Web Analytics
Spamm topic - Page 236

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

DarkVengeance

Quote from: CTEBAH on September 12, 2008, 05:38:19 PM
pa sigurno cu placat kad mos free :>

I ti rece da si prestao da igras L2 ... a vozas bokijevog lika ... e vucko vucko  :D :D :D

CTEBAH

Quote from: DarkVengeance on September 12, 2008, 07:05:58 PM
I ti rece da si prestao da igras L2 ... a vozas bokijevog lika ... e vucko vucko  :D :D :D


pa getdown mi reko da ga nekikaju iz klana da udjem sa vremenom :D  ali sam cu ja izac tak da nema potrebe xD


s vremena na vreme kao da cujem srbe   ahahah odma mi to palo na pamet  ;D ;D ludi Kire  :P

IIslayerII

ide:

"S vremena na vreme, kao da cujem Srbe
Ko da idu preko mooooog praaagaaaaa"

aahahhahahahaha koja budala  :D :D :D

Fireslasher

Quote from: IIslayerII on September 12, 2008, 09:51:01 PM
ide:

"S vremena na vreme, kao da cujem Srbe
Ko da idu preko mooooog praaagaaaaa"

aahahhahahahaha koja budala  :D :D :D

Rofl xD
You cannot kill what you did not create.

TheLox


DarkVengeance


macsomen

Quote from: DarkVengeance on September 12, 2008, 01:05:45 PM
Ma svi igraju na eurobattle ...

kupi original war3RoC i TFT za 1000din i igraj na battle.net... bolje ti je veruj mi :) ja tamo igrao 3 god. i extra je :P
Dragon15x
Urmel - Titan/Grand Khavatari - since 2005.12.12
Aprhodithei - BH
DKNYhun - SPS/EE
xDervishx - WC/BP
      
Hellraiser25x

Zagert SPS/ES

zule88

Quote from: macsomen on September 14, 2008, 09:44:47 AM
kupi original war3RoC i TFT za 1000din i igraj na battle.net... bolje ti je veruj mi :) ja tamo igrao 3 god. i extra je :P


daj mi 1000 dinara i nemas frke idem odmah da kupim rotfl... mene bre nema zasta kuce da ujede sastavljam kraj sa krajem vodu mi isekli  struju mi jos ker cuva banderu pa ne mogu ali post ga ne hranim vec mesec i nesto mislim da vise i nije neki ker  :'(
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


CTEBAH

Quote from: zule88 on September 14, 2008, 02:52:18 PM

daj mi 1000 dinara i nemas frke idem odmah da kupim rotfl... mene bre nema zasta kuce da ujede sastavljam kraj sa krajem vodu mi isekli  struju mi jos ker cuva banderu pa ne mogu ali post ga ne hranim vec mesec i nesto mislim da vise i nije neki ker  :'(


translate plz   :D

QuilGion

idem ja vidit sta ima u remontu...docu za nekih 5-6h :)

>Die Waffen Legt An<

zule88

EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


CTEBAH