Web Analytics
Spamm topic - Page 241

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

QuilGion

tebe sjebali -.-

ja 15minceko..doso kuci..poruka od cakija(ofc,glavni srbin u kvartu): doce sad i postar i donny...i sta sad da kazem..jelic je vec tamo maltene...vucko isto ide -.- a ne smem ga oterat u lizalicu kod njega mi maj light xD xD xD

(sad mogu :P)

>Die Waffen Legt An<

zule88

jbte pada kisa ovde bas mi smor a ziiiiiiiimaaaaaaa mi je ja se uvio u cebe i sedim za kompom  :D :D :D :D kao palacinka :))
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


CTEBAH

Quote from: IIslayerII on September 20, 2008, 08:19:26 PM
Jebeni Windows, sat vremena se snima, a ti si mogo javit da ste osli kuci ako nista drugo...a senad jado, kazem jel moze 9 ak nestignem kao pol 10 kaze on ok...fino ste me sjebali ali nwm...

Moram pokazati fire sisicu kakve cizme sam dobio da malo place hahahahahaha... :D :D :D

kak je reko smoki iz medalje casti ahahahhaha  ;D

IIslayerII

Quote from: CTEBAH on September 21, 2008, 02:18:06 PM
kak je reko smoki iz medalje casti ahahahhaha  ;D

hahhahahaha koji divljak, kaze nes ti moc u tome na moj faks da dolazis AHAHAHAHAHAHHAHAHA...

pricate ti i caki o l2, a pitam ja njega jel znas ti o cem ovi pricaju? kaze on ma nemam pojma sta oni pricaju, neke cipelice rukavice, al jos par piva pa cu i ja da se ubacim u razgovor AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA plakao sam kad je to rekao ROFL...

QuilGion

Quote from: IIslayerII on September 21, 2008, 03:00:07 PM
hahhahahaha koji divljak, kaze nes ti moc u tome na moj faks da dolazis AHAHAHAHAHAHHAHAHA...

pricate ti i caki o l2, a pitam ja njega jel znas ti o cem ovi pricaju? kaze on ma nemam pojma sta oni pricaju, neke cipelice rukavice, al jos par piva pa cu i ja da se ubacim u razgovor AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA plakao sam kad je to rekao ROFL...

hahaha kad je vucko reko: a sad malo u guzu XD hahahah

>Die Waffen Legt An<

IIslayerII

Quote from: QuilGion on September 21, 2008, 09:45:02 PM
hahaha kad je vucko reko: a sad malo u guzu XD hahahah

ma donny svasta prica posle dva piva :P  :D :D :D :D

QuilGion

na poslovicu sam se smijo..al wtf je ovaj lik ?

>Die Waffen Legt An<

IIslayerII

Quote from: QuilGion on September 22, 2008, 10:01:05 PM
na poslovicu sam se smijo..al wtf je ovaj lik ?

to je gladijajator, covece pa kako to neznas?  ??? :o :o :o :o uuuuuuuuuuu svasta senade, bas svasta...

malo lici na vucka, ima isti stil oblacenja ko vucko kad ide van, mac, koplje, svetlece shuze, NM helm... ;D ;D ;D

TheLox

Quote from: duleO81 on September 22, 2008, 08:59:36 PM
Kineska poslovica: Pas koji laje, nije dovoljno kuvan  ;D ;D ;D

Hhahahah! xD


Quote from: QuilGion on September 22, 2008, 10:01:05 PM
na poslovicu sam se smijo..al wtf je ovaj lik ?

To je Dule u novom zivotu.  :P

CTEBAH


zule88

Quote from: duleO81 on September 22, 2008, 08:59:36 PM
Kineska poslovica: Pas koji laje, nije dovoljno kuvan  ;D ;D ;D



ahahahahaha gde si ovo cuo lol?  :D :D :D


e jebote care tebe neko uniceo  ne voli jajednako applaud ono non stop u minus ides neko te ovde mrzi......  ???
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


zule88

aaaa evo neko se sazalio sad si na -1 video narod pa rekoh sto zule mora sam da bude svetac ajdemo i mi ahahahahaha  :D :D :D :D
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]