Quote from: zule88 on July 29, 2008, 10:27:37 PM
ma nije to bre bila moja fantazija nego tvoja! ja sam empata! si bre gledao i want to belive?!  :o :o



u pravu si eto cobe za primer br. 1  :D




ahahahahahahaha  jeli slayer? el volis onako hrapavo ili glatko? a mozda trecu opciju hrapavo ali zamazno sa zejtin ili glatko ali durex rebrasti na glatkom?  ;D ;D ;D  jeli ajde nam odgovri sta najvise volis?



1230 postova neko je  vazna osoba ovde ali me je ovo HI Knight  Of Serbia  sa nepotrebnim velikim slovom O u OF zesce isprepadalo   kazi Knight Ko Si Ti ?  :D :D :D

moram te razocarati ali to je upuceno senadu hahahahhaha... :D

QuilGion

Quote from: cobe on July 29, 2008, 08:22:30 PM
cek,cek...ti si ona ista osoba koja je napisala da "obozava" krastavce na Disease forumu? ako je tako,onda mi nisi odgovorio na pitanje...da ti osvezim pamcenje...pitao sam te:"da li ih ljustis ili onako neoljustene...? "


;D

ja volim krastavce ALI DA IH JEDEM..ko i svi normalni :P a ne ko vi gejevi..NA STA ODMA POMISLITE SUNCE vam poljubim!

kukuuuuu gde ide ovaj sveeet..majkoooo jooooooj..:D :D :D :D :D :D

>Die Waffen Legt An<

zule88

Quote from: QuilGion on July 29, 2008, 11:21:39 PM
ja volim krastavce ALI DA IH JEDEM..ko i svi normalni :P a ne ko vi gejevi..NA STA ODMA POMISLITE SUNCE vam poljubim!

kukuuuuu gde ide ovaj sveeet..majkoooo jooooooj..:D :D :D :D :D :D



ma nemoj sad ko jos voli da jede krastavce sa sve korom onako hrapave...... si siguran da nisi pogresio u pisanju pa si u izrazu ALI DA IH JEDEM umesto b stavio D? i nemoj sad tu da se pravdas :D

Quote from: IIslayerII on July 29, 2008, 10:58:58 PM
moram te razocarati ali to je upuceno senadu hahahahhaha... :D


ok sry i meni bilo cudno ja znam da si ti dager-covek da ti nemas veze sa krastavcima  ;) ;)
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


QuilGion

ne .... opet perverzne misli...cccc...samo musko-muski six mislite(u ovom slucaju musko-stvar)..zajebani ovi gejOvi...:P:P:P

>Die Waffen Legt An<

zule88

ja bre nisam g@y i .   nego sve to bre fire zapoceo da nije bilo njega nista ne bi bilo e ljudi ajde da bijemo firea
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


IIslayerII

Quote from: zule88 on July 30, 2008, 03:57:21 PM
ja bre nisam g@y i .   nego sve to bre fire zapoceo da nije bilo njega nista ne bi bilo e ljudi ajde da bijemo firea

Ja necu, on ima biceps, ja se bojim...idi ti ako bas zelis...XD  :D :D :D

QuilGion

Quote from: IIslayerII on July 30, 2008, 04:00:54 PM
Ja necu, on ima biceps, ja se bojim...idi ti ako bas zelis...XD  :D :D :D

da da..na lancu ga drzi da ne ujeda dok on spava :D

>Die Waffen Legt An<

DarkVengeance

Quote from: QuilGion on July 30, 2008, 04:59:00 PM
da da..na lancu ga drzi da ne ujeda dok on spava :D

Mislis u podrumu  :D :D :D

CTEBAH

Quote from: DarkVengeance on July 30, 2008, 05:38:25 PM
Mislis u podrumu  :D :D :D


na mokrom i vlaznom ko krastavac je :<