Web Analytics
Spamm topic - Page 238

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

GeForce

Quote from: TheLox on September 16, 2008, 07:47:01 PM
Zule laze ko pas.... Juce kad kako ce da donira za opermu i sad ta oprema stoji kod mene i kaze mi kako nema para... I sad ispada da sam ja tog lika koji mi je dao opremu skamovao...







:P
Nemoj tako druze.  :P
xxXGeForceXxx Duelist / Hell Knight - Left since 08.March.2008
KosaNostra | LimitedEdition <3

zule88

Quote from: TheLox on September 16, 2008, 07:47:01 PM
Zule laze ko pas.... Juce kad kako ce da donira za opermu i sad ta oprema stoji kod mene i kaze mi kako nema para... I sad ispada da sam ja tog lika koji mi je dao opremu skamovao...







:P


jebi se bre! nije lepo tako da prozivas stvarno imam ja para i hteo sam da kupim ali pitaj Miroa slupao se kolima na putu do poste  al stvarno nije lepo da prozivas na ovaj nacin ljude a sto ne kazes da sam ispao covek  ti se nisi ni cuo sa Mirom i nudio si mi sve te iteme ja sam mogao lako da ih uzmem ali nisam jer sam ok coek a ti ovako sada... hvala loxi...



Quote from: CTEBAH on September 16, 2008, 07:33:37 PM

i sad misli da si lazov jel si ga sjebo  :P

pa to ti kazem  :-\
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


kzs12

Narode pozz... Ja sam nowi u linage 2 swetu pa ako moze neko da me inv u neku grupu da pitam par pitanje u wezi igre igram na x15 serweru nick JelenPivo ... Poz i hwala !!

zule88

Quote from: kzs12 on September 17, 2008, 01:18:35 PM
Narode pozz... Ja sam nowi u linage 2 swetu pa ako moze neko da me inv u neku grupu da pitam par pitanje u wezi igre igram na x15 serweru nick JelenPivo ... Poz i hwala !!

call centar 0800 100 100 pritisni broj 4 to ti je deo za dragon network  :D :D :D
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


CTEBAH

zule sta trebas ti :>

kzs12

Narode igrao sam jedno 2-3 sata i izbacilo mi owu gresku, i sad wise ne mogu da udjem na lika... Help ?

2008.9.17 15:37:42
OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU : AuthenticAMD Unknown processor @ 2005 MHz with 1534MB RAM
Video : NVIDIA GeForce 7600 GT  (9147)

General protection fault!

History: NWndUtil::ItemInfoToNCParam <- NConsoleWnd::AddInventoryItem <- ItemListPacket <- UNetworkHandler::Tick <- Function Name=ItemListPacket <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop


TheLox

Rotfl. Zule... Ti si lud! Samo toliko...  :D :P :P

TheLox

Quote from: zule88 on September 17, 2008, 02:39:53 AM

jebi se bre! nije lepo tako da prozivas stvarno imam ja para i hteo sam da kupim ali pitaj Miroa slupao se kolima na putu do poste  al stvarno nije lepo da prozivas na ovaj nacin ljude a sto ne kazes da sam ispao covek  ti se nisi ni cuo sa Mirom i nudio si mi sve te iteme ja sam mogao lako da ih uzmem ali nisam jer sam ok coek a ti ovako sada... hvala loxi...


Kazem ja da su pare od L2 proklete...!  :D ;D

CTEBAH

pomozi coveku nemoj spamat -.-'

QuilGion

...slepi tumaraju u gomili...

>Die Waffen Legt An<

IIslayerII

slabo spammate slaboooo, sram vas bilo... :P

TheLox

Quote from: IIslayerII on September 17, 2008, 09:45:57 PM
slabo spammate slaboooo, sram vas bilo... :P

Dje si Mawkichu?! Nema te...!  :(