Web Analytics
Spamm topic - Page 222

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

zule88

Quote from: CTEBAH on August 18, 2008, 03:04:52 PM

rofl  vucko kad je doniro to je bilo 12 eura xD  za tt set taman i a set :D posto lox nije dao horn  :P , a sad imam 10x vise vrednosti u itemima oce neko kupit ^^ ?


zule nemoj da  neki gm koji zna srpski vidi da kupujes od tudjeg  dobices .i. ne iteme a taj lik ban xD



cek nisam te razumeo care? si ti to ozbiljan? pa koji bre gm zna srpski lol...........
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


TheLox

Quote from: zule88 on August 18, 2008, 04:11:52 PM

cek nisam te razumeo care? si ti to ozbiljan? pa koji bre gm zna srpski lol...........


Znam ja! I? Sto ces sad?  ;D

CTEBAH

a ko ne zna srpski ^^

QuilGion

Quote from: CTEBAH on August 18, 2008, 07:57:23 PM
a ko ne zna srpski ^^

taj paganistićki jezik znaju samo divljaci i pagani koji vole praviti rusvaj! nama,pravim ljubiteljima naÅ¡e predivne i prekrasne Hrvatske nisu ni do koljena..mogu samo trćati iza nas i sliniti! SVI! mwahahaha!

dosadno mi je..

>Die Waffen Legt An<

macsomen

E pa svi normalni ljudi znaju sprski.. makar malo... kao i ja :D moras da naucis tudji jezik ako hoces da sretnes ovakav tim kao sto ste vi xD

Dragon15x
Urmel - Titan/Grand Khavatari - since 2005.12.12
Aprhodithei - BH
DKNYhun - SPS/EE
xDervishx - WC/BP
      
Hellraiser25x

Zagert SPS/ES

bokili

Quote from: macsomen on August 18, 2008, 09:07:04 PM
E pa svi normalni ljudi znaju sprski.. makar malo... kao i ja :D moras da naucis tudji jezik ako hoces da sretnes ovakav tim kao sto ste vi xD



Znaci jos uvek ne priznajes da si Madjarski spijun... ma daj znamo se vec dugo  ;D ;D

GeForce

samo neka ste mi vi zdra'o.
xxXGeForceXxx Duelist / Hell Knight - Left since 08.March.2008
KosaNostra | LimitedEdition <3

zule88

Quote from: QuilGion on August 18, 2008, 08:07:12 PM
taj paganistićki jezik znaju samo divljaci i pagani koji vole praviti rusvaj! nama,pravim ljubiteljima naÅ¡e predivne i prekrasne Hrvatske nisu ni do koljena..mogu samo trćati iza nas i sliniti! SVI! mwahahaha!

dosadno mi je..

e care sta ti znaci ovaj post? mene je malo vise uvredio ,nisam se nadao od tebe ovome  :-\   stvarno se nadam da nisi bio ozbiljan ..............
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


QuilGion

Quote from: zule88 on August 19, 2008, 01:50:11 PM
e care sta ti znaci ovaj post? mene je malo vise uvredio ,nisam se nadao od tebe ovome  :-\   stvarno se nadam da nisi bio ozbiljan ..............

LOOOOOOOOOOL xD
zule bas si opiĆen xD

tako ti prićaju ovi nasi...

ja: idem kući..
xxx: a jel to meko Ć ili tvrdo Ć?

tvrdo..uvalim ti ga -.-

>Die Waffen Legt An<

DarkVengeance

Oni kazu doma ... a ne kuci ...

IIslayerII

Quote from: QuilGion on August 19, 2008, 02:27:12 PM
LOOOOOOOOOOL xD
zule bas si opiĆen xD

tako ti prićaju ovi nasi...

ja: idem kući..
xxx: a jel to meko Ć ili tvrdo Ć?

tvrdo..uvalim ti ga -.-

muskarci govore sa tvrdo Č i Ć a zene sa meko Č i Ć kako to jos neznas? hahahahah  :D :D :D

nadam se da znas na sta mislim posto nebi objasnjavao looooool...XD

QuilGion

Quote from: IIslayerII on August 19, 2008, 02:46:41 PM
muskarci govore sa tvrdo Č i Ć a zene sa meko Č i Ć kako to jos neznas? hahahahah  :D :D :D

nadam se da znas na sta mislim posto nebi objasnjavao looooool...XD

ako mislis na ... vodjenje ljubavi.. znam sve..naca mi objasnila strucno i kulturno (vaskularni organ ahahah)

>Die Waffen Legt An<