Web Analytics
Spamm topic - Page 216

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

IIslayerII

na mokrom i vlaznom ahahahahaahahahahaha  :D :D :D perverznjak stari hahahahahahahhahahaha  :D :D :D :D :D :D :D

zule88

Quote from: CTEBAH on July 30, 2008, 07:03:33 PM

na mokrom i vlaznom ko krastavac je :<
jaoj care  za ubuduce dovoljno je reci vlazan ili  reci samo mokar ako je vlazan mora da bude mokar  ili ako je mokar znaci vlazan je .....cccc deca :D :D :D :D :D :D :D a
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


DarkVengeance

ctebah je isto godiste ko ti ... tako da ... koja deca?  :D :D :D

CTEBAH

sta isto jos sam stariji xD

zule88

Quote from: DarkVengeance on July 31, 2008, 01:30:28 PM
ctebah je isto godiste ko ti ... tako da ... koja deca?  :D :D :D

rofl daj bre kako umes da pokvaris spam ja se bre... zaebavam :D pff lepo slayer prica a ja te ovamo branim svi kazu ma to bre baraba nemoj snjim da se kacis a ja te branim to dobar coek samo kad oce da bude.... a ti sad ovako   :-[    vise te necu branim !  :D :D
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


inspektor

zule smanji ,alo te sajlice....
potrosices sve pa sta ce onda dragon forum


h4n1  he/wk
crazysrb  sh/bd
han1bal  de/wc

macsomen

Quote from: zule88 on July 29, 2008, 10:27:37 PM
1230 postova neko je  vazna osoba ovde ali me je ovo HI Knight  Of Serbia  sa nepotrebnim velikim slovom O u OF zesce isprepadalo   kazi Knight Ko Si Ti ?  :D :D :D

Mislis da osoba onda je vazna kada ima vise postova.. eeeee :D pa neznam ni ja tebe ali stari igraci KOS-a me znaju  :P

  P.S.    Cobe
            Inspektor         -   Evo studiram skoro sjebo godinu zbog l2 al moram da se vratim opet, najjaca droga na svetu XD
Dragon15x
Urmel - Titan/Grand Khavatari - since 2005.12.12
Aprhodithei - BH
DKNYhun - SPS/EE
xDervishx - WC/BP
      
Hellraiser25x

Zagert SPS/ES

CTEBAH

Quote from: macsomen on July 31, 2008, 08:36:01 PM
Mislis da osoba onda je vazna kada ima vise postova.. eeeee :D pa neznam ni ja tebe ali stari igraci KOS-a me znaju  :P

  P.S.    Cobe
            Inspektor         -   Evo studiram skoro sjebo godinu zbog l2 al moram da se vratim opet, najjaca droga na svetu XD


da je samo droga   ;D ;D ;D

IIslayerII

Quote from: macsomen on July 31, 2008, 08:36:01 PM
Mislis da osoba onda je vazna kada ima vise postova.. eeeee :D pa neznam ni ja tebe ali stari igraci KOS-a me znaju  :P

  P.S.    Cobe
            Inspektor         -   Evo studiram skoro sjebo godinu zbog l2 al moram da se vratim opet, najjaca droga na svetu XD

AHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHA jaoooooooooo

macsomen

Dragon15x
Urmel - Titan/Grand Khavatari - since 2005.12.12
Aprhodithei - BH
DKNYhun - SPS/EE
xDervishx - WC/BP
      
Hellraiser25x

Zagert SPS/ES

zule88

Quote from: macsomen on July 31, 2008, 08:36:01 PM
Mislis da osoba onda je vazna kada ima vise postova.. eeeee :D pa neznam ni ja tebe ali stari igraci KOS-a me znaju  :P

  P.S.    Cobe
            Inspektor         -   Evo studiram skoro sjebo godinu zbog l2 al moram da se vratim opet, najjaca droga na svetu XD


:D ja ovde gledam ko je vazan po broju postova :D a kako cu drugo? tako dodje neko sa 3 posta i krene meni tu tamo nesto : ja samo MRSH a ti evo tebi salut! komandire  :D :D
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


inspektor

urmele znas da rommel i dormeo redovno prze :D
cekamo tvoj comeback  iam da napravimo od severance serbian clan  ...... buahhaha


h4n1  he/wk
crazysrb  sh/bd
han1bal  de/wc